خانه » ورزشی » نتیجه تساوی برابر پرسپولیس رضایت بخش بود / کرانچار
 

 

نتیجه تساوی برابر پرسپولیس رضایت بخش بود / کرانچار

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: کیفیت بازی هر دو تیم خوب بود و از نتیجه تساوی برابر پرسپولیس راضی هستم.

نتیجه تساوی برابر پرسپولیس رضایت بخش بود / کرانچار

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، زلاتکو کرانچار راجع به تساوی تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: از کیفیت بازی هر دو تیم راضی هستم. تیم حریف تمام تلاش خود را به کار گرفت و ثابت کرد که یکی از عالی ترین تیم های حاضر کشور عزیزمان ایران هست. بازیکنان ما وظایف خود را انجام دادند و یکی از بازی های ما در طول فصل بود و اگر این روند را ادامه بدهیم به طور حتم نتیجه های خوبی می گیریم. به هر حال تساوی برابر پرسپولیس رضایت بخش بود.

کرانچار راجع به اینکه سپاهان واقعی را در ۲۰ دقیقه آخر مشاهده کردیم، گفت: در نیمه دوم منسجم تر از نیمه اول بودیم ولی متاسفانه از شانس های خود استفاده نکردیم.

نتیجه تساوی برابر پرسپولیس رضایت بخش بود / کرانچار

دروازه بانی در ارزش سپاهان تربیت می کنیم

او راجع به اشتباهات دروازه بان سپاهان در خروج هایش بیان کرد: دروازه بان ما اطلاع داشت که پرسپولیس برترین سرزن ها را دارد و در خروج ها تردید داشت و تلاش کرد کمترین خطر را کند. او توانست ضربات طارمی را تا حدودی کنترل کند و تذکراتی به خروج هایش دادم. باید دروازه بانی در ارزش سپاهان درست کنیم.

کرانچار راجع به ۱۰ نفره شدن سپاهان بعد از مصدومیت پورقاز گفت: زمانی که پورقاز مصدوم شد و رودریگرز به جای او به زمین آمد مقداری طول کشید. به هر حال یک جایی مسئله داشته که بازیکن ما نتوانسته سریع در زمین مسابقه حاضر شود.

مصدومیت پورقاز برطرف شده است است

سرمربی سپاهان راجع به مصدومیت پورقاز گفت: پورقاز در ۷ بازی گذشته جزء بازیکنان خوب ما بوده هست. این بازیکن به علت کمر درد شدید به بیمارستان انتقال شد و ظاهرا در طول مسیر وضعیتش بهتر شده است است ولی منتظر نظر دکتر تیم راجع به اوضاع این بازیکن هستیم.

کرانچار راجع به قضاوت داوران جهت سپاهان گفت: یکسری از قضاوتها در هفته های گذشته انجام شد که به منافع سپاهان آسیب رساند. به نظر می رسد که نباید این مقدار داوری ها به ضرر سپاهان باشد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: کیفیت بازی هر دو تیم خوب بود و از نتیجه تساوی برابر پرسپولیس راضی هستم.

پنالتی به سود پرسپولیس سخت گیرانه بود

کرانچار راجع به پنالتی پرسپولیس گفت: در درگیری‌های این‌گونه هر صحنه‌ای پنالتی نمی‌شود و من فکر می‌کنم اعلام پنالتی به سود پرسپولیس سخت گیرانه بود. داور می‌توانست با تامل زیاد در سوت خود بدمد.

سرمربی سپاهان راجع به قطع پای استانکو پوکله‌پوویچ به علت بیماری گفت: من از اوضاع او مطلع شدم که به علت دیابت این قطع پا رخ داده هست. تا آن‌جایی که خبر دارم اوضاع جسمانی او با ثبات است.

کرانچار در پاسخ به این پرسش که سپاهان در نیمه اول تحت تاثیر بازی پرسپولیس قرار داده شد ولی در نیمه دوم جنگنده و درگیرانه بازی کرد گفت: همواره با بازیکنان صحبت کردم و از آنها خواستم در تمام خطوط جنگجویانه بازی کنند. تحت تاثیر بازی‌های قبلی پرسپولیس قرار گرفتند ولی در نیمه دوم فشار را به آنها وارد کردیم و این خواسته من بود. هنگامی نتیجه یک – یک شد بارها تاکید کردم که بجنگند ولی فوتبال همین است و بازی مساوی شد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دروازه بان | پرسپولیس | بازیکنان | بازیکن | مصدومیت | سپاهان | سرمربی | اخبار کلوب سپاهان

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>