خانه » خبری و خواندنی » رمان تازه نویسنده «من و غول کوزه» , «خاک سفید»
 

 

رمان تازه نویسنده «من و غول کوزه» , «خاک سفید»

این رمان اثری اجتماعی و راجع به زندگی چند نفر در محله خاک سفید تهرانپارس است.

رمان تازه نویسنده «من و غول کوزه» , «خاک سفید»

حمید بابایی نویسنده، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ راجع به تازه‌ترین فعالیت‌های ادبی خود گفت: مشغول کار روی دو اثر جهت نوجوانان هستم. قصه پردازی جهت نوجوانان دغدغه مهم من در حوزه کتاب هست. نگارش یک رمان و یک مجموعه شامل سه نمایشنامه جهت اجرا در مدارس، از اصلی‌ترین کارهای این روزهای من هست. نام موقت این رمان نوجوان «من و غول کوزه» است.

این نویسنده همچنین گفت: کتاب قبلی‌ام با نام «پیاده» از سوی نشر مروارید به بازار عرضه شده است است و اول شهریور ماه در فرهنگسرای رسانه نقد می‌شود.

بابایی در ادامه اظهار داشت: رمان «خاک سفید» را هم در دست انتشار دارم. این رمان روایت زندگی چند نفر در محله خاک سفید تهرانپارس هست. در واقع وقت روایت برمی‌گردد به سال های ۷۴ تا ۸۰ که خاک سفید و بخش جزیره ویران شد.

رمان تازه نویسنده «من و غول کوزه» , «خاک سفید»

وی افزود: رمان من اثری اجتماعی در مورد زندگی در مناطق خاص پایتخت کشور عزیزمان ایران و آدم های این منطقه هست. تن ندادن به یکسری قواعد در این مناطق و آسیب‌ها و معضلات زندگی در چنین مناطقی از مباحث این کتاب هست.

شایان ذکر هست؛ امروزه «محله غربتی‌ها» همان جزيره معروف در خاک سفيد كه به بهشت خلافكاران معروف بود، نابود شده است و دور آن ديوار كشيده‌اند.

انتهای پیام/

این رمان اثری اجتماعی و راجع به زندگی چند نفر در محله خاک سفید تهرانپارس است.

دغدغه حرفه‌ای نویسنده جوان جهت ادبیات نوجوان

واژه های کلیدی: نویسنده | نوجوانان | نوجوان | زندگی | اخبار ادبیات | منطقه خاک سفید | تهرانپارس | رمان اجتماعی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>