خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » کل عربستان دیوانه‌ است!/ سفیر آمریکا
 

 

کل عربستان دیوانه‌ است!/ سفیر آمریکا

سفیر امارات در آمریکا  در ایمیل  از بن سلمان به عنوان “فردی که ماموریت دارد تا دولت سعودی را کارآمدتر کند” یاد کرده است.

کل عربستان دیوانه‌ است!/ سفیر آمریکا

سفیر امارات در آمریکا  در ایمیل  از بن سلمان به عنوان “فردی که ماموریت دارد تا دولت سعودی را کارآمدتر کند” یاد کرده است.

ایمیل های فاش شده است متعلق به سفیر امارات در آمریکا

ایمیل های فاش شده است متعلق به سفیر امارات در آمریکا نشان می دهد که او در خبر هایی، رهبری عربستان سعودی را مورد تمسخر قرار داده هست. “یوسف العتیبه” جزو بازیگران مهم در عرصه سیاسی دنیا است و در نشست های استراتژی پنتاگون شرکت کرده هست.

در یکی از ایمیل های یوسف العتیبه، سفیر امارات در آمریکا که از سوی گروه هکری “گلوبال لیکز” به دزدی رفته، آمده است: کل آن کشور دیوانه است!

او در خبر دیگری جهت همسر مصری اش تصمیم عربستان جهت منع کردن رز قرمز در روز ولنتاین را مسخره کرده هست. او نوشته: “آنها خیلی احمق هستند… مطمئنم که الان رزهای قرمز در بازار سیاه به قیمت فوق العاده بالایی فروخته می شود. آنها نباید شکلات های قلبی شکل را هم ممنوع می کردند.”

این گروه هکری فاش کرد، گرچه العتیبه معتقد است که امارات “تاریخچه بدی” با عربستان دارد ولی محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان “می تواند روابط را بهتر کرده و کاری کند که عالی ترین نتیجه های را از عربستان بگیریم.”

العتیبه پیشتر در مطلبی جهت توماس فریدمن، ستون نویس نیویورک تایمز گفته بود: با حضور محمد بن سلمان شاهد یک عوض کردن واقعی هستیم و هیجان ما بابت همین هست. ما آخر امیدی در آنجا میبینیم و نیاز میبینیم که موفق شود.   

سفیر امارات در آمریکا همچنین در ایمیل دیگری از بن سلمان به عنوان “فردی که ماموریت دارد تا دولت سعودی را کارآمدتر کند” یاد کرده است.

طبق گزارش هیل، سفارت امارات قبول کرده است که آدرس هاتمیل با ایمیل سفیر امارات مطابقت دارد. این اسناد از طریقی ایمیلی جهت نشریه “دیلی بیست” فرستاده شده است هست. با این حال هویت گروه هکری گلوبال لیکز مشخص نیست و دیلی بیست می گوید که این ایمیل از یک سرور ایمیل روسی جهت آنها ارسال شده است است.

کل عربستان دیوانه‌ است!/ سفیر آمریکا

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

واژه های کلیدی: عربستان سعودی | عربستان | امارات | آمریکا | ایمیل | خبر | بین الملل |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>