خانه » ورزشی » پاداش صعود به جام جهانی حق فوتبالیست هاست
 

 

پاداش صعود به جام جهانی حق فوتبالیست هاست

دارنده مدال برنز مسابقه های جهانی کشتی فرنگی در سال ۲۰۱۷ گفت: صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی را تبریک می گویم و اعتقاد دارم اهدای پاداش حق بازیکنان تیم ملی است.

پاداش صعود به جام جهانی حق فوتبالیست هاست

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،سعید عبدولی دارنده مدال برنز المپیک با بیان این مطلب افزود: من خودم به عنوان یک ایرانی به فوتبالیست های عزیزمان جهت کسب سهمیه حضور در جام جهانی تبریک می گویم و قطعا تلاش و پشتکار و حمایت بازیکنان تیم ملی، کی روش و مسئولان ذیربط باعث این صعود شیرین شد.
قهرمان سابق جهان تصریح کرد: بازیکنان و کادر فنی تیم ملی جهت صعود به جام جهانی و خوشحال کردن مردم با تمام وجود تلاش کرده اند و من از طرف جامعه کشتی از آن ها تقدیر می کنم و اعتقاد دارم درخواست آن ها جهت پاداش منطقی است.

عبارات مهم : قهرمانی جهان – فوتبالیست ها
دارنده مدال برنز بازی های آسیایی تاکید کرد: یک کشتی گیر یک سال باید در اردوها جان بکند و تمرینات سختی را پشت سر بگذارد و دوری خانواده را تحمل کند و در نهایت بتواند در مسابقه های جهانی یا المپیک صاحب مدال شود، ولی بعد از کسب این عنوان هیچ کس سراغی از آن نمی گیرد ولی فقط کافیست که این همه تلاش و ممارست نتیجه ندهد و آن وقت همه به فکر آن می افتند.
وی خاطر نشان کرد:شاید بهتر است کشتی گیر نتیجه نگیرد تا کسی حالی از او بپرسد وگرنه بعد از قهرمانی تیم در جام جهانی و مسابقه های جهانی و المپیک کسی حالی از ما نپرسید و امسال بعد از نایب قهرمانی جهان کسی از مسولان به استقبال ما نیامد و حتی از تیم فرنگی جوانان که قهرمان دنیا شد استقبال نکرد.
عبدولی در آخر با اشاره به اینکه بعد از کسب مدال برنز در المپیک هنوز پیگیر استخدامم هستم، خاطر نشان کرد: در این چند سال که در کشتی بودم، اکثر اوقات در اردوهای تیم ملی بودم و نه شغل مناسبی دارم و نه آینده ای البته این عنوان در مورد سایر رشته های انفرادی نیز وجود دارد بهرحال اگر می خواهیم ورزش کشور در دنیا رشد داشته باشد باید نگاه عادلانه ای به تمامی ورزش های کشور داشته باشیم.

انتهای پیام/

پاداش صعود به جام جهانی حق فوتبالیست هاست

تبریک سعید عبدولی به تیم ملی فوتبال جهت کسب سهمیه حضور در جام جهانی

واژه های کلیدی: قهرمانی جهان | فوتبالیست ها | سعید عبدولی | جام جهانی | بازیکنان | مسابقه | قهرمان | المپیک | استقبال

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>