خانه » آرایش و زیبایی » ژورنال شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸
 

 

ژورنال شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

لوازم آرایش | آرایش خلیجی | اصلاح مو | آرایشگاه | مدل آرایش | استفاده | آرایشگر

ژورنال شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

ژورنال شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

جدیدترین و شیک ترینمدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

انواع مجموعه مدل آرایش تازه و شیک

پیشنهاد تصویرهای مدل آرایش های تازه و شیک جهت سال ۲۰۱۸ و ۹۷ می باشد

ژورنال شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

همراه با مدل های تازه مقالات قشنگی در ضمینه سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم

آرایش عروس اروپایی در کشور عزیزمان ایران

لوازم آرایش | آرایش خلیجی | اصلاح مو | آرایشگاه | مدل آرایش | استفاده | آرایشگر

آرایش عروس اروپایی که در کشور عزیزمان ایران ما از ان یاد میکنیم در واقع مدلی از آرایش است که تلاش در سادگی دارد و از رنگ های سایه خیلی تند دور هست. این نوع آرایش معمولا با آرایش خلیجی و عربی مقایسه میشود. لطفا هنگام گزینش آرایشگر جهت مراسم ازدواج به مهارت او توجه کنید نه سابقه و قیمت کار او.

♥ تلاش کنید آرایش های اروپایی و راحت را جهت خود گزینش کنید نه آرایش های خلیجی و عربی و تند ، چون بعد از مدت بسیار کوتاهی از مد می افتد و حتی خجالت می کشید تصویر های تان را به کسی نشان دهید. اکثر عروس های ایرانی جهت مسابقه با عروس های دیگر دست به کار وحشتناک می زنند در حالی که استفاده از آرایش های تند به معنی زیباتر شدن شما نیست ، گاهی اوقات این نوع آرایش ها بسیار زشت و زشت جلوه می کنند . ضمنا یادتان باشد که نوع آرایش شما نشانگر شخصیت شماست.

ژورنال شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

بسیاری از عروس زن های به دنبال این هستند که در روز عروسی ارزش عوض کردن کنند و به همین علت از رنگ موهای غیر طبیعی آرایش های تند و زشت ، لنزهای رنگی و … استفاده می کنند که در اصل با استفاده از این ها صورت ی طبیعی ، ملیح و دخترانه ارزش را از دست می دهند. به شما توصیه می کنیم که حداقل در شب ازدواج تان سادگی را گزینش کنید چون تصویر های آن تا آخر عمر به یادگار می ماند و بهتر آن است که نتوان سال عروسی را با دیدن تصویر ها حدس زد. ضمنا چهر ه ی دخترانه ی شما چیز با ارزشی است که هرگز نمی توانید آن ر ا دوباره بدست آورید و باید قدر آن را بدانید . کمی به این عنوان فکر کنید که شخصی پیدا شده است که شما را همان طور که هستید دوست دارد و می خواهید این عنوان را جشن بگیرید ، بعد بهتر است هویت و شخصیت واقعی تان را حفظ کنید.

لوازم آرایش | آرایش خلیجی | اصلاح مو | آرایشگاه | مدل آرایش | استفاده | آرایشگر

♥ عده ای از عروس زن ها که در آرزوی داشتن چشم های رنگی هستند و از لنزهای رنگی استفاده می کنند باید بدانند که این لنزهای ارزان که در بازار و لوازم آرایش فروشی ها موجودند اصلا در چشم طبیعی نیستند و گاهی باعث حساسیت و سرخ شدن چشمان تان می شوند . ما به شما توصیه می کنیم اگر قصد استفاده از لنز را دارید حداقل از یک هفته قبل نوع مرغوب آن را تهیه و استفاده کنید تا چشمان تان به داشتن لنز عادت کنید و اگر قرار است چشم تان به لنز حساسیت داشته باشد قبل از روز عروسی متوجه این عنوان بشوید.

