خانه » آشپزی و تغذیه » آموزش انواع غذاها » بازیگران و صورت ها روی بیلبوردهای تبلیغاتی
 

 

بازیگران و صورت ها روی بیلبوردهای تبلیغاتی

شبکه نمایش خانگی | تبلیغات بازیگران | بیلبورد تبلیغاتی | محصولات بهداشتی | بازیگر پیشکسوت | لوازم خانگی | مدل تبلیغاتی | لوازم خانگی | نیکی کریمی | تلویزیون

بازیگران و صورت ها روی بیلبوردهای تبلیغاتی

بازیگران و صورت ها روی بیلبوردهای تبلیغاتی 

بازیگران و چهره های ایرانی سوژه هاي خوبی جهت تبلیغات هاي گوناگون روی بیلبوردهای بزرگ شهر میباشند. این بازیگران را اکثر بشناسیم. “نظر به بند ۱۰ ماده شش قانون مطبوعات و نظر به ارزش و جایگاه صورت های معروف و ورزشکاران کشور, کماکان بهره گیری ابزاری از عکسهای ایشان در تبلیغ کالا ها ممنوع هست”

این قانونی بود که تا چند سال پیش مانع حضور شمار زیادی از صورت ها در تبلیغات می شد و گرچه صدای خیلی ازکسانی که این راه درآمد هنگفتی را برایشان به همراه داشت را نیز درآورده بود.مدتی بعد با رفع ممنوعیت حضور ستارگان در تبلیغات شاهد حضور شمار بیشتری از صورت هاي عرصه هاي گوناگون در تبلیغات بودیم.

بازیگران و صورت ها روی بیلبوردهای تبلیغاتی

در سال هاي تازه با فراگیرتر شدن شبکه های مجازی و به خاص اینستاگرام احتمالا این قانون دیگر مانند قبلدست و پای صورت ها را جهت تبلیغ نمی بست چون خیلی از بازیگران مطرح در صفحه هاي شخصی اینستاگرام ارزش به تبلیغ برند یا محصولی که احتمالا از آن بهره گیری کرده اند می پرداختند.

امری که در همه ي جای دنیا هم متعارف است و تا کنون نیز افراد مطرحی در حوزه هاي گوناگون در دنیا سفیر یک برند تجاری شده است اند.در بین صورت هاي معروف دنیای هنر و ورزش کسانی میباشند که بعنوان سفیر یک برند مشخص با آن شرکت تجاری همکاری می کنند که همکاری ارزش بعضا مداوم نیز بوده هست.

شبکه نمایش خانگی | تبلیغات بازیگران | بیلبورد تبلیغاتی | محصولات بهداشتی | بازیگر پیشکسوت | لوازم خانگی | مدل تبلیغاتی | لوازم خانگی | نیکی کریمی | تلویزیون

برخی نیز حضور جهت تبلیغ کالای ایرانی را نه تنها تبلیغ نمیدانند بلکه از آن بعنوان پشتیبانی از محصولی ملی یا می کنندو به همین علت در تبلیغ محصولات ایرانی حضور پیدا میکنند. در طول این سال ها صورت هاي زیادی در تبلیغات برندهای تجاری حضور داشتند,در این گزارش نگاهی داشتیم به بازیگرانی که بعنوان سفیر رسمی با یک برند همکاری کردند.

محمدرضا گلزار
سوپراستار سینمای کشور کشور عزیزمان ایران از نخستین صورت هایي بود که در تبلیغات حضور پیدا کردو اسم خودش را بعنوان نخستین کسیکه در اساس فتومدل فعالیت کرد به ثبت رساند. محمدرضا گلزار در بحبوبه حضورشدر سینما مدل تبلیغاتی یک کمپانی پوشاک مردانه شد و تا مدتها تصویر او اضافه بر سردر سینماهابر بیلبوردهای شهر هم با کت و شلوارهای شیک دیده می شد.

او در سال هاي بعد هم در تبلیغات حضور پیدا کرد و صورت اش در تبلیغات محصولات بهداشتی دهان و دندان,ساعت و نوشیدنی هاي انرژی زا دیده شد و هم چنان هم در این عرصه حضور دارد.

