خانه » ورزشی » هدف مهم ام کسب طلای المپیک ۲۰۲۰ است/ پس از اینکه به بیمارستان رفتم، هیچ سراغی از من گرفته نشد! ، حدادی
 

 

هدف مهم ام کسب طلای المپیک ۲۰۲۰ است/ پس از اینکه به بیمارستان رفتم، هیچ سراغی از من گرفته نشد! ، حدادی

نایب قهرمان المپیک لندن گفت: امیدوارم وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت کنند تا بازی‌های آسیایی و المپیک ۲۰۲۰ نتیجه های خوبی کسب کنم.

هدف مهم ام کسب طلای المپیک ۲۰۲۰ است/ پس از اینکه به بیمارستان رفتم، هیچ سراغی از من گرفته نشد! ، حدادی

احسان حدادی در گفت گو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزش گروه تحریریه سایت در مورد شرایط فعلی اش اظهار کرد:خداراشکر اوضاعم خوب هست. مشغول انجام دادن تمرینات سبک‌ هستم.خودم را جهت حضور پر قدرت در مسابقه های لیگ دو و میدانی که در مهر ماه برگزار می شود،آماده می کنم.

او در پاسخ به این پرسش که تصمیم دارد با کدام مربی کار کند، گفت: مربی خارجی می‌گیرم ولی توکلی به عنوان مربی بدنساز کنارم خواهد بود. البته با توجه به لابی های بالایی که مسئولان فدراسیون دو و میدانی کشورمان در اتحادیه جهانی این رشته دارند وظیفه آنهاست که مربی را جهت من گزینش کنند تا بتوانم درکنار او تمریناتم را جهت حضور هر چه نیرومند تر در مسابقه های آتی پیگیری کنم. انشاءالله اگر همه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت کنند در بازی‌های آسیایی و المپیک ۲۰۲۰ قول نتیجه خوب می‌دهم.

هدف مهم ام کسب طلای المپیک ۲۰۲۰ است/ پس از اینکه به بیمارستان رفتم، هیچ سراغی از من گرفته نشد! ، حدادی

حدادی با اشاره به توقعاتش از سلطانی‌فر اظهار کرد: فکر می‌کنم سلطانی فر پدر خانواده ورزش است و باید پیگیر المپیکی‌ها باشد. البته تمام مسئولان ورزشی هستند. فقط در ورزش است که پرچم بالا می‌رود و توقع بی‌جایی نیست. امیدوارم بتوانم هر چه سریعتر به دیدار وزیر ورزش بروم و صحبت هایم را با او مطرح کنم.

نایب قهرمان المپیک لندن راجع به غیبتش در مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقه های آسیایی بیان کرد:خیلی دوست داشتم در این مراسم شرکت کنم و صحبت هایم را به صورت رودر رو به وزیر ورزش و جوانان انتقال کنم ولی به علت اینکه باید در برنامه زنده تلویزیونی شرکت می کردم نتوانستم در‌ آن مراسم حضور یابم. به یک باره حالم دگرگون شد و مرا با آمبولانس به بیمارستان انتقال دادند و حتی تا ۱۲ بامداد هم درگیر کارهای بیمارستان بودیم و عملا نمی توانستم به این مراسم بیایم و واقعاحیف شد لیکن اگر وزیر ورزش را ملاقات می کردم،می توانستیم خیلی از مباحث و مسائل را حل کنیم.

قهرمان پرتاب دیسک مسابقه های آسیایی در مورد اینکه آیا بعد از این مسئله مسئولان فدراسیون جویای احوال او شده است اند یا خیر،گفت:خیر بعد از این اتفاق نه چندان خوشایند تماسی از سوی هیچ کدام از مسئولان فدراسیون گرفته نشد!

دارنده مدال طلا مسابقه های آسیایی در پاسخ به این پرسش که کیهانی عنوان کرده بود جایزه حدادی محفوظ است،گفـت:او لطف دارد ولی باید بداند ورزشکاری هستم که تا به حال با شرکت در مسابقه های ّبرون مرزی نه تنها افتخارات بی شمار بلکه پاداش های خوبی را هم بدست آورده ام و جهت من ۴۰یا ۵۰ میلیون تومان، پولی نیست، تنها به دنبال این هستم تا با کسب مدال های رنگارنگ دل مردم کشورمان را شاد کنم.

نایب قهرمان المپیک لندن گفت: امیدوارم وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت کنند تا بازی‌های آسیایی و المپیک ۲۰۲۰ نتیجه های خوبی کسب کنم.

او راجع به شرکت تیم ساده پرداخت در مسابقه های لیگ امسال دو و میدانی گفت:این اتفاق خیلی خوب است که تیم ساده پرداخت که حامی مهم فدراسیون دو و میدانی محسوب می شود در مسابقه های امسال لیگ تیمداری کرده است.از طرفی مسئولان این تیم پیشنهاد دادند تا با شرکتم در این مسابقه های رونق مسابقه ها را ۲چندان کنم با وجودی که مبلغ قراردادها زیاد نیست ولی تصمیم گرفتم تا در لیگ شرکت کنم. امیدوارم در آینده باز هم شاهد تیم های بیشتری از این دست باشیم.به طور مثال اگرتیم ساده پرداخت در این مسابقه های تیمداری نمی کرد مطمئن باشید من هم در این مسابقه های شرکت نمی کردم.

حدادی در آخر راجع به اختلافش با کیهانی پاسخ داد:در روزهای آتی با کیهانی جلسه می گذاریم لیکن فدراسیون منزل من است و به طور حتم به آنجا خواهم رفت و راجع به بعضی از مسائل و مشکلاتی که درون خانگی است صحبت خواهیم کرد تا این سوء تفاهم های بوجود آمده حل شود.

انتهای پیام/

اظهارات حدادی راجع به شرایط فعلی اش

واژه های کلیدی: فدراسیون دو و میدانی | احسان حدادی | بیمارستان | مسابقه | قهرمان | المپیک | مسئولان | انتقال | المپیک

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>