خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » گوشت خوک نخورید تا تروریست ها به شما حمله نکنند!
 

 

گوشت خوک نخورید تا تروریست ها به شما حمله نکنند!

حزان نماینده پارلمان اسرائیل در توئیتر خود نوشته است: اسپانیایی‌های عزیز، علت مهم تروریسم در اسرائیل اشغالگری است ولی علت تروریسم در اسپانیا گوشت خوک است.

گوشت خوک نخورید تا تروریست ها به شما حمله نکنند!

حزان نماینده پارلمان اسرائیل در توئیتر خود نوشته است: اسپانیایی های عزیز، علت مهم تروریسم در اسرائیل اشغالگری است ولی علت تروریسم در اسپانیا گوشت خوک است.

نماینده پارلمان اسرائیل: خوردن گوشت خوک عامل حملات تروریستی اسپانیا است!

“اورن حزان” نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی که به اظهار نظرهای عجیب و غیر منطقی معروف هست، در توئیتی در تصویر العمل به حملات تروریستی اسپانیا، گفته که علت مهم این حملات مصرف گوش خوک به وسیله ساکنان بارسلوناست.

عبارات مهم : حملات تروریستی – اسپانیا
حزان در توئیتر خود نوشته است: اسپانیایی های عزیز، علت مهم تروریسم در اسرائیل اشغالگری است ولی علت تروریسم در اسپانیا گوشت خوک است.

وی همچنین افزود که وقت آن رسیده تا از خواب غفلت بیدار شوید، لیکن تا زمانی که گوش خوک در برنامه غذایی شما باشد، حملات تروریستی در اسپانیا متوقف نمی شود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، اورن حزان اخیرا نیز با یکی از نمایندگان پارلمان اردن جنجال گسترده ای اطراف مسجد الاقصی به راه انداخته بود تا جایی که قرار بود دو طرف در مرز بین اردن و فلسطین اشغالی با هم ملاقات کرده و مجادله کنند.

حزان گفته بود که “ظاهرا همسایه های شرقی ما (اردنی ها) که شب و روز به فکر آن ها بوده ایم، نیاز دارند تا دوباره تربیت شوند.”

خوردن گوشت خوک در دین یهود همانند دین اسلام حرام است

 

گوشت خوک نخورید تا تروریست ها به شما حمله نکنند!

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 

واژه های کلیدی: حملات تروریستی | اسپانیا | اسرائیل | فلسطین | تروریسم | اسپانیا | اسرائیل | خبر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>