خانه » ورزشی » به کریمی نشان می دهیم که چقدر دوستش داریم / منوچهری
 

 

به کریمی نشان می دهیم که چقدر دوستش داریم / منوچهری

مهاجم تیم نفت طلاییه گفت: همه علی کریمی را دوست داریم و امیدوارم که بتوانیم در زمین خودمان را به او ثابت کنیم که چقدر دوستش داریم.

به کریمی نشان می دهیم که چقدر دوستش داریم / منوچهری

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان امین منوچهری بعد از آخر دیدار تیم های نفت طلاییه و گسترش فولاد در برابر خبرنگاران به صحبت پرداخت. او راجع به این بازی گفت: در این دیدار شروعی دوباره داشتیم. ۲تیم در وهله اول نمی درخواست کردند بازی را ببازند. از طرفی جهت ما خیلی مهم بود که نخستین بازی را با شکست شروع نکنیم. ما موقعیت های زیادی داشتیم و اگر خودمان را باور می کردیم می توانستیم به گل هم دست پیدا کنیم.در هر صورت امتیازات تقسیم شد که مطمئنا نمی تواند گره گشای هیچ کدام از تیم ها باشد ولی امیدوارم در بازی بعدی بتوانیم هم گل بزنیم و هم پیروز شویم.

او در رابطه با فسخ قرارداد قبلی خود با آمدن درخشان گفت: یک ماهی با علی کریمی در تیم نفت بودیم و به بدنسازی پرداختیم و شرایط خوبی را با تمرینات پیدا می کردیم ولی روزی که کریمی رفتند شرایط به گونه ای شد که هم احساس کردم دیگر در تیم جایی ندارم و به همین علت جدا شدم ولی بعد از بازگشت او با نظر مثبت وی باز هم با نفت قرارداد بستم.

به کریمی نشان می دهیم که چقدر دوستش داریم / منوچهری

او ادامه داد: شرایط تیم خیلی خوب شده است هست. همه علی آقا را دوست داریم به چه دلیل که همه با بازی های او خاطره داریم و امیدوارم که بتوانیم در زمین خودمان را به او ثابت کنیم که چقدر دوستش داریم.

مهاجم تیم نفت طلاییه در آخر راجع به حرکت مشکوک به پنالتی میلاد فخر الدینی روی او گفت: بله در آن صحنه میلاد دست من را کشید تا تعادل من به هم بخورد. بهرحال این هم از زرنگ بازی های میلاد بود.

انتهای پیام/

اظهارات مهاجم تیم نفت طلاییه راجع به تساوی برابر گسترش فولاد

واژه های کلیدی: مهاجم تیم | علی کریمی | فوتسال | قرارداد | خاطره | لیگ برتر فوتبال | فوتبال ایران | مهاجم تیم نفت طلاییه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>