خانه » پزشکی و سلامت » پیشگیری و معرفی بیماری ها » رهایی از دندان درد با عالی ترین مسکن
 

 

رهایی از دندان درد با عالی ترین مسکن

دندان درد یکی از بدترین دردهایی است که انسان را مبتلا می کند و جهت رهایی از آن به

رهایی از دندان درد با عالی ترین مسکن

دندان درد یکی از بدترین دردهایی است که انسان را مبتلا می کند و جهت رهایی از آن به خوردن دارو و درمان های خانگی می پردازیم. آیا عالی ترین مسکنی که جهت رفع درمان درد دندان وجود دارد را می شناسید؟ در مطالعه ی جدیدی که در این مورد صورت گرفته است عالی ترین مسکن جهت رفع این درد شناسایی شد.

 اگر تا به حال دندان درد را تجربه کرده باشید حتما می دانید که چقدر درد سخت و عذاب آوری بوده و تحمل آن بسیار سخت است.

بسیاری از افراد در هنگام دندان درد انواع مسکن ها را مصرف می کنند تا از شر دندان درد خلاص شوند به همین علت محققان تلاش کردند تا با تحقیق و مطالعه بر روی افراد دریابند که چه مسکنی بیشترین تاثیر بر روی دندان  درد و کمترین عوارض جهت بدن را دارد. بر اساس مطالعات انجام شده است عالی ترین مسکن جهت دندان درد ناشی از درد و التهاب، ایبوپروفن است که خاصیت ضد التهابی دارد.

رهایی از دندان درد با عالی ترین مسکن

دانشمندان این مسکن را جهت دندان درد در افراد سالم توصیه می کنند ولی باید توجه کرد افرادی که به آسم یا زخم معده مبتلا هستند بهتر است به جای ایبوپروفن  از داروهای ضد دردی مانند پاراستامول استفاده کنند.

ژل های دندانی یا قطره های حاوی بی حس کننده موضعی نیز در تسکین دندان درد موثرند زیرا  به طور مستقیم بر روی دندان قرار می گیرند.

با توجه به تحقیقات انجام شده است بهتر است هنگام دندان درد از ایبوپروفن استفاده کنید البته توصیه می شود که در مورد دوز مصرفی از داروساز مشورت بگیرید.

باید توجه داشت که اگر دندان درد بیش از ۴۸ ساعت طول بکشد و علیرغم مصرف داروهای مسکن دندان درد تسکین پیدا نکند حتما باید به دندانپزشک مراجعه کنید .

دندان درد یکی از بدترین دردهایی است که انسان را مبتلا می کند و جهت رهایی از آن به

باشگاه خبرنگاران جوان

واژه های کلیدی: دندانپزشک | تسکین درد | استفاده | مطالعه | دندان | ایبوپروفن و درد دندان | درمان دندان درد با مسکن | دندان درد

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>