خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » گروهی از اعضای داعش خود را تسلیم ارتش سوریه کردند
 

 

گروهی از اعضای داعش خود را تسلیم ارتش سوریه کردند

منابع آگاه در سوریه اعلام کردند، در پی پیشروی‌های ارتش سوریه و همپیمانانش در استان دیرالزور، گروهی از اعضای داعش خود را تسلیم ارتش این کشور کرده‌اند.

گروهی از اعضای داعش خود را تسلیم ارتش سوریه کردند

منابع آگاه در سوریه اعلام کردند، در پی پیشروی های ارتش سوریه و همپیمانانش در استان دیرالزور، گروهی از اعضای داعش خود را تسلیم ارتش این کشور کرده اند.

گروهی از اعضای داعش خود را تسلیم کردند

به نقل از خبرگزاری نووستی روسیه، این منابع که درخواست کردند نامشان فاش نشود، گفتند، گروهی از اعضای داعش در دیرالزور خود را تسلیم ارتش سوریه کرده اند ولی به دلایل امنیتی تعداد آنهای را بیان نکرد.

عبارات مهم : دلایل امنیتی – حملات هوایی
منابع مذکور تصریح کرد، اعضای داعش بعد از آزادسازی دو منطقه “سردا” و “تل کروم” در جهت شکستن محاصره دیرالزور به وسیله ارتش سوریه و نیروهای همپیمان آن خود را تسلیم کردند.

بنابر اعلام این منابع، بازماندگان داعش در دیرالزور به کرانه شرقی رود فرات رانده شده است اند و به مسافت ۵ تا ۷ کیلومتر از اطراف شهر دیرالزور دور شده است اند.

آنها می گویند، دلایل تسلیم داعش در برابر ارتش سوریه هرچه که باشد نشان دهنده فروپاشی تشکیلات آنها در دیرالزور و پی بردن اعضای آن بدین مساله است که ایستادگی آنها در برابر پیش روی ارتش سوریه و حملات هوایی روسیه ممکن نیست.

در این راستا، گزارشات رسیده از دیرالزور حاکی از ادامه پیشروی ارتش سوریه در دیرالزور است و نیروهای دولتی تلاش دارند کرانه غربی رود فرات را به طور کامل آزاد کنند.

گروهی از اعضای داعش خود را تسلیم ارتش سوریه کردند

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


واژه های کلیدی: دلایل امنیتی | حملات هوایی | دیرالزور | منابع | سوریه | روسیه | خبر | بین الملل

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>