خانه » خبری و خواندنی » انصارالله یمن قویا از موفقیت همکاری با حزب عبدالله صالح حمایت می‌کند
 

 

انصارالله یمن قویا از موفقیت همکاری با حزب عبدالله صالح حمایت می‌کند

دفتر سیاسی انصارالله به طور کلی آنچه در نشست فوق‌العاده کمیته ملی کنگره مردمی سراسری یمن بیان شد را تکذیب کرده و طی بیانیه‌ای ضمن ابراز تعجب از این

انصارالله یمن قویا از موفقیت همکاری با حزب عبدالله صالح حمایت می‌کند

انصارالله یمن قویا از موفقیت همکاری با حزب عبدالله صالح حمایت می کند

دفتر سیاسی انصارالله به طور کلی آنچه در نشست فوق العاده کمیته ملی کنگره مردمی سراسری یمن بیان شد را تکذیب کرده و طی بیانیه ای ضمن ابراز تعجب از این نشست گفت: هنگام وقوع جنگ و در طول مدت گذشته هرگز چنین چیزی نداشتیم.

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، جنبش مردمی انصارالله یمن در این بیانیه که روز سه شنبه انتشار شده، تاکید کرد: ما و هم پیمانان و شرکایمان با تمامی امکانات همواره از موفقیت همکاری ملی با کنگره مردمی سراسری یمن و هم پیمانانش حمایت کرده ایم، ما در موقعیت های متفاوت با وجود اتهام زنی ها، مانع تراشی ها و بدنام سازی های برنامه ریزی شده، مسائل را پشت سر گذاشته ایم.

عبارات مهم : موفقیت – عبدالله
در ادامه این بیانیه آمده هست، راه اندازی دستگاه ها و نهادهای دولتی مسؤول اجرای حق و عدالت میان مردم، مسؤولیتی ملی و مقدس و وفاداری واقعی به فداکاری های مردم بزرگ یمن است.

همچنین دفتر سیاسی انصارالله تاکید کرد: سیاست های سیستم های قبلی در جهت آرام نگه داشتن دشمن یمن را تضعیف کرده و در زیر سلطه و نفوذ قدرت های استکباری درآورده، دشمن و مزدورانش را فریب داده و میدان های نبرد جهت آزادی و استقلال را تضعیف کرد، یمن در این مرحله به یک همکاری سیاسی واقعی جهت تحقق خواسته های مردم و فداکاری هایشان در برابر حمله نظامی، سیاسی، اقتصادی، رسانه ای، اداری و اجتماعی دشمن نیاز دارد.

در آخر این بیانیه، انصارالله تاکید کرد که جهت ارزیابی واقعی مرحله گذشته در سایه تجربه همکاری جهت عبور از مسائل و مانع ها و تلاش های صادقانه، جدی و خالصانه در راه خدمت به کشور دست مان را به سوی همه دراز می کنیم. اختلافات زایی ها و اشاعه آنها به شکل خام به همبستگی جبهه داخلی آسیب می زند در برابر دشمن وقت طلب به دنبال ایجاد درگیری های داخلی از هر راهی هست. ما تنها علیه دشمن طرح ریزی داریم نه کس دیگر.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: موفقیت | عبدالله | سیاسی | همکاری | سراسری | بیانیه |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>