خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » معاوضه ویلا با آپارتمان در تهران
 

 

معاوضه ویلا با آپارتمان در تهران

همزمان با سرعت گرفتن حرکت بازار معاملات خرید مسکن در فاز ‌پیش‌رونق، گروه جدیدی از متقاضیان آپارتمان‌های مسکونی وارد بازار تقاضا شده‌اند که قصد دارند از روش‌های غیرنقدی جهت خرید آپارتمان‌های موردنظر خود استفاده کنند.

معاوضه ویلا با آپارتمان در تهران

همزمان با سرعت گرفتن حرکت بازار معاملات خرید مسکن در فاز پیش رونق، گروه جدیدی از متقاضیان آپارتمان های مسکونی وارد بازار تقاضا شده است اند که قصد دارند از روش های غیرنقدی جهت خرید آپارتمان های موردنظر خود استفاده کنند.

سرعت گرفتن حرکت بازار معاملات خرید مسکن

هم اکنون به واسطه زیاد کردن حجم تقاضا جهت خرید آپارتمان های مسکونی دسته ای از متقاضیان بازار مسکن تصمیم گرفته اند سرمایه های ملکی خود را تبدیل به آپارتمان کنند؛ این گروه از متقاضیان که به روش معاوضه ویلا با آپارتمان مسکونی روی آورده اند از هر دو دسته متقاضیان مصرفی و متقاضیان سرمایه ای هستند که قصد دارند با تبدیل ویلای خود به آپارتمان یا نیاز خود را به آپارتمان ملکی تامین کنند یا به واسطه این تبدیل و معاوضه، دارایی های ملکی خود را ارتقا دهند.
 

عبارات مهم : سرمایه گذاری – هوای پایتخت
بیشترین حجم از معاوضه در بازار مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران این روزها به معاوضه ویلاهای واقع در نواحی خوش آب و هوای پایتخت و همچنین ویلاهای واقع در شهرهای شمالی با آپارتمان های مسکونی پایتخت تخصیص داده شده است دارد که نمونه های این گروه از معاملات مسکن را می توان تقریبا در میان همه نوع املاک ویلایی با املاک هم ارزش مسکونی در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مشاهده کرد.

این در حالی است که بعضی از ویلاداران متقاضی تبدیل ویلا به آپارتمان یا آپارتمان های مسکونی در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران که املاک با ارزشی در شهرهای شمالی یا مناطق خوش آب و هوای اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران همچون طالقان، لواسان و. . . دارند با تعیین حق کمیسیون یا پورسانت های چند برابری جهت واسطه های فروش املاک در ازای یافتن املاک بهتر و مرغوب تر با قیمت پایین تر در پایتخت، تلاش دارند نفع بیشتری در جریان معاوضه املاک خود با مالکان آپارتمان در پایتخت کشور عزیزمان ایران کسب کنند. در یکی از فایل های مربوط به معاوضه ویلا با آپارتمان در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مالک باغ ویلای ۱۸۰۰ مترمربعی با تعیین کمیسیون ۲۰ میلیون تومانی جهت واسطه های مسکن، از میل خود جهت معاوضه این ملک با آپارتمان مسکونی در پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داده است.
 
هم اکنون بازار معاملات ویلا در مناطق خوش جَوی به خصوص شهرهای شمالی به واسطه حجم انبوه ساخت و ساز طی سال های اخیر در این مناطق در حالت رکود به سر می برد؛ با زیاد کردن تقاضا در بازار خرید مسکن پایتخت هم اکنون مالکان ویلاهای مسکونی تصمیم گرفته اند جهت سرمایه گذاری در بخش پررونق تر بازار ملک، پیش قدم شوند.

معاوضه ویلا با آپارتمان در تهران

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: اقتصاد کشور عزیزمان ایران آنلاین

 

واژه های کلیدی: سرمایه گذاری | هوای پایتخت | آپارتمان | شهرهای | تبدیل | بازار | ایران | خبر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>