خانه » خبری و خواندنی » اکران در فجر سی و ششم ، چالش تازه عباس غزالی در فیلم سینمایی «من یوسفم مادر»
 

 

اکران در فجر سی و ششم ، چالش تازه عباس غزالی در فیلم سینمایی «من یوسفم مادر»

بازیگر سریال اوضاع سفید گفت: نقش من در فیلم سینمایی «من یوسفم مادر» چالش بسیار بزرگی برایم بود.

اکران در فجر سی و ششم ، چالش تازه عباس غزالی در فیلم سینمایی «من یوسفم مادر»

عباس غزالی بازیگر سریال اوضاع سفید به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ گفت: در حال حاضر دو فیلم سینمایی آماده اکران دارم. یکی با نام «من یوسفم مادر» که مراحل فنی این فیلم به تازگی به آخر رسیده است و خود من هم هنوز نسخه نهایی و کامل این اثر را ندیده‌ام. این فیلم جهت من چالش بسیار بزرگی بود چون باید نقش یک جوان با ملیتی متفاوت را ایفا می‌کردم.

وی ادامه داد: من در این فیلم سینمایی به کارگردانی محمدرضا فرتوسی نقش یک جوان عراقی را بازی می‌کنم. کارگردان جوان این اثر که نخستین فیلم داستانی‌اش را کارگردانی می‌کند در گذشته به مستندسازی پرداخته هست. بخشی از فیلمبرداری این اثر، در عراق و بخشی در کشور عزیزمان ایران انجام شده است است و به احتمال زیاد در جشنواره فیلم فجر امسال حضور خواهد داشت.

عباس غزالی راجع به اثر دیگری که به تازگی بازی کرده هست، گفت: فیلم دیگر من یک فیلم کاملا متفاوت از اثر قبلی با محتوای اجتماعی همراه با رگه‌های فانتزی به نام «همه چیز عادیست» است و چند هنگامی است که جهت اکران اقدام کرده است.

اکران در فجر سی و ششم ، چالش تازه عباس غزالی در فیلم سینمایی «من یوسفم مادر»

این بایگر راجع به بازگشتش به تلویزیون ادامه داد: در حال حاضر به مدت پنج ماه است که مشغول بازی در یک سریال به اسم «آشوب» به کارگردانی امیر پوروزیری جهت شبکه یک سیما هستم که حدود دو ماه از فیلمبرداری آن باقی مانده هست. داستان این سریال روایتگر روزهای ابتدایی بعد از انقلاب اسلامی است و از اواسط این سریال شاهد اتفاقات جنگ تحمیلی و تاثیرات آن بر زندگی روزانه مردم خرمشهر هستیم.

وی راجع به احساس شخصی‌اش نسبت به این سریال بیان کرد: هنگامی که فیلمنامه این اثر را خواندم ابتدا با یک داستان روزانه و باعشق مواجه شدم که به یک باره در اثر جنگ اولویت‌ها و اهداف شخصیت‌هایش عوض کردن می‌کند و خودشان را در موقعیت و شرایط تازه می‌بینند. این تقابل جنگ با زندگی روزانه در این نقش برایم بسیار نو و جالب بود و خیلی خوشحالم که این نقش را ایفا کردم.

عباس غزالی در خصوص بازگشتش به صحنه تئاتر اضافه کرد: هنگامی درگیر کار سینمایی و تلویزیونی بشوید روزانه ۱۲ ساعت مشغول کار هستید و فرصتی جهت تمرین و ایفای نقش در صحنه تئاتر نمی‌ماند ولی به علت علاقه و اهمیتی که شخصا جهت تئاتر قائل هستم حتما در پی پیدا کردن یک وقت جهت بازگشت به این صحنه نیز هستم.

بازیگر سریال اوضاع سفید گفت: نقش من در فیلم سینمایی «من یوسفم مادر» چالش بسیار بزرگی برایم بود.

انتهای پیام/

عباس غزالی از حضورش در یک سریال تلویزیونی خبر داد

واژه های کلیدی: فیلمبرداری | عباس غزالی | کارگردانی | سینمایی | روزانه | داستان | سریال | زندگی | تئاتر | داستان

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>