خانه » ورزشی » توضیحات بهزادی در خصوص گزینش ملی پوشان دو و میدانی
 

 

توضیحات بهزادی در خصوص گزینش ملی پوشان دو و میدانی

نایب مدیر بانوان فدراسیون دو و میدانی در جلسه شرکت تیم ملی در مورد شرایط گزینش ملی پوشان صحبت کرد.

توضیحات بهزادی در خصوص گزینش ملی پوشان دو و میدانی

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، تیم ملی دو و میدانی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران آخرهای ماه جاری راهی علاقه آباد خواهد شد تا نمایندگان کشورمان در بازی های داخل سالن آسیا به میدان بروند. بعد از جلسه شرکت تیم های ملی بنا بر این شد تا حسن تفتیان، رضا قاسمی، علی خدیور، حسین کیهانی، امیر مرادی، مسلم نیادوست، کیوان قنبرزاده، علی ثمری، سپیده توکلی و الهام کاکلی اردوی تیم ملی را جهت حضور هر چه پر قدرت تر در این مسابقه ها تشکیل دهند.

این اعلام همانند سایر لیست های ارائه شده است منتقدانی به خصوص در مورد نفرات منتخب بانوان داشت که پریسا بهزادی نایب مدیر بانوان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی به شرح حال تصمیم گیری لیست بانوان و ابهام پیش آمده توضیحات کاملی را ارائه داده هست. بهزادی در این باره می گوید:« بعد از ارزیابی عملکرد بانوان دو و میدانی کار در مسابقه های اخیر و ارائه پیشنهادات شرکت تیم های ملی و با توجه به ۲ سهمیه ای که کمیته ملی المپیک جهت بانوان دو و میدانی در نظر گرفته بود، در جلسه اخیر تصمیم بر آن شد تا از ورزشکارانی که رکوردهای مطلوبی کسب کرده اند جهت ترکیب تیم ملی دعوت به عمل آید. از این رو سپیده توکلی و الهام کاکلی با توجه به عملکرد مطلوب و ثبت رکوردهای قابل قبول به تصمیم شرکت تیم های ملی در لیست قرار گرفتند.»

توضیحات بهزادی در خصوص گزینش ملی پوشان دو و میدانی

وی در مورد اعتراضات روزهای اخیر بانوان دو و میدانی کار نظیر فرزانه فصیحی گفت:« در ۵ ماه اول سال، فصیحی و چند تن دیگر از بانوان ورزشکار در ۳ مرحله مسابقه های جایزه بزرگ آسیا و همچنین مسابقه های کشورهای اسلامی حاضر شدند ولی نتوانستند به نتیجه های قابل قبولی برسند. به گونه ای که فرزانه فصیحی در مسابقه های کشورهای اسلامی حتی نتوانست در بین ۸ نفر برتر قرار بگیرد. بنابراین با تصمیم شرکت تیم های ملی وقت حضور در بازی های داخل سالن آسیا در اختیار دو و ورزشکاری قرار می گیرد که از نظر شرکت تیم های ملی دارای بیشترین آمادگی و شانس کسب مدال باشند. »

نایب مدیر بانوان فدراسیون دو و میدانی در آخر گفت:« بانوان دو و میدانی کار سرمایه های کشور عزیزمان ایران هستند و تمام تلاش فدراسیون بر آن خواهد بود تا این سرمایه ها را حفظ کند. ما این وظیفه را داریم تا وقت را در اختیار همه ورزشکاران بگذاریم تا میادین بین المللی محلی جهت کسب تجربه و افتخار آفرینی تمام این سرمایه ها باشد. فدراسیون وقت مورد نیاز و کافی را به تمام ورزشکاران داده است و در نهایت این کارنامه قابل دفاع آنها باید پشتیبان و حامی آنها باشد و رکوردهایی که در میادین بین المللی به جا می گذارند. تمام تلاش ما خواهد بود تا با زیاد کردن شرایط حضور بانوان در میادین بین المللی و کمک به کسب تجربه آنها، آینده بهتری را جهت این سرمایه ها رقم بزنیم.»

انتهای پیام/

اظهارات نایب مدیر فدراسیون دو و میدانی راجع به نفرات اعزامی به ترکمنستان

واژه های کلیدی: فدراسیون دو و میدانی | ورزشکاران | مسابقه | میادین | اسلامی | فدراسیون دو و میدانی | اخبار تیم ملی دو و میدانی | رقابت های داخل سالن

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>