خانه » آشپزی و تغذیه » آموزش انواع غذاها » بازیگران و اشخاص ایرانی که بادیگارد دارند
 

 

بازیگران و اشخاص ایرانی که بادیگارد دارند

بازیگران | بادیگارد | ایرانی | همراه | همراهی | اخبار سینما

بازیگران و اشخاص ایرانی که بادیگارد دارند

بازیگران و اشخاص ایرانی که بادیگارد دارند 

برخی از بازیگران و صورت هاي مشهور ایرانی میباشند که جهت پیشگیری از رخداد در شلوغی ها بادیگارد استخدام می کنند. بادیگارد بازیگران ایرانی , در سی و هفتمین قسمت از “فرمول یک”, مهدی صفایی قهرمان کیک بوکسینگ دنیا به عنوان مهمان در این برنامه آماده شد و با کوهسار بهرامی علاقه مند به حرفه محافظت شخصی و علی ضیاء اطراف مسائل مربوط به این رشته به صحبت پرداخت.

سیستم بادیگارد به دولتی ها و افراد خاص تعلق دارد

بازیگران و اشخاص ایرانی که بادیگارد دارند

صفایی با حضور در این برنامه, بیان کرد: حفاظت از افراد بسیار با مکانی که در آن قرار دارند و اتفاقاتی که اطراف آن ممکن است به وجود آید, ارتباط دارد و من معتقد هستم سیستم “بادیگارد” به افراد دولتیو کسانی که دوره هاي خاص در این راستا می گذرانند, متعلق هست.

مربی تیم ملی کیک بوکس در سال ۱۹۹۷, در تکمیل حرف هایش گفت:به نظر متخصص هاي این حرفه, اصالتی وجود دارد و آن این است که ما ۳۰ سال مواظبت می کنیم جهت این که یک بار رخداد نیفتد و اگر یک بار رخداد افتاد, شرایط متعددی ایجاد می شود و بستگی به این داردکه شما در چه فضا و اتفاقی باشید که فرد موردحفاظت را از آن مکان دور کنید.

بازیگران | بادیگارد | ایرانی | همراه | همراهی | اخبار سینما

صفایی در ارتباط با محافظ هاي شخصی مجالس و هنرمندان که به تازگی در بین آن ها مرسوم شده است استابراز کرد: علی رغم این که در گروه هاي گوناگون, تخصص هاي گوناگونی مثل روانشناسی, شخصیت شناسی و روابط عمومی وجود دارد, بخش اعظم این کارها تشریفاتی هست.

بادیگارد بازیگران ایرانی

او در جواب به این پرسش ضیاء که به چه دلیل کسی که تخصص هاي گوناگونی در اساسٔ محافظت شخصی دارد,سال هاست که نتوانسته در این اساس فعالیت کند, گفت:من مدتی در کشور عزیزمان ایران نبودم و بعد از بازگشت به کشور عزیزمان ایران به این نتیجه رسیدم که ورزشکاران بسیار خوبی داریم:اما متأسفانه در تجارت ورزشی نیستند یعنی کسانی که در نهایت مربی می شدند:

این افراد کسانی میباشند که بدنشان را می گذراند و این در حالی است که خرج ورزش هایي که آن ها انجام میدهند, احتمالا خیلی اکثر از ورزشی مثل اسب سواری دربیاید.عضو هیات رییسه جوجیتسو کل کشور, در تکمیل حرف هایش گفت:من ترجیح دادم که باتجربه اي که در بیرون از کشور کسب کرده ام, تجارتی را جهت کسانی که بسیار در این اساس مستعد میباشند به راه بیاندازم.

بازیگران و اشخاص ایرانی که بادیگارد دارند

صفایی اظهار کرد: در مرحله اول جهت ما بسیار حائز اهمیت است که افراد روابط عمومی را یاد بگیرند:چراکه در این اساس خودشناسی بسیار مهم است و ماحصلش این شد که ۸۰ نفر از کسانی که از تحصیلاتکمی برخوردار بودند به دانشگاه راه پیدا کردند.

