خانه » ورزشی » استقلال در آستانه محرومیت مجدد
 

 

استقلال در آستانه محرومیت مجدد

بعيد نيست استقلال براى بار دوم از سوى كنفدراسيون فوتبال آسيا مورد محروميت و حذف از مسابقه ها قرار گيرد.

استقلال در آستانه محرومیت مجدد

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان تيم فوتبال استقلال جزو تيم هايى است كه كنفدراسيون فوتبال آسيا آن را زير ذره بين قرار داده تا در نهايت اين تيم بتواند با تمام طلب كاران خود تسويه كند و تمام پرونده هاى مربوط به بدهى خود را مختومه كند تا در آن صورت بتواند در مسابقه هاى ليگ قهرمانان آسيا حضور پيدا كند.

استقلال جزو کلوب هاى بزرگ ايرانى محسوب ميشود كه بدهى هاى بازيكنان سابق باعث ايجاد پرونده هاى شكايتى زيادى هم شده است است .پرونده هايى همچون رضايى ،تيموريان و خيلى پرونده هاى ديگر كه اين روزها رو نوشتى از شكايت اين نوع پرونده ها به اى اف سى ارسال شده است است و کلوب استقلال كه هنوز مديران آن به فكر حل بدهى نيفتاده اند، نتوانستند رضايت شاكى ها را جلب كنند و يا با پرداخت بدهى ها پرونده بدهى ها را مختومه اعلام كنند.

استقلال در آستانه محرومیت مجدد

از اين رو استقلالى ها يك بار طعم تلخ محروميت را چشيده اند و به نظر كمى عجيب مى رسد كه به چه دلیل محروميت پيش رو را جدی نگرفته‌اند و مديران اين کلوب خيلى سریعتر و آن هم چند روز مانده به پاييز به خواب زمستانى رفته اند .در صورتى كه مديران استقلال مى دانند اخطار هاى كنفدراسيون فوتبال آسيا بيخود و بى جهت نيست و محروميت سختى پشت اين اخطار ها پنهان شدن است.

در اين ميان روزبه وثوق احمدی مسئول تعیین اوضاع فدراسیون درباره آخرين وضعيت پرونده هاى استقلال بيان كرد :روز سه‌شنبه آخرين هشدار را با ارسال نامه ۴ ‌بندی به باشگاه‌های لیگ برتری ارسال كرديم و آنها تا روز ٢٧ شهريور وقت دارند مدارک خود را جهت تحویل به کمیته صدور مجوز حرفه‌ای آماده کنند و این کمیته بعد از بررسی مدارک ، آنها را در اختیار کمیته تعیین اوضاع فدراسیون قرارداده و سپس به دبیرکل فدراسیون تقدیم و با امضای او به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال مي شود.

او همچنين از اينكه استقلالى ها هنوز براى تسويه با رضايى و تيموريان مداركى را تحويل ندادند سخن گفت و در اين باره عنوان كرد :واقعیت این است که من هنوز مدارکی ندیدم ولی چیزی که مشخص است اینکه باید تا تاریخ ۲۷ شهریور صبر کنید تا ببینید این کلوب چه مدارکی جهت ما ارسال خواهد کرد.

به هر ترتيب تمامى موارد مورد نیاز به وسیله مسئولان كميته تعيين وضعيت اعلام شده است و اينكه استقلالى ها هنوز اقدامى براى رفع مشكل ها اتمام نداده اند جاى پرسش دارد.از طرفى شايد هم در حال انجام هستند و تنها مرحله ارسال مدارك باقى مانده باشد كه البته انجام اين امر كمى غير قابل باور است.

بعيد نيست استقلال براى بار دوم از سوى كنفدراسيون فوتبال آسيا مورد محروميت و حذف از مسابقه ها قرار گيرد.

نكته جالب تَر اينكه به چه دلیل مديران استقلالى تهديد ها را جدى نمى گيرند؟مگر آنها يك بار طعم محروميت در نقل و انتقالات را نچشيده اند ؟مگر محروميت سال گذشته وا فراموش كردند كه بازهم به دنبال كسب محروميت هستند ؟

به هر ترتيب بعد از حذف و باخت افتضاح استقلال از دور مسابقه هاى ليگ قهرمانان آسيا آيا باز هم مديران استقلال در نظر دارند اين بار باخت بد ترى آن هم از نوع محروميت را براى طرفداران تیم استقلال از ليگ قهرمانان آسيا سوغات بياورند ؟آيا مديران استقلال نمى دانند مالك اصلى اين کلوب هواداران هستند ؟پس چطور آنها با نحوه صحيح مديريت اقدامى براى باشگاهى همچون با قدمت بالاى ٧٠ سال انجام نمى دهند تا خدايى نكرده با محروميت مواجه نشود.

بدون شك جدا از اختلاف هايى كه اين روزها ميان مديران استقلال نظاره گر هستيم اين بى تفاوتى آنها نسبت به حل بدهى ها نيز بيشتر باعث مى شود تا اعلام كنيم افتخاری مدیرعامل استقلال هنوز هیچ کدام از هشدارها را جدی نگرفته است و اقدامی جهت رفع مسائل انجام نمی‌دهد و شايد بيشتر به فكر اشتغال زايى از نوع فاميلى و همچنين چند شغله شدن از سر مربى تا هيئت مديره مى باشد.

بیشتر بخوانید:

خبر خوب براى آبى ها؛ زکى پور رسید/ ٥ مصدوم روى دست منصوریان

داور دیدار پارس جنوبی و استقلال عوض کردن نمی کند

استقلال در آستانه محرومیت مجدد

تركيب احتمالى استقلال برابر پارس جنوبى جم

ممنوع المصاحبه شدن عضو هيئت مديره استقلال !

انتهای پیام/

احتمال محرومیت مجدد استقلال از سوی AFC

واژه های کلیدی: کنفدراسیون آسیا | استقلال | قهرمانان | فوتبال | استقلال | ارسال | پرونده | لیگ برتر فوتبال

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>