خانه » آشپزی و تغذیه » آموزش انواع غذاها » عکس+ رازهای خصوص زندگی اسکارلت جوهانسون
 

 

عکس+ رازهای خصوص زندگی اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون | اوباما | ارتباط | هنرپیشه | چگونه | مدرسه | تصویر | ترانه | ایمیل

عکس+ رازهای خصوص زندگی اسکارلت جوهانسون

رازهای خصوص زندگی اسکارلت جوهانسون +عکس 

اسکارلت جوهانسون یکی از زیباترین و معروفترین بازیگران دنیا است که از کودکی در دنیای سینما حضور داشته هست. اسکارلت جوهانسون بازیگر زیبای هالیوودی که خواننده و مدل تبلیغاتی نیز است تباری دانمارکی , لهستانی دارد. بعضی از کارگردان ها بعضی نقش ها را به او نداده اند و اعلام کرده اند

برای فلان نقش زیادی از حد خوشگل بوده هست..! اسکارلت از ۱۵ سالگی سیگار میکشد و به نظر میرسد نتواند این اعتیاد را ترک کند. در ادامه در کنار ما بمانید تا ۴۷ راز دیدنی درمورد اسکارلت جوهانسون را بدانید.

عکس+ رازهای خصوص زندگی اسکارلت جوهانسون

۱٫ اسکارلت جوهانسون برادر دوقلویی به اسم هانتر دارد. این دو در ۲۲ نوامبر ۱۹۸۴ به دنیا آمدند ولی از نظر فنی باز هم اسکارلت بزرگ تر است چون سه دقیقه سریعتر از برادرش به دنیا آمده هست.

۲. اسکارلت در مدرسه ي مشهور کودکان حرفه اي منهتن تحصیل کرد. این مدرسه ادعا می کند تعدادی از ستارگان مشهور از جمله کری فیشر و سارا میشل گارنر از فارغ التحصیلان آن میباشند.

اسکارلت جوهانسون | اوباما | ارتباط | هنرپیشه | چگونه | مدرسه | تصویر | ترانه | ایمیل

۳. پدرش کارستن جوهانسون, یک معمار نیویورکی بود و مادرش ملانی اسلون, مدیر فعالیت هاي اسکارلت بود که هنگامی اسکارلت ۱۳ سال داشت طلاق گرفته و از هم جدا شدند.

۴. خواهر بزرگ ترش ونسا جوهانسون نیز هنرپیشه هست.

۵. نخستین بار در سن ۹ سالگی در فیلم شمال راب رینر بازی کرد. سپس در نجواگر اسب ها , گمشده در ترجمه, هیولاهای هشت پا و دختری با گوشواره ي مروارید نیز بازی کرد.

عکس+ رازهای خصوص زندگی اسکارلت جوهانسون

۶. او در قسمت سوم مجموعه ي تنها در منزل نیز نقش آفرینی کرده هست.

۷. جوهانسون نخستین بار در ۸ سالگی در تلویزیون ظاهر شد. او در سال ۱۹۹۳ در هجوی از برنامه ي آخرشب با کانن اوبرایان حضور پیدا کرد.

اسکارلت جوهانسون | اوباما | ارتباط | هنرپیشه | چگونه | مدرسه | تصویر | ترانه | ایمیل

۸. در ۱۹۹۸, اسکارلت جوهانسون ۱۳ ساله بازی در نقش مهم «Parent Trap» را به لیندسی لوهان باخت.

۹. در نوجوانی, یک ماهی جنگجوی ژاپنی به اسم کاسیوس داشت. از اقبال بد, دوست اسکارلت که در غیاب او مراقب ماهی بود فراموش کرد آب آن را عوض کند و کاسیوس تلف شد. اسکارلت وی را در محل زندگی اش, در باغ «Chateau Marmont» لس آنجلس دفن کرد.

عکس+ رازهای خصوص زندگی اسکارلت جوهانسون

۱۰. او جهت تحصیل در مدرسه هنر تیش شهر نیویورک خواهش فرستاد ولی درخواستش رد شد. با این وجود توانست روی حرفه ي بازیگری اش تمرکز کند که در واقع جهت او خیلی بهتر شد.

۱۱. با وجود آن که اسکارلت یک نماد جذابیت بین المللی هست, ولی تصمیم گرفت جشن تولد ۲۰ سالگی اش را در دیزنی لند برگزار کند.

۱۲. فیلم مورد علاقه ي او ویلی ونکا و کارخانه ي شکلات سازی هست.

