خانه » پزشکی و سلامت » پیشگیری و معرفی بیماری ها » چند سال یکبار بلیچینگ باید انجام شود؟
 

 

چند سال یکبار بلیچینگ باید انجام شود؟

ونیرهای کامپوزیتی اگر به خوبی در جای خود قرار داده نشوند احتمال دارد فرد با عوارضی مانند گیر کردن مواد غذایی میان کامپوزیت

چند سال یکبار بلیچینگ باید انجام شود؟

ونیرهای کامپوزیتی اگر به خوبی در جای خود قرار داده نشوند احتمال دارد فرد با عوارضی مانند گیر کردن مواد غذایی میان کامپوزیت ها و به همراه آن با بوی بد دهان مواجه شود. کسانی که بلیچینگ انجام می دهند بهتر است که هر سه سال یکبار به انجام دوباره آن اقدام کنند.

درباره اعمال قشنگی دندان ها اظهار کرد: امروز درمان های قشنگی غیر مهم جهت دندان ها به وفور در کشور انجام می شود، داشتن دندان های قشنگ نقش موثری در زیاد کردن اعتماد به نفس افراد دارد.

چند سال یکبار بلیچینگ باید انجام شود؟

وی بیان کرد: امروزه بازار استفاده از اعمال قشنگی جهت دندان ها مانند لمینت های سرامیکی، ونیر های کامپوزیتی و بلیچینگ حسابی داغ هست، افراد باید قبل از انجام هر گونه عمل قشنگی جهت دندان ها با دندانپزشک مجرب مشورت کنند.

این متخصص ایمپلنت افزود: اگر ونیر های کامپوزیتی به خوبی کار گذاشته نشود، عوارضی مانند گیرکردن مواد غذایی بین کامپوزیت ها، بوی بد دهان، التهاب، خونریزی و تحلیل لثه جهت فرد ایجاد می شود.

چلبیانلو تاکید کرد: امروز لمینت های سرامیکی بدون تراش وارد بازار شده است اند. لمینت های سرامیکی عوض کردن رنگ پیدا نمی کنند، ولی ونیر های کامپوزیتی با توجه به رژیم غذایی فرد به سرعت دچار عوض کردن رنگ می شوند، بنابراین استفاده از لمینت های سرامیکی در مقایسه با ونیر های کامپوزیتی ارجح است.

وی گفت: زمانی که دندان های فرد زرد باشند از بلیچینگ جهت سفید کردن دندان ها استفاده می شود، بلیچینگ در منزل و مطب انجام می شود و بلیچینگ در مطب در ۲ تا سه جلسه انجام می شود که دوام آن حدود ۲ تا سه سال است.

ونیرهای کامپوزیتی اگر به خوبی در جای خود قرار داده نشوند احتمال دارد فرد با عوارضی مانند گیر کردن مواد غذایی میان کامپوزیت

این متخصص ایمپلنت توصیه کرد: افراد بهتر است بلیچینگ را در مطب و زیر نظر دندانپزشک انجام دهند تا عوارض ناشی از آن به حداقل ممکن کم کردن پیدا کند.

وی یادآور شد: افراد می توانند هر سه سال یک بار بلیچینگ انجام دهند، توجه به این توصیه مهم است که انجام این عمل سریعتر از موقع باعث حساسیت دندانی می شود.

منبع: گروه تحریریه سایت جوان

واژه های کلیدی: مواد غذایی | رژیم غذایی | دندانپزشک | استفاده | دندان | بازار | بلیچینگ چندسال یکبار انجام می گیرد | بلیچینگ چیست

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>