بازیگران و صورت ها روی بیلبوردهای تبلیغاتی

بهرام رادان

پیش از ممنوعیت حضور بازیگران در تبلیغات بهرام رادان یکی از بازیگرانی بود که صورت اش با لباس هاییک برند تجاری چرم در بیلبوردهای سراسر شهر دیده شد. بعد از اعلام ممنوعیت حضور بازیگران در تبلیغات,عکس هاي او نیز مانند خیلی هاي دیگر از روی بنرها و بیلبوردها جمع شد. ولی بعد از اعلام مجدد رفع ممنوعیت حضور بازیگران

شبکه نمایش خانگی | تبلیغات بازیگران | بیلبورد تبلیغاتی | محصولات بهداشتی | بازیگر پیشکسوت | لوازم خانگی | مدل تبلیغاتی | لوازم خانگی | نیکی کریمی | تلویزیون

در تبلیغات او نیز مجددا همکاری اش را با شرکتی که همۀ وی را بعنوان سفیرش می شناختند از سر گرفتو اکنون هم صورت اش در شمار زیادی از بیلبوردها با لباس ها و محصولات این برند در سطح شهر دیده می شود.رادان اضافه بر این که فتومدل اختصاصی برند محصولات چرم است در چند تیزر تبلیغاتی این شرکت نیز حضور داشته هست.

نیکی کریمی

عبارات مهم : شبکه نمایش خانگی – تبلیغات بازیگران
یکی از غوغایی ترین فعالیت ها در اساس تبلیغات را میتوان مربوط به حضور نیکی کریمی ستاره زن سینمای کشور کشور عزیزمان ایران در تبلیغ یک اپراتور گوشی دانست.گرچه حضور اودر افتتاحیه فروشگاه یک برند مشهور دیگر جهت تبلیغات,در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نیزچند سال پیش خبرسازشده بود.

بازیگران و صورت ها روی بیلبوردهای تبلیغاتی

اما نیکی کریمی جدیداً در تیزر تبلیغاتی یک شرکت گوشی ظاهر شده است هست,تیزری که در ابتدای بعضی از آثاری که در شبکه نمایش خانگی عرضه می شوند به چشم می خورد و حرفو حدیث هاي زیادی را درمورد حضور این بازیگر زن در این تبلیغ به وحود آورده هست.

برخی حضور کریمی را نوعی بهره گیری ابزازی از زن تلقی کردند ولی این در حالی است که هنرپیشه ها و ورزشکارانمرد زیادی هم چنان در اساس تبلیغات چه در بیلبوردهای شهری و چه تیزرهای تبلیغاتی حضوری چشمگیر دارند.حاشیه ها درمورد حضور نیکی کریمی تا همین روزهای تازه هم ادامه داشت تاجاییکه پای این بازیگر زنرا به یکی از بخش هاي خبری تلویزیون نیز باز کرد و انها نیز به انتقاد از حضور کریمی در تبلیغات پرداختند.

با این تفاسیر و با دقت به اعلام رفع ممنوعیت حضور بازیگران در تبلیغات به نظر میرسد موضع گیری ها وتندوری ها در این اساس تنها محدود به عده یا جناح خاصی است که مترصد فرصتی اند تا از هر رخداد,غوغایی علیه بازیگران و صورت ها مطرح بسازند.

مهران مدیری
هم وقت با اکران سریال هاي بامزه مهران مدیری در تلویزیون که مخاطبان زیادی داشت یک شرکت تولیدکنندهچای نیز تصمیم گرفت تا از صورت مدیری جهت تبلیغ محصولش بهره گیری کند و این شد که صورت او نیزمدتها روی بیلبوردهای شهر جهت تبلیغ چای ایرانی جا خوش کرد.حضور مدیری در تبلیغات نیز پیش از اعلام ممنوعیت حضور بازیگران و صورت هاي مطرح در تبلیغات بود.

مهناز افشار
مهناز افشار پیش از مادر شدن و در وقت بارداری اش و گرچه بعد از حضور متعددش در مراسم افتتاحیه برندهایتجاری گوناگون همکاری اش با یک برند ساعت خارجی را بعنوان مدل تبلیغاتی نخست کرد.

انتشار تصویر هاي او با ساعت برند شرکت وی را بعنوان سفیر برند معرفی کرد.او بعد از به دنیا آمدن فرزندش هم در تبلیغات پوشک فرزند حضور یافت.

