اطلاعیه سایت
نهمین جشن مستقل سینمای مستتند فهرست اسامی فیلمهای کاندید شده است را اعلام کرد.
به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ فهرست اسامی نامزدهای فیلم مستند نهمین جشن مستقل سینمای مستند کشور عزیزمان ایران اعلام شد.
سام کلانتری مدیر این جشن ضمن اعلام این خبر افزود: هیات داوران بخش مستند بعد از بازبینی و ارزیابی فنی، هنری و حرفهای و از جمعآوری و شمارش آرا، نتیجه های را به شرح زیر اعلام کردند.
ضمنا هیات داوران نظر دارد جایزه ویژهای را در شب جشن به فیلم منتخب خود اهدا کنند.
نامزدهای نهمین جشن مستقل سینمای مستند معرفی شد
همچنین وی افزود: هیات داوران با توجه به فیلمهای پذیرفته شده است در بخش کارگردانی و عالی ترین فیلم بخش کوتاه جهت این بخش نامزدی را اعلام نکردند و برندگان این بخش در شب جشن در تاریخ ۱۸ شهریور معرفی خواهند شد.
*نامزدهای بهترين كارگردان فيلم نيمه بلند مستند
۱- فرناز و محمدرضا جورابچیان جهت فيلم اعتراض وارد نیست
عبارات مهم : پرندگان – محمدرضا ۲- مهدی قنواتی براي فيلم همجا
۳- حسن نقاشی براي فيلم آثار عجم
۴- حجت طاهری جهت فیلم پرندگان در سایه
۵- حامد سعادت جهت فیلم مردی که فسیل شد
*نامزدهای بهترين تهیهکنندگی فیلم نيمه بلند مستند
نهمین جشن مستقل سینمای مستتند فهرست اسامی فیلمهای کاندید شده است را اعلام کرد.
۱- پرندگان در سایه به تهيهكنندگی حجت طاهری
۲- اعتراض وارد نیست به تهيهكنندگی فرناز و محمدرضا جورابچیان
۳- آثار عجم به تهيهكنندگی حسن نقاشی
۴- همجا به تهيهكنندگی محمد کاظم بیات
۵- صدای سکوت به تهیهکنندگی پناه بر خدا رضایی
*نامزدهاي بهترين كارگردان فيلم بلند مستند
۱- رضا حائری جهت فيلم پسران سندباد
۲- محسن استادعلی جهت فيلم زنانگی
۳- حسام اسلامی جهت فيلم متهمین دایره بیستم
۴- محمد کارت جهت فيلم آوانتاژ
۵- سید محمد رضا هاشمیان جهت فیلم مدیر الوزرا
*نامزدهای بهترين تهیهکنندگی فیلم بلند مستند
۱- زیمل بلوچستان به تهيهكنندگی مازیار مشتاق گوهری
۲- آوانتاژ به تهيهكنندگی محمد کارت
۳- زنانگی به تهيهكنندگی محسن استاد علی
۴- پسران سندباد به تهيهكنندگی رضاحائری
۵- متهمین دایره بیستم به تهيهكنندگی حسام اسلامی
نامزدهای نهمین جشن مستقل سینمای مستند معرفی شد
*نامزدهای بهترين پژوهش
۱- سید محمدرضا هاشمیان جهت فيلم مدیر الوزرا
۲- حسن نقاشی جهت فيلم آثار عجم
۳- حجت طاهری جهت فيلم پرندگان در سایه
۴- پناه برخدا رضایی جهت فيلم صدای سکوت
۵- مازیار مشتاق گوهری جهت فیلم زیمل بلوچستان
*نامزدهای بهترين فيلمبرداری
نهمین جشن مستقل سینمای مستتند فهرست اسامی فیلمهای کاندید شده است را اعلام کرد.
۱- جواد رزاقی زاده براي فيلم آوانتاژ
۲- صادق سوری براي فيلم همجا
۳- حجت طاهری براي فيلم پرندگان در سایه
*نامزدهای بهترين صدا
۱- محمد جهدکار و رضا ضعیمی جهت فیلم میراث من آواز
۲- جاوید مهریزیزاده جهت فیلم آثار عجم
۳- مهرشاد ملکوتی جهت فیلم همجا
۴- حسن شبانکاره جهت فیلم زیمل بلوچستان
۵- حسن شبانکاره(صدابردار)و صادق داوری فر(صداگذار) جهت فیلم آقای هرتز
نامزدهای نهمین جشن مستقل سینمای مستند معرفی شد
*نامزدهای بهترين تدوین
۱- امیر ادیب پرور جهت فيلم همجا
۲- مهدی جبین شناس جهت فيلم متهمین دایره بیستم
۳- سهیل امیر شریفی جهت فيلم پسران سندباد
۴- کامران جاهدی جهت فيلم صدای سکوت
۵- بابک حیدری جهت فيلم زنانگی
*نامزدهای عالی ترین موسیقی
۱- صبا ندایی جهت فیلم آوانتاژ
۲- صبا ندایی جهت فیلم فوق ماراتن
۳- امیر فتح الهی جهت فیلم آلاله
لازم به ذکر است نهمین جشن مستقل سینمای مستند کشور عزیزمان ایران ۱۸ شهریور ماه در سالن آمفی تئاتر کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
واژه های کلیدی: پرندگان | محمدرضا | نقاشی | مستند | دایره | داوران | اخبار سینمایی | فیلم مستند