ژورنال شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

عروس زن هایی که چشم هایشان ضعیف است و عینکی هستند می توانند از لنز جهت شب به یادماندنی استفاده کنند . حتی می توانند از لنزهای رنگی با رنگ های طبیعی بهره بگیرند . به عنوان نمونه کسانی که چشم های قهو ه ای داشته باشند با لنز عسلی بسیار طبیعی و قشنگ خواهند شد . البته تنوع رنگ در لنزها بسیار زیاد است ، حتی بعضی از آن ها فقط خط های رنگی داخل ارزش دارند و بقیه ی لنز بی رنگ است که معمولا این گونه لنزها خاص هستند و قشنگی خاص خودشان را دارند . تنها توصیه ای که باید رعایت شود این است که عروس باید تلاش کند طبیعی به نظر برسد.

♥ در صورت استفاده از لنز ، بهداشت چشمان تان را رعایت کنید . لیکن چشم ها با استفاده ی یک جسم خارجی مثل لنز ، حساس می شوند و جهت یک عروس هیچ چیز بدتر از عفونت چشم نیست . ضمنا باید قبل از آرایش در چشم گذاشته شود تا اشک چشم باعث خراب شدن آرایش شما نشود .♥ عروس زن هایی که بینی یا لب های بزرگی دارند و با پوست صافی ندارند می توانند آرایشگرانی را گزینش کنند که به کار گریم هم آشنا باشند .

♥ امروزه بسیاری از عروس های ایرانی دوست دارند در روز عروسی پوستی برنزه یا طلایی داشته باشند ، توصیه ی ما به این دسته از عزیزانی که پوست سفیدی دارند این است که این کار را انجام ندهند تا هم در روز عروسی ارزش طبیعی باشند وهم در آن روز پوستی سرخ ، ورم کرده ، کک و مک زده و تاول زده نداشته باشند. ضمنا یادآوری می کنم که داشتن پوست سفید در نژاد ایرانی یک موهبت به شمار می آید که باید قدرش را بدانید . هم چنین عروس زن های گندمی یا سبزه که دوست دارند کمی پوست ارزش را خوش آب و رنگ تر کنند باید بدانند پوست کسانی که حمام رنگ می گیرند درروز عروسی به لباس عروس رنگ خواهد داد . بعد حداقل یک هفته قبل از عروسی اقدام به این کار بکنید تا رنگ پوست تان تثبیت شود . ضمنا یادتان باشد که جهت آفتاب گرفتن نیز باید حداقل از سه الی چهار هفته قبل اقدام کنید تا جهت روز عروسی دچار آفتاب زدگی و سوختگی نشوید . به خاطر داشته باشید که برنزگی بیش از حد بد است و این که پوست عروس مثل لبو سرخ یا مثل شب سیاه رنگ باشد اصلا قشنگی ندارد.

ه ندرت عروس زن هایی پیدا می شوند که به نقاشی روی صورت و بدن علاقه مند هستند . خواهشمندیم به جای طرح های بی معنی که اکثر اوقات قشنگی هم ندارند ترجیحا از تاتوهای آماده در بازار که معمولا بعد از یک هفته پاک می شوند یا از نگین هایی که به شکل تاتو روی پوست چسبیده می شوند استفاده کنید. حتی می توانید از طراحی با حناکه بعد از دو هفته تا یک ماه پاک میشود استفاده کنید.

♥ به عده ای از ایرانی ها مثل ترک ها که رسم حنابندان دارند پیشنهاد می کنیم به جای آن که کف دست عروس زن را حنا بگذارند و حنایی کنند ویا فقط یک مراسم تصنعی برگزار کنند یا از خانمی که به طراحی با حنا آشنا است دعوت کنند تا در روز حنابندان روی دست یا پاو حتی بدن عروس زن طراحی کند که در این صورت قشنگی آن بیش تر است . البته این رسم بیش تر در میان مردم هند و اعراب رواج دارد .

