خانه » خبری و خواندنی » سخنان سخیف ترامپ تاثیری بر برجام ندارد/ سبحانی‌فر
 

 

سخنان سخیف ترامپ تاثیری بر برجام ندارد/ سبحانی‌فر

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: با وجود لفاظی‌ها و بیانات سخیف ترامپ، جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به برجام پایبند می‌ماند.

سخنان سخیف ترامپ تاثیری بر برجام ندارد/ سبحانی‌فر

سبحانی فر: سخنان سخیف ترامپ تاثیری بر برجام ندارد

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: با وجود لفاظی ها و بیانات سخیف ترامپ، جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به برجام پایبند می ماند.

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا؛ رمضانعلی سبحانی فر گفت: شرکت ملل جایگاهی حقوقی و بین المللی دارد. همانطور که از نام و وظایف سازمانی این شرکت بر می آید سخنرانان این شرکت باید در جهت صلح و ثبات دنیا صحبت کنند ولی بیانات سخیف و تفرقه افکنانه شب گذشته ترامپ در مجمع عمومی شرکت ملل نشان داد وی آماتوری است که به ادبیات سیاسی دنیا واقف نیست.

عبارات مهم : رییس جمهور آمریکا – سبزوار
نماینده مردم سبزوار در مجلس با نقد ادبیات رییس جمهور آمریکا، گفت: ادبیات این فرد مقبول سران اکثر کشورهای دنیا قرار نگرفته و حتی موقعیت بین المللی آمریکا را خدشه دار کرده است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: به نظر می رسد مقامات و سران کشورهای دنیا ارزشی جهت سخنان ترامپ قائل نیستند چون هیچ منطقی پشت این بیانات نمی بینند. بیانات رییس جمهور آمریکا جز زورگویی و قُلدری را ترویج نمی کند. به جز چند کشور، دنیا همراه ترامپ نیست.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با تاکید بر موضع واحد مقامات جمهوری اسلامی راجع به برجام، گفت: مقامات کشور عزیزمان ایران به هیچ وجه ذره ای از اهداف مقدس و کلان خود عقب نخواهند نشست و به سخنان سخیف و عوام فریب ترامپ هیچ اهمیتی نمی دهند.

سبحانی فر هشدار داد: اگر ترامپ بخواهد بیانات بی ارزش خود راجع به برجام را اجرایی کند مقامات جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نیز پاسخ مناسب را بسته به نوع عوض کردن واکنش‌ سران آمریکا به اجرا در خواهند آورد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس با متزلزل خواندن جایگاه ترامپ در افکار عمومی آمریکا، گفت: طرح مباحثی در کنگره آمریکا مبنی بر برکناری یا استیضاح ترامپ نشان از تضعیف موقعیت حقوقی وی در افکار عمومی آمریکا دارد.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: رییس جمهور آمریکا | سبزوار | آمریکا | ایران | اسلامی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>