در کشور ما هنوز بادیگارد بودن تصویب نشده هست

عضو هیات رییسه جودو استان استان تهران, بیان کرد: در کشور ما هنوز بادیگارد بودن تصویب نشده و تا به حال کسیمجوز این رخداد را ندارد. گروه هایي که کنار این افراد میباشند, به عنوان گروه هاي تشریفاتی فعالیت می کنند.او تصریح کرد: عده اي از افراد چهره, به واسطه ي یک نگاه اشتباه یا ابراز علاقه کردن اشتباه,در صورتشان اسید می پاشند و نیاز به این دارند که این گونه افراد کنارشان باشند.

بازیگران | بادیگارد | ایرانی | همراه | همراهی | اخبار سینما

گلزار, فرزین و مدیری همراه دارند

قهرمان کیک بوکسینگ دنیا اذعان کرد: در بین افراد مشهور و صورت ها کسی را نداریم که به طور همیشگیهمراه داشته باشد و از بین این افراد میتوان به محمدرضا گلزار, فرزاد فرزین و مهران مدیری اشاره داشتکه به جهت حضور در مکان هاي شلوغ از همراه بهره گیری کرده اند.

بازیگران و اشخاص ایرانی که بادیگارد دارند

او ادامه داد: هنگامی جشنی مثل حافظ برگزار می شود گروهی از کسانی که ما در این اساس تربیت کرده ایمو اموزش هاي مورد نیاز را کسب کرده اند, به آنجا می روند و من از کسانی که نیاز به همراه دارندمی خواهم که در ابتدا استعلام بگیرند که این افراد اموزش دیده اند یا خیر!

صفایی در جواب به این سؤال ضیاء که خصوصیت هاي ظاهری در همراهی افراد چقدر مهم هست, بیان کرد:اگر شخص بخواهد به عنوان محافظ به همراه کسی به جایی برود, کمتر به داشتن خصوصیات ظاهری نیازمند استو اکثر باید در این اساس متخصص باشد ولی اگر به عنوان گروه تشریفاتی اعزام می شود,خصوصیت هاي ظاهری حائز اهمیت هست

او در تکمیل صحبت هایش گفت: قصد دارم در هفته هاي آینده جهت عموم مردم در سرتاسر ایراندوره هاي آموزشی خوبی برگزار کنم تا آن ها بدانند از خود و اعضای خانواده ارزش در مواقع مهم چطور مواظبت کنند.صفایی با اشاره به ضایعه دردناک قتل آتنا اصلانی که اخیراً رخداد افتاده است تصریح کرد:یک همراه یا محافظ باید به مسائلی فکر کند که دیگران به آن فکر نمی کنند.

عضو هیات رییسه کمانگیری روی اسب کل کشور افزود: ما در کل دنیا ۱۱ سازمان جهانی مربوط به این عنوان داریم.باید متوجه شویم که سازمانی که با آن کارکنیم چقدر قدرت دارد و چطور کار میکند:منظورم این است که ما نباید گول بخوریم.مهدی صفایی گفت: من دوست دارم با پلیس هایمان گپ بزنم و بگویم که در این اساس با هم همکاری کنیم:چراکه در این صورت کار آن ها نیز در این راستا کمتر خواهد شد.

مؤسس و مدیر گروه مراقبتی و تشریفاتی کانسپت اضافه کرد ما شوکی به نام شوک ۴ تا ۱۲ ثانیه داریم:به گونه اي که به عنوان نمونه هنگامی کیف کسی را می زنند, میگوید من در آن یک دقیقه اول نفهمیدم چه شد! و کسانی که این دوره را دیده اند, میتوانند درلحظه تصمیم بگیرند.

او در اتمام خاطرنشان کرد:من این جا به کوهسار بهرامی قول می دهم که در این راستا و در کردستان کمکش می کنم و هر کاری از دستم بربیاید برایش انجام خواهم داد.

واژه های کلیدی: بازیگران | بادیگارد | ایرانی | همراه | همراهی | اخبار سینما

بازیگران و اشخاص ایرانی که بادیگارد دارند

بازیگران و اشخاص ایرانی که بادیگارد دارند

بازیگران و اشخاص ایرانی که بادیگارد دارند

بازیگران و اشخاص ایرانی که بادیگارد دارند

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>