خانه » ورزشی » ترجیح دادم فراری قرمز رنگی به نام کشور عزیزمان ایران را گزینش کنم/ سوئدی ها به من لقب وطن فروش دادند ، قدوس
 

 

ترجیح دادم فراری قرمز رنگی به نام کشور عزیزمان ایران را گزینش کنم/ سوئدی ها به من لقب وطن فروش دادند ، قدوس

لژیونر تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: جهت گزینش تیم ملی کشور عزیزمان ایران در ۲ راهی قرار نگرفتم و از آنجاییکه یک حق گزینش داشتم، فراری قرمز را گزینش کردم.

ترجیح دادم فراری قرمز رنگی به نام کشور عزیزمان ایران را گزینش کنم/ سوئدی ها به من لقب وطن فروش دادند ، قدوس

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان سامان قدوس در گفت و گو با سایت اسپورت اکسپرس سوئد راجع به دعوت شدن به تیم ملی کشور عزیزمان ایران و محبوبیتش در کشورمان گفت: بعد از اینکه دعوت کی روش را قبول کردم، در یک هفته حدود ۲۷ هزار طرفدار در صفحات مجازی به دست آوردم و تعداد طرفدارانم از ۵ به ۳۲ هزار نفر رسید. با توجه به بعد رسانه ای تیم ملی کشور عزیزمان ایران صفحات مجازی زیادی جهت من ایجاد شد. مردم کشور عزیزمان ایران عاشق فوتبال هستند و این امر را می توانید در واکنش‌ آنها ببینید.

او راجع به تصویر العمل منفی سوئدی ها به حضورش در تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: قرار نبود بین خودروی فراری قرمز و آبی یکی را گزینش کنم. هرچند بعضی از سوئدی‌ها مرا وطن‌فروش صدا می‌زنند ولی تعداد زیادی هم به تصمیم من احترام گذاشتند.علاقه ندارم کسی گزینش فردی ام را زیر پرسش ببرد. علاقه ندارم در زندگی ام به کسی آسیب برسانم. جهت گزینش کشور عزیزمان ایران در ۲ راهی قرار نگرفتم و از آنجاییکه یک حق گزینش داشتم، فراری قرمز را گزینش کردم. هیچکس نمی تواند پیشنهاد کشور عزیزمان ایران را رد کند. من هم جهت گزینش تیم ملی این کشور سوئدی ها را تحت فشار نگذاشتم.

قدوس تصریح کرد: کشور عزیزمان ایران فوتبال خوبی دارد و قبول نمی کنم که سطح فوتبال این کشور از سوئد پایین تر باشد. کشور عزیزمان ایران در فوتبال اروپا و تیم هایی مانند هیرنفین هلند، المپیاکوس یونان و روبین کازان روسیه لژیونرهای زیادی دارد. هرچند صعود تیم ملی کشور عزیزمان ایران به جام جهانی قطعی شده است است ولی هدف ما موفقیت در این مسابقه هاست. جهت امیدوارم سوئد هم به جام جهانی صعود کند.

ترجیح دادم فراری قرمز رنگی به نام کشور عزیزمان ایران را گزینش کنم/ سوئدی ها به من لقب وطن فروش دادند ، قدوس

او درمورد احتمال هم گروه شدن کشور عزیزمان ایران و سوئد در جام جهانی ۲۰۱۸ بیان کرد:هم گروهی کشور عزیزمان ایران و سوئد فوق العاده جالب و جالب است.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران راجع به عالی ترین خاطره اش از سفر به کشورمان بیان کرد: زمانی که نخستین مصاحبه ام را در کشور عزیزمان ایران انجام دادم تمام خبرنگاران می دانستم فارسی حرف زدنم خوب نیست و تند صحبت می کنم. بنابراین به آنها گفتم آرام پرسش کنند و حتی در جریان مصاحبه سوئدی هم صحبت کردم. تا حدی استرس داشتم و دلواپس بودم. می‌توانستم بهتر صحبت کنم. این امر جهت سایر بازیکنان تیم ملی هم جالب بود. دستور زبان و دایره لغات فارسی من خوب نیست و به همین علت هم تیمی هایم با من شوخی می کردند.

قدوس درمورد کار کردن زیرنظر کارلوس کی روش تصریح کرد: کارنامه کی‌روش کاملا مشخص هست. او با کشور عزیزمان ایران عملکرد فوق‌العاده ای داشته است و همه او را دوست دارند. کی‌روش یک قهرمان هست. او خیلی راحت انتظارهایی که از من داشت را مطرح کرد. اشکان دژاگه هم صحبت های زیادی راجع به سبک بازی کشور عزیزمان ایران با من انجام داد و به همین علت احساس راحتی و آرامش می کنم.

او درمورد فرهنگ کشور عزیزمان ایران بیان کرد: کشور عزیزمان ایران فرهنگ غنی دارد و از دوران کودکی با این فرهنگ آشنا بودم. هر لحظه در منزل غذاهای ایرانی را می‌خوریم و تمام اعیاد ایرانی را جشن می‌گیریم. در کل از ایرانی بودنم احساس غرور و افتخار می‌کنم. البته دوستانم تاثیر زیادی در گزینش تیم ملی کشور عزیزمان ایران به وسیله من داشتند.

لژیونر تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: جهت گزینش تیم ملی کشور عزیزمان ایران در ۲ راهی قرار نگرفتم و از آنجاییکه یک حق گزینش داشتم، فراری قرمز را گزینش کردم.

بازیکن تیم اوسترسوند سوئد راجع به اینکه در دوران کودکی زلاتان ایبراهیموویچ اسطوره او بوده هست، تصریح کرد: در بچگی با پیراهن علی دایی و علی کریمی بازی می کردم و آن ها اسطوره های من هستند.

انتهای پیام/

اظهارات سامان قدوس راجع به تیم ملی ایران

واژه های کلیدی: دوران کودکی | جام جهانی | فوتبال | ایرانی | فرهنگ | ایران | احساس | تیم ملی فوتبال

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>