خانه » ورزشی » نیازی نیست به مسئولین بگویم می خواهم در رئال مادرید بمانم / بیل
 

 

نیازی نیست به مسئولین بگویم می خواهم در رئال مادرید بمانم / بیل

در حالیکه منچستر یونایتد علاقه مند بود تا بیل را به خدمت بگیرد ولی این بازیکن اعلام کرد نیازی نمی بیند که به سران کلوب اعلام کند می خواهد در رئال مادرید بماند.

نیازی نیست به مسئولین بگویم می خواهم در رئال مادرید بمانم / بیل

وبسایت رسمی برنامه نود – در حالیکه منچستر یونایتد علاقه مند بود تا بیل را به خدمت بگیرد ولی این بازیکن اعلام کرد نیازی نمی بیند که به سران کلوب اعلام کند می خواهد در رئال مادرید بماند.

به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید که در نظر داشت امباپه را با قیمت ۱۸۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد در نظر داشت تا بیل را جهت به دست آوردن بودجه کافی به فروش برساند با این وجود بعد از اینکه این بازیکن در دیدار سوپرکاپ اروپا کمک بزرگی به پیروزی مادریدی ها کرد مورینیو اعلام کرد بازی تمام شد و شیاطین سرخ به فکر به خدمت گرفتن این بازیکن نخواهند بود. بیل که در فصل گذشته به علت مصدومیت های پی در پی تنها ۲۷ بار جهت مادریدی ها به میدان رفت امیدوار است تا بتواند به جایگاه مهم خود در ترکیب رئال مادرید بازگردد، او بعد از این دیدار اعلام کرد:

در حال حاضر فقط می خواهم تمرکز کنم تا به شرایط آرمانی بازگردم. می خواهم به خوبی گذشته بازی کنم و به عالی ترین سطح آمادگی برسم. فکر نمی کنم نیازی باشد تا به مسئولین بگویم می خواهم در تیم بمانم به چه دلیل که همه چیز حالتی طبیعی دارد که هر ساله نیز در این تیم جریان داشته هست. با این وجود به علت اینکه امروز برابر منچستر یونایتد بازی کردیم اندکی شرایط متفاوت بود.

نیازی نیست به مسئولین بگویم می خواهم در رئال مادرید بمانم / بیل

رئال مادرید که بعد از فروش موراتا به فکر خرید بازیکنی به عنوان جانشین او است دمبله، امباپه و آزار را مورد نظر قرار داده هست، بیل در ادامه در این خصوص افزود:

از حضور در رئال خوشحالم و می خواهم جهت حفظ جایگاهم مبارزه کنم. همه ما به هر حال باید جهت حفظ جایگاهمان تلاش کنیم و این مسئله جدیدی در فوتبال نیست به چه دلیل که در همه تیم ها و تمامی فصول این اتفاق رخ می دهد.

۱۸۹۹

واژه های کلیدی: رئال مادرید | منچستر | بازیکن | خارجی | رئال مادرید | اختصاصی | منچستریونایتد | گرت بیل

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>