خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » کسی اموال بابک زنجانی را نمی خرد/ زنگنه
 

 

کسی اموال بابک زنجانی را نمی خرد/ زنگنه

بیژن نامدار زنگنه در تشریح میزان طلب وزارت نفت از بابک زنجانی، گفت:رقمی که در حکم اولیه بابک زنجانی حدود ٢ هزار میلیارد دلار آمده با آنچه نظر وزارت

کسی اموال بابک زنجانی را نمی خرد/ زنگنه

وزیر نفت جزییات طلب وزارت نفت از بابک زنجانی را تشریح کرد.

جزییات طلب وزارت نفت از بابک زنجانی

بیژن نامدار زنگنه در تشریح میزان طلب وزارت نفت از بابک زنجانی، گفت:رقمی که در حکم اولیه بابک زنجانی حدود ٢ هزار میلیارد دلار آمده با آنچه نظر وزارت نفت بوده تفاوت دارد و وزارت نفت آن را تکمیل می کند؛چرا که از نظر وزارت نفت این بدهی حدود ۴ هزار میلیارد دلار با احتساب خسارت بوده که حدود ٢.٧ هزار میلیارد دلار اصل بدهی است.

عبارات مهم : بابک زنجانی – تبدیل
وزیر نفت افزود: پول بابک زنجانی پول وزارت نفت نبوده  چراکه این پول از بانک ها قرض گرفته  و تمام این سال ها سود آن پرداخت شده است و در آینده نیز باید سود آن به وسیله وزارت نفت پرداخت شود.

کسی اموال بابک زنجانی را نمی خرد

زنگنه با بیان اینکه تمام مبلغی که به وزارت نفت پرداخت شده است حدود ٢ هزار میلیاد تومان هست، ادامه داد: البته رقم کارشناسی این اموال حدود  ٢هزار میلیارد تومان بوده هست، ولی جهت فروش کسی اموال بابک زنجانی را نمی خرد و چه کسی اکنون منزل ١٠٠ میلیارد تومانی و یا ویلای بابک زنجانی را می خرد؟

وی با اشاره به اینکه اینها اموالی نبوده که به آسانی به پول نقد تبدیل شود، یادآور شد: وزارت نفت احتیاجی به این اموال همانند مجموعه ساختمانی در جماران، ویلا در لواسان، هتلی در کیش و هتل نیمه تمام در قشم نداشته و این اموال جهت وزارتخانه کارایی ندارد.

 اموالی که از سوی وزارت نفت گرفته شده است قابل تبدیل به ٢ هزار میلیارد تومان نقدینگی نیست

وزیر نفت، تصریح کرد: وزارت نفت اکنون اموال را قبول کرده و گرفته است ولی این ٢هزار میلیارد تومان اموالی که از سوی وزارت نفت گرفته شده است قابل تبدیل به ٢ هزارمیلیارد تومان نقدینگی نیست.

 

کسی اموال بابک زنجانی را نمی خرد/ زنگنه

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: منزل ملت

 

 

واژه های کلیدی: بابک زنجانی | تبدیل | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>