خانه » خبری و خواندنی » اکثر ملت‌های عربی در کنار سوریه هستند/ بشار اسد
 

 

اکثر ملت‌های عربی در کنار سوریه هستند/ بشار اسد

بشار اسد در دیدار با هیئت پارلمانی موریتانی تاکید کرد، سفر هیئت‌های عربی به سوریه معنای خاص و بزرگی جهت ملت سوریه دارد مبنی بر اینکه اکثر ملت‌های عربی در کنار سوری‌ها هستند.

اکثر ملت‌های عربی در کنار سوریه هستند/ بشار اسد

در دیدار با هیئت پارلمانی موریتانی؛

بشار اسد: اکثر ملت های عربی در کنار سوریه هستند

بشار اسد در دیدار با هیئت پارلمانی موریتانی تاکید کرد، سفر هیئت های عربی به سوریه معنای خاص و بزرگی جهت ملت سوریه دارد مبنی بر اینکه اکثر ملت های عربی در کنار سوری ها هستند.

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، مدیر جمهوری سوریه در دیدار با احزاب موریتانی که در قالب هیئت پارلمانی به این کشور سفر کرده اند، گفت: این سفر به معنای این است که ملت های عربی در برابر تروریسم و خونریزی ها و نابودی زیرساخت های کشور در کنار ملت سوریه هستند در حالی که بعضی اعراب که از تروریسم حمایت می کنند تا به سوریه ضربه بزنند در برابر این اکثریت انگشت شمارند.

عبارات مهم : موریتانی – تروریسم
اسد تاکید کرد، گفت وگوی فکری بین پارلمان ها و احزاب عرب در شکل گیری نگاهی یکسان در قبال مسائل و چالش های فرا روی ملت یک اصل و مهم هست. تنوع در منطقه عربی تنوعی طبیعی است از این رو دیدگاهی فراگیر جهت تفکر هم بستگی وجود دارد تا از جنگ هویتی که در آن به سر می بریم، رهایی یابیم.

اعضای این هیئت نیز گفتند، سوریه در قلب هر موریتانیایی است و به رغم بعد جغرافیایی مردم موریتانی اوضاع سوریه را از نزدیک دنبال می کنند. ملت و دولت موریتانی از ملت و دولت و ارتش سوریه حمایت می کند.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: موریتانی | تروریسم | طبیعی | سوریه |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>