خانه » ورزشی » فرصت ارسال مدارک کلوب های فوتبال به کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شد
 

 

فرصت ارسال مدارک کلوب های فوتبال به کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شد

باشگاه های ليگ برتر تا ٢٧ شهريورماه جهت تحویل مستندات خود جهت روشن نمودن اوضاع پرونده بدهی های خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا وقت دارند.

فرصت ارسال مدارک کلوب های فوتبال به کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شد

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت و به نقل از سايت رسمی فدراسيون فوتبال، آخرین مهلت ارسال مدارک کلوب های لیگ برتری جهت تعیین اوضاع بدهی کلوب های ایرانی و ارسال مدارک، ۲۷ شهریور ماه هست. با توجه به درخواست كنفدراسيون فوتبال آسيا مبنی بر تعيين وضعيت بدهی کلوب های ايرانی به اشخاص حقيقی و حقوقی، اعم از داخلی و خارجی و با توجه به اينكه مدارك ارسالی از جانب کلوب ها اکثرا ناقص بوده يا هيچگونه مدركی ارسال نكرده اند، جهت آخرين بار رسما اعلام می شود كه کلوب های لیگ برتری تا ۲۷شهريورماه وقت دارند تا نسبت به تهيه نامه رسمی به همراه مستندات مورد نیاز در خصوص تعداد و وضعيت پرونده ها و بدهی های داخلی و بين المللی باشگاهی خود به كليه اشخاص حقيقی و حقوقی اقدام كنند و در نامه ای همراه با مستندات تحويل كميته صدور مجوز حرفه ای مستقر در شرکت ليگ دهند.

گفتنی است،پاسخ و مستندات دریافتی از سوی کلوب ها در مهلت فوق (٢٧شهريور ماه)، در قالب یک گزارش به كنفدراسيون فوتبال آسيا ارسال خواهد شد .

لازم به ذکر هست، مسئوليت مدارک ارسالی و همچنین عدم ارسال پاسخ و مستندات، صرفا بر عهده کلوب های مربوطه است و هیچ مسئولیتی تحت هیچ عنوانی بر عهده فدراسیون فوتبال نخواهد بود.

فرصت ارسال مدارک کلوب های فوتبال به کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شد

انتهای پیام/

زمان ارسال مدارک کلوب ها به AFC

واژه های کلیدی: فوتبال | همراه | ارسال | فدراسیون فوتبال | لیگ برتر فوتبال | اخبار فدراسیون فوتبال | اخبار کنفدراسیون فوتبال آسیا |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>