بهنوش بختیاری

صفحه پرفالوئر بهنوش بختیاری جای تبلیغ شمار زیادی از برندها و محصولاتی است که جهت چند ساعت یا چند روزبه مخاطبان شبکه های مجازی معرفی میشوند.

اما حضور بازیگر بامزه سینما و تلویزیون در تبلیغات یک برند ایرانی محصولات چرم وی را بعنوان سفیر این برند معرفی کرد.بختیاری در تصویر هاي زیادی جهت کیف و کفش چرم تبلیغ و طرفدارانش را به بهره گیری از محصولی ایرانی تشویق می کند.

رضا کیانیان
مدت زیادی از دیده شدن بیلبوردهای زیادی در سطح شهر با تصویر رضا کیانیان در کنار فنجانی دم نوش نمی گذرد.این بازیگر سینما و تلویزیون نیز با حضورش در تبلیغات شرکت تولیدکننده دم نوش هاي گیاهیبه جمع صورت هایي تبلیغاتی ضمیمه. حضور کیانیان در تبلیغات نیز حرف و حدیث هایي را در پیدا داشتکه به صراحت جلوی همۀ آن ها ایستاد و در صحبتی نیز اعلام کرد از این کارش رضایت کامل دارد.

کیانیان در اینباره گفته بود” این روند در بین بازیگران در دنیا مرسوم است و چیز غریبی نیست!برخی بازیگران,کالای راکه به شخصیت اجتماعی ارزش نزدیک تر است را تبلیغ میکنند,مثلاً یک تبلیغی است درمورد قهوه که آل پاچینو آن را تبلیغ می کند” آل پاچینو یک بازیگری است که کافه نشین است و قهوه خور!بنابراین این تبلیغ خیلی به او مینشیند.”

پوریا پورسرخ
بازیگری که از تلویزیون فعالیت اش را نخست کرد, ۴ سال پیش با حضور در تبلیغات یک برند لوکس به جمعبازیگرانی ضمیمه که بعنوان مدل تبلیغاتی در تبلیغات حضور پیدا میکنند.حضور پوریا پورسرخ در پوستر تبلیغاتی یک برند مطرح خارجی و گرانقیمت و تبلیغ خودکاری لوکسحرف و حدیث هاي زیادی را در پی داشت و احتمالا همین حواشی بود که باعث شداین بازیگر عطای تبلیغات را به لقایش ببخشد.

محمدرضا شریفی نیا
چند سال پیش که احتمالاً تب و تاب حضور بازیگران و صورت ها در تبلیغات اینقدر داغ و فراگیر نشده بود,عکس محمدرضا شریفی نیا با یک دوربین عکاسی حرفه اي خبر از حضور او در تبلیغ محصولات عکاسی داد.گرچه انتشار یک یادداشت از این بازیگر در یکی از مجلات و توضیحاتش درمورد یک برند لوازم آرایشی شائبه تبلیغاو جهت این برند را مجدد بعد از چند سال به وجود آورد ولی شریفی نیا هیچ وقت به طور رسمی سفیر برند تجاری دیگری نشد.

جمشید مشایخی
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشور عزیزمان ایران که این روزها به علت اظهارنظر هاي غوغایی اش در جشنانجمن منتقدان و نویسندگان سینمای کشور کشور عزیزمان ایران بیش از پیش مورد دقت قرار داده شد نیز از نخستین صورت هایي است که پایش به تبلیغات باز شد.عکس مشایخی نیز در دهه هشتاد در تبلیغات لوازم خانگی و کولر یک برند تجاری مورد بهره گیری قرار گرفت.

پژمان بازغی
پژمان بازغی تا کنون در تبلیغات چند برند تجاری از محصولات سلولزی تا مواد غذایی و پوشاک, به عنوانسفیر حضور پیدا کرده است و خودش نیز از جمله افرادی است که با قانون ممنوعیت حضور بازیگران در تبلیغاتمخالف هست. او که پیش از این قانوننیز در تبلیغات حضور داشت در یکی از گفتگوهایش گفته بود”” در همه ي جای دنیا صورت ها مخصوصاً در اساس ورزش و سینما کسانی میباشند که در جهان, شرکت هاي بزرگ

با آن ها قراردادهایی را منعقد میکنند تا کالاهایشان را تبلیغ کنند که اینکار هم پیوندی است بین هنرو صنعت و هم پیوند بین ورزش و صنعت. فکر می کنم در کشور عزیزمان ایران من تنها کسی هستم که ۳ یا چهار بار بیلبورد تبلیغاتی داشتمکه آخرین کار مصادف شد با ممنوعیت از طرف وزارت ارشاد و قرارداد ما هم نیمه کاره ماند و در واقع ضررش به من رسید.”

