خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » ٢٨ میلیارد تومان هزینه کتاب قالیباف!
 

 

٢٨ میلیارد تومان هزینه کتاب قالیباف!

ربانو امانی روز چهارشنبه در حاشیه مراسم استقبال از مهر در جمع خبرنگاران افزود: ۲۸ میلیارد جهت کتاب ۳ جلدی گزارش شهردار سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران هزینه

٢٨ میلیارد تومان هزینه کتاب قالیباف!

ربانو امانی روز چهارشنبه در حاشیه مراسم استقبال از مهر در جمع خبرنگاران افزود: ۲۸ میلیارد جهت کتاب ۳ جلدی گزارش شهردار سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران هزینه شده، به چه دلیل این عنوان را رسانه های ناظر بر کار شورا مورد توجه قرار نداده و اطلاع رسانی نکردند.

هزینه ای عجیب جهت کتاب قالیباف

عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به لزوم نظارت جدی رسانه ها به فعالیت اعضای شورا، گفت: شورای شهر با داشتن ۱۴۰ پست مصوب، ۴۵۰ کارمند و نیروی شاغل دارد و باید پرسید که رسانه های دلواپس به چه دلیل تا امروز به این عنوان توجهی نکرده اند.

عبارات مهم : شورای شهر تهران – شورای اسلامی
شهربانو امانی روز چهارشنبه در حاشیه مراسم استقبال از مهر در جمع خبرنگاران افزود: ۲۸ میلیارد جهت کتاب ۳ جلدی گزارش شهردار سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران هزینه شده، به چه دلیل این عنوان را رسانه های ناظر بر کار شورا مورد توجه قرار نداده و اطلاع رسانی نکردند.

وی تصریح کرد: شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران هم ۶۵ هزار کارمند دارد که این عنوان نیز باید به صورت دقیق مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد.

وی اظهار کرد: کمتر از یک ماه از وقت فعالیت شورای پنجم با شعار براق سازی در روند انجام فعالیت ها می گذرد که البته از ابتدا تاکنون بر همراهی و نظارت رسانه ها به عنوان نماینده افکار عمومی بر کار شورا تاکید کرده ایم.

امانی با اشاره به انتشار گسترده سند خرید ماشین جهت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: البته نظارت این نیست که قبل از بررسی دقیق هر موضوع، سندی را به یک مرکز ارسال و سپس در یک سایت خاص انتشار کنید.

وی تاکید کرد: عنوان خرید و واگذاری ماشین به اعضای شورای شهر تهران، مصوبه اعضای شورای پنجم نبوده است.

امانی با بیان اینکه من را به اشد نظارت زیر ذره بین ببرید افزود: دراین زمینه خواهش می کمنیم رسانه ها تعهد، اخلال حرفه ای و استقلال کاری را مدنظر قرار دهند و با رعایت عدل و انصاف نسبت به اطلاع رسانی مسایل بپردازند.

عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: من در خصوص خودروهای خریداری شده است از راننده ماشین سئوال کردم که اوضاع خودروهای قدیمی چگونه است که به گفته وی، به رغم کارکرد چندصد کیلومتری ماشین و مستهلک شدن، هنوز قابل استفاده است.

وی خطاب به جمعی از خبرنگاران گفت: شما که آنقدر ناظر و دلواپس هستید بدانید که نظارت نباید جناحی باشد و هدف نظارت هم باید کمک جهت خدمت بهتر به مردم است.

٢٨ میلیارد تومان هزینه کتاب قالیباف!

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: شورای شهر تهران | شورای اسلامی | شورای شهر | رسانه ها | کارمند | ماشین | ایران | فعالیت

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>