♥ توصیه ی بسیار مهمی که هنوز در بسیاری از نقاط کشور عزیزمان ایران و هم چنین در بسیاری از آرایشگاه ها رعایت نمی شود اصلاح صورت و ابروی عروس است . در نقاطی از کشور عزیزمان ایران که رسم بند انداختن دارند توجه داشته باشند که حداقل از سه – چهار روز قبل از عروسی این کار را انجام دهند تا سرخی ، تورم ، خارش و حساسیت های احتمالی آن در این سه روز برطرف شود . ضمنا اگر هم ابروها تک و توک در آمده باشد آرایشگر در همان روز عروسی می تواند به آسانی آن ها را بردارد. هم چنین قبل از بند انداختن از محلول های ضدعفونی کننده و یا الکل استفاده کنید . بعد از آن هم دوباره پوست را ضدعفونی کرده و از کمپرس آب سرد یا یخ استفاده کنید . امروزه می توانید ژل هایی را از داروخانه ها تهیه کنید که جهت رفع التهاب پوست بعد از اپیلاسیون و بند انداختن استفاده می شوند.

♥ شستن صورت با آّب ولرم قبل از اصلاح ابرو باعث باز شدن منفذهای پوست و در نتیجه کم کردن درد می شود.

♥ عروس زن هایی که موهای صورت ارزش کم یا بور است و هم چنین کسانی که تحمل درد اپیلاسیون را ندارند به جای بندانداختن که صد در صد پوست را دچار حساسیت و تورم و جوش می کند می توانند به آسانی از داروخانه های معتبر و یا لوازم آرایش فروشی ها دستگاه هایی را که جهت اصلاح موهای صورت زن ها طراحی شده است اند و مثل ماشین ریش تراش مردها می مانند ، تهیه کنند که این روش مطمئن تر و البته بدون دردبرای اصلاح است و حساسیت نیز نخواهد داد . البته جهت اصلاح با این دستگاه ها حتما یک روز قبل از عروسی و یا همان روز عروسی اقدام کنید تا موها وقت جوانه زدن تا مراسم ازدواج را نداشته باشند.

♥ یکی از مسائل مهم در گزینش آرایشگاه ، اخلاق آرایشگر است و فقط کار او مهم نیست . لیکن شما در شب عروسی تان به اندازه ی کافی استرس دارید ، بعد حداقل بهتر است کسی خلق شما را تنگ نکند ویا اضطراب تان را مضاعف نکند . پرسنل یک سالن و آرایشگرتان هر قدر خوش اخلاق تر باشند ، بیش تر می توانید احساس آرامش کنید . هم چنین محیط آرام می تواند تاثیرزیادی بر روحیه ی شما بگذارد .

♥ در بسیاری از آگهی ها و یا آرایشگاه های تبلیغاتی مثل گریم عروس ، گریم سه بعدی و دو بعدی و … دیده می شود که نباید به آن ها زیاد توجه کرد . به چه دلیل که همه ی صورت ها به گریم نیاز ندارند و عروس هم هنر پیشه نیست. ضمنا یادتان باشد که معمولا جهت عناوین گریم و … پول بیشتری راباید بیهوده بپردازید . معمولا گریم عروس در مواردی استفاده می شود که عضوی از صورت نقصی داشته باشد

شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی,مدل آرایش, مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی,مدل آرایش, مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی,مدل آرایش, مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی,مدل آرایش, مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی,مدل آرایش, مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

مدل آرایش عروس اروپایی

عبارات مهم : لوازم آرایش – آرایش خلیجی

واژه های کلیدی: لوازم آرایش | آرایش خلیجی | اصلاح مو | آرایشگاه | مدل آرایش | استفاده | آرایشگر | حساسیت | ایرانی | آرایشگر | عروسی

ژورنال شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

ژورنال شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

ژورنال شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

ژورنال شیک ترین مدل آرایش عروس اروپایی ۲۰۱۸

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>