خانه » خبری و خواندنی » ساختار تازه سازمانی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ابلاغ شد
 

 

ساختار تازه سازمانی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ابلاغ شد

با هدف زیاد کردن توان نیروی انسانی در حوزه انجام فعالیت‌های محتوایی و اجرایی، ساختار تازه سازمانی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ابلاغ شد.

ساختار تازه سازمانی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ابلاغ شد

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان؛ با هدف زیاد کردن توان نیروی انسانی در حوزه انجام فعالیت‌های محتوایی و اجرایی، ساختار تازه سازمانی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ابلاغ شد.

مهدی قزلی در این باره افزود: همان‌گونه که پیش‌تر اشاره شد؛ این تصمیم هیئت مدیره مبتنی بر ساختارهای سازمانی فعال در دیگر مجموعه‌های فرهنگی مشابه بود که از یک‌سو با هدف چابک‌سازی سازمانی تحقق یافته و از سوی دیگر نیم‌نگاهی نیز به همسان‌سازی زیرمجموعه‌های مرتبط با معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته هست. مجموعه‌هایی که در ساختارهایی با دو معاونت محتوایی و اجرایی فعالیت می‌کنند.

عبارات مهم : مدیریت – داستان
قزلی همچنین راجع به تغییرات ایجاد شده است در ساختار سازمانی بنیاد خاطرنشان کرد: بر اساس ساختار تازه که به تصویب اعضای هیئت مدیره بنیاد شعر و ادبیات داستانی رسید، فعالیت‌های بنیاد از این بعد در ۴ بخش (۲ معاونت و ۲ مدیریت) زیر نظر مستقیم مدیرعامل پیگیری خواهد شد.

وی اضافه کرد: «معاونت فرهنگی و امور استان‌ها»، «معاونت اجرایی و اداری- مالی»، «مدیریت روابط عمومی» و «مدیریت دفتر ارزیابی و برنامه‌ریزی» بخش‌هایی هستند که طبق ساختار تازه به طور مستقیم زیر نظر مدیرعامل بنیاد وظایف و ماموریت‌های محوله را انجام خواهند داد و سایر بخش‌ها با توجه به ماهیت کاری خود در یکی از این معاونت‌ها یا مدیریت‌ها فعال خواهند شد.

ساختار تازه سازمانی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ابلاغ شد

مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی در پاسخ به پرسشی در زمینه عوض کردن نامِ واحد «طرح و برنامه»‌ به «مدیریت دفتر ارزیابی و برنامه‌ریزی» گفت: همان‌گونه که از نام این دفتر برمی‌آید، توقع هیئت مدیره از بنده به عنوان مجری تصمیمات و مصوبات، این بود که علاوه بر ارائه برنامه هر سال و فصلی در حوزه‌های محتوا و اجرا، برنامه‌ای نیز در زمینه ارزیابی و تحلیل عملکرد بخش‌های متفاوت معرفی کنم. به همین علت ضمن تثبیت مسئولیت‌های پیشین دفتر طرح و برنامه عنوان ارزیابی نیز به ماموریت‌های این بخش اضافه شد.

قزلی با رد بعضی اخبار نادرست مبنی بر ادغام حوزه فعالیت‌های شعر و داستان در بنیاد توضیح داد: همان‌گونه که می‌دانیم در هیئت مدیره بنیاد افراد صاحب‌نظر و کارشناسان صاحب‌نام شعر و داستان کشور عضویت دارند و این افراد کاملا بر این امر واقف‌ هستند که حوزه‌های شعر و داستان هرگز در یکدیگر قابل ادغام نیست. بنابراین تصمیم این بزرگواران در هیئت مدیره بر آن بود که در ساختار جدید، فعالیت شعر و داستان در قالب دو دفتر کاملا مستقل زیر نظر معاونت فرهنگی و امور استان‌ها انجام شود و صد البته که بنده خود را موظف به پیگیری امور در تمام زمینه‌های کاری بنیاد حسب ماموریت‌های محوله می‌دانم.

بر پایه این گزارش مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان بعد از تصویب ساختار سازمانی به وسیله هیئت مدیره این موسسه طی حکم‌های جداگانه، بهروز جلالی را به سمت «معاون فرهنگی و امور استان‌ها»، حمید آزادگان را به سمت «معاون اجرایی و اداری-مالی» و میثم امیری را به سمت «مدیر دفتر ارزیابی و برنامه‌ریزی» منصوب کرد.

وی همچنین در حکم دیگری مسعود دیانی، سردبیر فعلی مجله الکترونیکی «الفیا» را به عنوان «سرپرست روابط عمومی» این بنیاد منصوب کرد.

با هدف زیاد کردن توان نیروی انسانی در حوزه انجام فعالیت‌های محتوایی و اجرایی، ساختار تازه سازمانی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ابلاغ شد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مدیریت | داستان | برنامه | استانی | مدیریت | فعالیت | داستان | برنامه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>