خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » صلح اسرائیل و فلسطین شدنی است/ ترامپ
 

 

صلح اسرائیل و فلسطین شدنی است/ ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا گفت: ما جهت ایجاد صلح میان اسرائیل و فلسطینی‌ها واقعا وقت داریم.

صلح اسرائیل و فلسطین شدنی است/ ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا گفت: ما جهت ایجاد صلح میان اسرائیل و فلسطینی ها واقعا وقت داریم.

ایجاد صلح میان اسرائیل و فلسطینی ها!!!

به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا صلح میان فلسطین و رژیم صهیونیستی را هدف نهایی دانست و گفت که این صلح دستاوردی خارق العاده خواهد بود.وی اضافه کرد: صلح میان فلسطینی ها و اسرائیل چیزی است که ما در جهت آن تلاش می کنیم و فکر می کنم وقت خوبی جهت تحقق این امر وجود دارد.

عبارات مهم : رژیم صهیونیستی – دونالد ترامپ
رئیس جمهوری آمریکا در ادامه تصریح کرد: با این حال بسیاری از افراد ممکن است بگویند که شانسی جهت تحقق این عنوان وجود ندارد.

ترامپ گفت: فکر می کنم اسرائیل مایل به تحقق صلح هست. فکر می کنم فلسطینی ها مایل به تحقق صلح هستند. می توانم به شما بگویم که دولت من نیز مایل به تحقق این عنوان هست. از همین رو ما در این باره به سختی تلاش خواهیم کرد. بعضی افراد می گویند که این اتفاق شدنی نیست ولی من می گویم شدنی است.

صلح اسرائیل و فلسطین شدنی است/ ترامپ

نتانیاهو جهت خروج از برجام به ترامپ برنامه می دهد

به نقل از روزنامه ی تایمز اسراییل، به گزارش تلویزیون رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی قرار است در دیدار خود در روز دوشنبه با ترامپ در نیویورک در حاشیه ی هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی شرکت ملل، پیشنهاد خود را در زمینه ی خروج آمریکا از برجام به ترامپ ارائه دهد.
بنا بر این گزارش، نتانیاهو در برنامه ی پیشنهادی خود از یک روش مشخص جهت لغو یا اصلاح برجام استفاده کرده است.

به گزارش ایسنا، پیش تر رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که میان نتانیاهو و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بدنه ی وزارت جنگ و شرکت های اطلاعاتی در مورد متقاعد کردن ترامپ جهت خروج از برجام اختلاف وجود دارد.

نتانیاهو پیش تر نیز در بوینس آیرس در ادامه ی ادعاهای خصمانه ی خود علیه کشورمان گفته بود: این یک توافق بد است و موضع ما نیز مشخص است یا آن را اصلاح کنید و یا لغو کنید.

محمدجواد ظریف وزیر خارجه ی کشورمان نیز در تصویر العمل به این ادعاهای بی اساس تاکید کرد که برجام قابل مذاکره دوباره نیست و توافق “بهتر” خیال خام هست. آمریکا به جای آسمان ریسمان بافتن، مثل کشور عزیزمان ایران به برجام پایبند باشد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

رئیس‌جمهوری آمریکا گفت: ما جهت ایجاد صلح میان اسرائیل و فلسطینی‌ها واقعا وقت داریم.

واژه های کلیدی: رژیم صهیونیستی | دونالد ترامپ | اسرائیل | نتانیاهو | فلسطین | برنامه | آمریکا | توافق | اختلاف

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>