خانه » ورزشی » همکاری دوباره با مورینیو و پیوستن به منچستریونایتد، تصمیم آسانی بود / ماتیچ
 

 

همکاری دوباره با مورینیو و پیوستن به منچستریونایتد، تصمیم آسانی بود / ماتیچ

به گزارش وبسایت نود، نمانیا ماتیچ روز دوشنبه انتقالش را به منچستریونایتد نهایی کرد، این بازیکن صرب که به زودی تولد ۲۹ سالگی اش را جشن خواهد گرفت، قراردادی

همکاری دوباره با مورینیو و پیوستن به منچستریونایتد، تصمیم آسانی بود / ماتیچ

وبسایت رسمی برنامه نود – ماتیچ راجع به پیوستنش به منچستریونایتد صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، نمانیا ماتیچ روز دوشنبه انتقالش را به منچستریونایتد نهایی کرد، این بازیکن صرب که به زودی تولد ۲۹ سالگی اش را جشن خواهد گرفت، قراردادی سه ساله با منچستریونایتد امضا کرده هست. ماتیچ در نخستین مصاحبه اختصاصی اش با تلویزیون کلوب چنین گفته است:

احساس خیلی خوبی دارم، پیوستن به کلوب بزرگ مثل منچستریونایتد که افتخارات فراوانی دارد، حس خیلی خوبی به انسان می دهد، نمی توانم جهت شروع تمرینات و دیدن هم تیمی های جدیدم صبر کنم. قطعاً هنگامی وقت همکاری با مورینیو و ملحق شدن به کلوب بزرگ مثل یونایتد را به دست می آورید، تصمیم گیری ساده می شود.

همکاری دوباره با مورینیو و پیوستن به منچستریونایتد، تصمیم آسانی بود / ماتیچ

حضور مورینیو در این تصمیم، نقشی بزرگ ایفا کرد، این جهت دومین بار است که او من را جذب می کند، قطعاً هنگامی سرمربی چنین اعتمادی به شما دارد، باعث می شود حس خوبی پیدا کند و اعتماد به نفس تان هم بالا برود. او مربی بزرگی است که می داند چطور عالی ترین عملکرد را از بازیکنانش بگیرد، من تحت نظر او پیشرفت کردم و می خواهم به روند رو به جلویم ادامه دهم. طی این مدت به صورت انفرادی تمرین کردم، قطعاً صد درصد آمادگی را ندارم، به چه دلیل که تمرین فردی با تمرین گروهی تفاوت دارد ولی تمام تلاشم را می کنم تا شروع فصل تازه آماده شوم.

۱۸۷۸

واژه های کلیدی: اعتماد به نفس | مورینیو | همکاری | اعتماد | خارجی | اختصاصی | منچستریونایتد | نقل و انتقالات خارجی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>