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی
بازیگر زن سریال هاي بامزه تلویزیون به همراه همسرش امین زندگانی در مراسم رونمایی یک برند ایرانیلوازم خانگی شرکت کرد و از آن به بعد نیز تصویر هاي انها در تبلیغات این برند دیده شد.الیکا عبدالرزاقی با انتشار شدن چندین تصویر از خودش در تبلیغات یک برند لوازم خانگی در صفحه اینستاگرامشبه شکل رسمی تبلیغات یک برند تجاری را بر عهده گرفت

ایرج نوذری
هم وقت با اکران مسابقه اي در تلویزیون که اجرایش بر عهده ایرج نوذری بود, عکسهای این بازیگر و مجریدر بیلبوردهای شهری یک برند فرش ایرانی نیز دیده شد که نخستین و آخرین حضور او در همکاری با یک برند تجاری جهت تبلیغات بود

حمید گودرزی
با حضور در تبلیغات یک شرکت تولیدکننده مبلمان پای حمید گودرزی هم عرصه تبلیغات باز شد.گودرزی که در سال هاي تازه به نسبت گذشته بسیار کم کارتر شده است است با حضورش در تبلیغات یک برند مبلمان,مجدد خودش را در علت مخاطبان زنده کرد. گرچه مدتی بعد و حواشی که درمورد زندگی شخصی گودرزیبه وجود آمد وی را بعد از مدتها دوری دو باره بر سر زبان ها انداخت.

امیرعلی دانایی
امیرعلی دانایی از آن دسته صورت هایي بود که پیش از مطرح شدن میان مخاطبان سینما و تلویزیون پایشبه دنیای تبلیغات باز شد. تصویر او پیش از حضورش در سریال “کلاه پهلوی” بعنوان بازیگر بر رویبیلبوردهای شهر رفت و خیلی ها هنوز هم وی را با تبسم ملیح اش بر روی بیلبوردها به علت می آورند.

دانایی مدل تبلیغاتی یک برند محصولات بهداشتی دهان و دندان بود ولی بعد از حضور جدی ترش در سینماو فعالیت هاي بازیگری اش دیگر در تبلیغات حضور پیدا نکرد

ژیلا صادقی
به نظر میرسد حضور زنان در عرصه تبلیغات حواشی بیشتری را به همراه دارد, این روزها حضورنیکی کریمی در تبلیغات حرف و حدیث هایي را به وجود آورده و چند سال پیش هم انتشارتصاویر ژیلا صادقی مجری تلویزیون در کنار تصویر هاي یک برند لوازم خانگی که او تبلیغشان را می کرد ازدحام هایي را به وجود آورد که حتی آن وقت شائبه ممنوع الکاری این مجری در تلویزیون را هم مطرح کرد.ژیلا صادقی نیز نخستین و آخرین حضورش در تبلیغات را با همان تبلیغ لوازم خانگی تجربه کرد

بازیگران در تبلیغات،بازیگران و صورت ها در بیلبوردها،ستاره هاي ایرانی جهت بیلبوردها،تبلیغات بازیگران

واژه های کلیدی: شبکه نمایش خانگی | تبلیغات بازیگران | بیلبورد تبلیغاتی | محصولات بهداشتی | بازیگر پیشکسوت | لوازم خانگی | مدل تبلیغاتی | لوازم خانگی | نیکی کریمی | تلویزیون | بازیگر زن

بازیگران و صورت ها روی بیلبوردهای تبلیغاتی

بازیگران و صورت ها روی بیلبوردهای تبلیغاتی

بازیگران و صورت ها روی بیلبوردهای تبلیغاتی

بازیگران و صورت ها روی بیلبوردهای تبلیغاتی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>