خانه » خبری و خواندنی » همچنان با صبوری پاسخ رجزخوانی‌های ترامپ را می‌دهیم/ سردار صفوی
 

 

همچنان با صبوری پاسخ رجزخوانی‌های ترامپ را می‌دهیم/ سردار صفوی

دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: ما همچنان با صبوری پاسخ رجزخوانی‌های دشمن های نادانی مثل ترامپ را که می‌خواهد کره را نابود کرده و کشور عزیزمان

همچنان با صبوری پاسخ رجزخوانی‌های ترامپ را می‌دهیم/ سردار صفوی

سردار صفوی: همچنان با صبوری پاسخ رجزخوانی های ترامپ را می دهیم

دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: ما همچنان با صبوری پاسخ رجزخوانی های دشمن های نادانی مثل ترامپ را که می خواهد کره را نابود کرده و کشور عزیزمان ایران را به مسائلی که خود به آن مبتلا هست، مبتلا کند، خواهیم داد.

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، سردار سید یحیی رحیم صفوی صبحگاه امروز (یکشنبه) در آیین رونمایی از کتاب «همراه» که روایت همسر او از همراهی ها و زندگی مشترکشان در دوران دفاع مقدس هست، گفت: قهرمانان حقیقی جنگ شهدای گمنام مظلوم دفاع مقدس و جانبازان بسیجی هستند؛ آنها که کمتر نام و نشانی از آنها وجود دارد.

عبارات مهم : ایران – همراهی
وی ادامه داد: ما ریزه خوار تحفه ۵۰۰ شهید و جانباز و آزاده سرافراز هستیم ولی آیا بعد از ۲۸ سال بعد از آخر جنگ تحمیلی می توانیم الگوی دفاع مقدس را جهت عبور از جنگ اقتصادی و فرهنگی به کار بگیریم و آیا می تواند کارکرد داشته باشد؟ قطعا.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا خاطر نشان کرد: همانطور که زنان از امام و شهدا حمایت کردند، قطعا جنگ بدون حمایت عاطفی و صبوری مجاهدت گونه زنان به پیروزی نمی رسید. حدود ۲٫۵ میلیون نفر در جنگ شرکت کردند که اگر حمایت خانواده ها و زنان نبود، شدنی نمی شد.

صفوی تاکید کرد: ما همچنان با صبوری پاسخ رجزخوانی های دشمن های نادانی مثل ترامپ را که می خواهد کره را نابود کرده و کشور عزیزمان ایران را به مسائلی که خود به آن مبتلا هست، مبتلا کند، خواهیم داد و این مهم با همراهی قوای سه گانه، سپاه، ارتش و ایستادگی جوانان است که ما را به سربلندی و آزادی می رساند. وی به ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخت و افزود: اگر صبوری ها، دلیری ها، ایمانها و مدیریت های زنان نبود، جنگ به این شکل پیش نمی رفت.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: ایران | همراهی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>