۱۳. اسکارلت نیم لهستانی و نیم دانمارکی هست. پدرش کارستن جوهانسون در دانمارک به دنیا آمده هست. مادرش ملانی جوهانسون نیز از خانواده اي لهستانی تبار اهل برانکس هست.

۱۴. او از ۱۵ سالگی سیگار میکشد و به نظر می رسد نمیتواند عادتش را ترک کند.

۱۵. لقب رسانه اي او اسکارجو است که از آن متنفر هست! او در گفت و گو اي گفت این لقب افتضاح هست!

۱۶. او چپ دست هست.

۱۷. در ۲۰۰۴, در فیلم باب اسفنجی شلوارمکعبی, صداپیشه ي میندی, دختر شاه نپتون بود.

۱۸. بعد از بازی با بیل موری در گمشده در ترجمه عهد بست با هیچ فرد جوان تر از ۳۰ سالی وارد ارتباط نشود. جهت ثابت این فرمایش, با بنیچیو دل تورو وارد ارتباط شد که ۱۷ سال از او بزرگ تر بود.

۱۹. یکبار به قدری حواسش پرت شکاف سینه اش در تبلیغات روی یک بیلبورد جهت فیلم جزیره شده است بود که نزدیک بود تصادف کند.

۲۰. در سال ۲۰۰۶ اسکارلت در کنار کایرا نایتلی و تام فورد به صورت لخت روی جلد «Vanity Fair» ظاهر شد. این تصویر روی جلد به علت فتوشاپ سنگین اندام این افراد ازدحام به پا کرد. دیدنی است بدانید الگوی باسن هاي لخت ي اسکارلت و کایرا روی ۱۰۰ کلوچه بهره گیری شد که مهمانان این مجله در جشن هر سال ي اسکار آن ها را گاز زدند.

۲۱. اسکارلت ۱ متر و ۶۳ سانتی متر قد دارد.

۲۲. بیش از هر چیزی از جیرجیرک می ترسد.

۲۳. اسکارلت طرفدار پروپاقرص جاز هست. موزیسین هاي موردعلاقه اش مایلز دیویس, بیلی هالیدی, آنیتا اودی, رزمری کلونی, ادیت پیاف, نینا سیمون, چت بیکر, و دوک الینگتون میباشند.

۲۴. اسکارلت روابط باعشق اي با جرد لتو, جاش هارتنت, و رایان رینولدز داشته است که در سال ۲۰۰۸ با رینولدز ازدواج کرد. این ازدواج دو سال بعد به طلاق منجر شد.

۲۵. اسکارلت یکی از هواداران دو آتشه ي بازیگر, کارگردان و نویسنده ي مشهور, وودی آلن هست. جوهانسون به علت بازی در فیلم امتیاز نهایی «۲۰۰۵» به کارگردانی وودی آلن, نامزد دریافت پاداش ي گلدن گلوب برترین هنرپیشه ي نقش مکمل شد.

۲۶. طی فیلم برداری امتیاز نهایی, آلن جذابیت جنسی وی را طاقت فرسا توصیف کرد و گفت: بذله گویی در کنار زن جوان و زیبای که جاذبه ي جنسی طاقت فرسایی دارد و از شما بذله گوتر هست, کار سختی هست.

۲۷. فیلم اکشن موردعلاقه ي اسکارلت, مخمصه «۱۹۹۵» هست. او فیلمهای رفقای بافایده و خیابان هاي پایین شهر را نیز دوست دارد.

۲۸. اسکارلت از هواداران وفادار باراک اوباما هست. با این حال اوباما وی را خجالت زده کرد. در سال ۲۰۰۸ هنگامی اوباما جهت ریاست جمهوری تلاش می کرد, اسکارلت به «Politico» فخرفروشی کرد که او و اوباما جهت یکدیگر ایمیل می فرستند: تصور کنید کسی مانند یک سناتور, که دائما در حال سفر است و مشغله دارد

ـ چگونه می تواند این ایمیل هاي شخصی را پاسخ بدهد؟ ولی اوباما اینکار را میکند. بعدها اوباما به خبرنگاران گفت جوهانسون آدرس ایمیل وی را ندارد. او با اشاره به دستیار شخصی اش رگی لاو گفت: او یک ایمیل به رگی فرستاده بود که جهت من ارسال شد. من هم در پاسخ نوشتم اسکارلت عزیز به علت پشتیبانی هایت سپاسگزارم. نمی دانم این ارتباط ي ایمیلی از کجا آمده هست!

۲۹. در سال ۲۰۰۶ از جانب FHM جالب ترین زن زنده و در سال ۲۰۰۷ از جانب Playboy بعنوان جالب ترین سلبریتی سال گزینه شد.

