خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » جدول قیمت+ سکه همچنان می‌تازاند
 

 

جدول قیمت+ سکه همچنان می‌تازاند

روند افزایشی در بازار امروز طلا و سکه همچنان مانند روزهای اخیر ادامه پیدا کرده است و سکه تمام طرح تازه با زیاد کردن ۱۵ هزار تومانی نسبت

جدول قیمت+ سکه همچنان می‌تازاند

روند افزایشی در بازار امروز طلا و سکه همچنان مانند روزهای اخیر ادامه پیدا کرده است و سکه تمام طرح تازه با زیاد کردن ۱۵ هزار تومانی نسبت به روز قبل، یک میلیون و ۲۷۵ هزار تومان عرضه می شود.

روند افزایشی قیمت طلا ادامه دارد

در حدود ۱۰ روز اخیر بازار طلا و سکه با تحولاتی روبرو شده است و قیمت ها تحت تاثیر زیاد کردن قیمت جهانی طلا با روند صعودی مواجه شده است است و قیمت طلای گرمی نیز رکورد پنج سال اخیر خود را شکسته و از مرز ۱۲۶ هزار تومان عبور کرده است.بر این اساس سکه تمام طرح تازه که روز گذشته ۳۳ هزار تومان زیاد کردن قیمت پیدا کرده بود، امروز هم در شیب صعودی قرار گرفته و با ۱۵ هزار تومان زیاد کردن نسبت به دیروز، یک میلیون و ۲۷۵ هزار تومان عرضه می شود.

عبارات مهم : انگلستان – آمریکا
در میان سایر سکه ها، نیم سکه با زیاد کردن ۵۰۰۰ تومانی قیمت ۶۶۸ هزار تومان، ربع سکه با ۲۰۰۰ تومان زیاد کردن ۳۸۷ هزار تومان و سکه گرمی با ۲۰۰۰ تومان زیاد کردن ۲۵۴ هزار تومان داد و ستد می  شود. همین اوضاع در بازار طلا هم حاکم است و قیمت ها در جهت زیاد کردن حرکت کرده اند؛ به گونه ای که هر گرم طلای ۱۸ عیار با زیاد کردن حدود ۴۹۰ تومانی ۱۲۶ هزار و ۴۹۱ تومان قیمت دارد و هر مثقال طلا ۲۸۰۰ تومان زیاد کردن پیدا کرده و ۵۴۸ هزار تومان فروخته می شود.

به گفته کارشناسان بازار و فروشندگان، روند افزایشی قیمت طلا در بازار داخلی همچنان متاثر از زیاد کردن قیمت جهانی طلاست، به چه دلیل که امروز هم قیمت هر اونس طلا روند صعودی دارد و با زیاد کردن حدود ۱۰ دلاری به بیش از ۱۳۳۵ دلار رسیده است.

از سوی دیگر بازار ارز هم به طور نسبی با روند افزایشی همراه شده است هست. دلار آمریکا با چهار تومان زیاد کردن ۳۸۹۰ تومان، یورو با ۱۳ تومان زیاد کردن ۴۷۴۱ تومان، پوند انگلستان با دو تومان کم کردن ۵۰۲۴ تومان و لیر ترکیه با یک تومان زیاد کردن ۱۱۶۵ تومان قیمت دارد. همچنین دلار مبادله ای ۳۳۲۵ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت گذاری شده است است.

جدول قیمت+ سکه همچنان می‌تازاند

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

واژه های کلیدی: انگلستان | آمریکا | همراه | مرکزی | ترکیه | بازار | میلیون | خبر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>