۳۰. ظاهراً اسکارلت الهام بخش ترانه ي ‘I Kissed A Girl’ «دختری را بوسیدم» کیتی پری نیز بوده هست. پاسخ اسکارلت چه بود؟ او گفت: دیدنی است ولی لب هاي من یک جورهایی صاحب دارند!

۳۱. اسکارلت در موزیک ویدئویWhat Goes Around, Comes Around نقش پرطرفدار جاستین تیمبرلیک را بازی کرد که باعث ایجاد شد شایعاتی مبنی بر ارتباط ي این دو ساخته شود.

۳۲. او در یک نمایش خارج از برادوی به اسم Sophistry بازی کرد. سال ۲۰۰۹ نقش او در نمایش A view from the Bridge «منظره روی پل» در مراسم جوایز تونی, پاداش ي برترین اجرا به وسیله یک هنرپیشه ي برجسته را جهت او به ارمغان اورد.

۳۳. او جهت فیلم Chasing Ice ترانه ي Before My Time را خواند که نامزد برترین ترانه ي اصیل اسکار ۲۰۱۳ شد.

۳۴. جوهانسون نتوانست نقش لیزبت سالاندر را در اقتباس سینمایی رمان پرفروش استیگ لارسون به اسم دختری با خالکوبی اژدها بازی کند لیکن بازیگردانان به او گفتند بیش از اندازه خوشگل هست.

۳۵. در حال آماده نامزد یک روزنامه نگار فرانسوی به اسم رومین دوریاک است که یک آژانس تبلیغاتی را اداره میکند.

۳۶. جوهانسون خواننده هم است و دو مجموعه به اسم هاي «Anywhere I Lay My Head و Break Up» انتشار کرده هست

۳۷. او خودش را یهودی توصیف میکند و در طول تعطیلات علاوه بر کریسمس, حنوکا را هم جشن میگیرد.

۳۸. در سپتامبر ۲۰۱۱, بعد از هک شدن تلفن همراهش, تصویر هاي عریان ي او به دزدی رفت.اسکارلت این تصویر ها را جهت همسرش رایان رینولدز گرفته بود. دزد بعد از دستگیری مجبور شد ۶۶۰۰۰ دلار به جوهانسون بپردازد.

۳۹. اسکارلت با میزبانی یکسری فراهم سازی کننده ي مالی به صورت عمومی از بخش دار منهتن, اسکات استرینگر, جهت به دست آوردن سمت حسابرسی نیویورک پشتیبانی کرد.

۴۰. اسکارلت عاشق حیوانات هست. او گربه اي به اسم تروپر و یک سگ شی هواهوا به اسم مگی دارد.

۴۱. او با کریس اونس دوست خودمانی است که در چهار فیلم با او همبازی بوده هست: بالاترین نمره, خاطرات پرستار بچه, انتقام جویان و کاپیتان ایالات امریکا: سرباز زمستان.

۴۲. او الهام بخش شخصیتی در Looney Tunes به اسم اسکارلت جوهانسون هست.

۴۳. اسکارلت روی جلد The Beauty Book for Brain Cancer ظاهر شده است هست, یک مجله ي سرگرم کننده جهت سلبریتی ها, موزیسین ها و مدل ها که تمام عواید حاصل از آن به گروه نوروـ آنکولوژی سیدنی میرسد.

۴۴. در حین فیلم برداری دختری با گوشواره مروارید, به کالین فیرث لقب فابیو را داد. ولی او از این لقب متنفر بود.

۴۵. اسکارلت می داند چگونه کازو «kazoo» بنوازد.

۴۶. تا اکنون فکر کرده اید چگونه پوستش را تمیز می کند؟ او جهت پیش گیری از لکه هاي پوستی, پوستش را با سرکه ي سیب تمیز میکند.

۴۷. قشنگی او مرجع الهامی جهت یک هنرمند ایتالیایی به اسم فرانچسکو کلمنته بوده است که وی را بعنوان ملکه ي شمشیر در یک دسته ي ۷۸ عددی کارت هاي تاروت سفارشی نقاشی کرد.

۴۸. در ژانویه ي «۲۰۰۶» بعنوان صورت ي « L’Oreal » گزینه شد.

واژه های کلیدی: اسکارلت جوهانسون | اوباما | ارتباط | هنرپیشه | چگونه | مدرسه | تصویر | ترانه | ایمیل

عکس+ رازهای خصوص زندگی اسکارلت جوهانسون

عکس+ رازهای خصوص زندگی اسکارلت جوهانسون

عکس+ رازهای خصوص زندگی اسکارلت جوهانسون

عکس+ رازهای خصوص زندگی اسکارلت جوهانسون

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>