خانه » ورزشی » شرایط برگزاری لیگ اهداف پروازی وجود ندارد ، جوایز مسابقه های لیگ تیراندازی ۲ برابر می شود
 

 

شرایط برگزاری لیگ اهداف پروازی وجود ندارد ، جوایز مسابقه های لیگ تیراندازی ۲ برابر می شود

حسینی گفت: مدیر فدراسیون تیراندازی قول داد جوایز یازدهمین دوره لیگ برتر تیراندازی را نسبت به سال گذشته ۲ برابر کند.

شرایط برگزاری لیگ اهداف پروازی وجود ندارد ، جوایز مسابقه های لیگ تیراندازی 2 برابر می شود

جعفر حسینی در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جواندرباره شرایط برگزاری لیگ برتر تیراندازی و اوضاع تیم ها جهت شرکت در یازدهمین دوره لیگ برتر سلاح های بادی تصریح کرد: لیگ برتر تیراندازی امسال با حضور۱۴ تیم در ۲ رشته تفنگ و تپانچه مردان و زنان برگزار می شود براساس قرعه کشی لیگ که با حضور مدیر فدراسیون تیراندازی برگزار شد که هفته اول لیگ برتر به میزبانی تیم مقاومت در بخش مردان شروع می شود.

او ادامه داد: لیگ برتر امسال نیز مانند دوره گذشته به صورت فینال در دیدار برگزار می شود که این عنوان باعث مسابقه زیاد تیراندازان و ارتقاء کیفی سطح لیگ برتر سلاح های بادی خواهد داشت.

دبیر شرکت لیگ برتر تیراندازی در ادامه بیان کرد: فدراسیون در تلاش است علی رغم سال های گذشته، امسال بعد از آخر هر مسابقه جوایز تیراندازان برتر را بدهد تا تیراندازان طلبی از فدراسیون نداشته باشند.

شرایط برگزاری لیگ اهداف پروازی وجود ندارد ، جوایز مسابقه های لیگ تیراندازی ۲ برابر می شود

اودر پاسخ به این پرسش که آیا این رویکرد با توجه به شرایط مالی فدراسیون امکان پذیر هست، تصریح کرد: این تصمیمی است که با مشورت مسئولان گرفته شده است است البته ما همه تلاشمان را به کار می گیریم تا دراجرای این برنامه خللی ایجا نشود و برنامه ای که جهت برگزاری لیگ امسال تدارک دیده شد با همکاری مسئلان فدراسیون محقق شود.

رئیس فدراسیون قول داد جوایز مسابقه های را ۲ برابر کند

حسینی خاطر نشان کرد: رئیس فدراسیون تیراندازی در مراسم قرعه کشی لیگ برتر قول داد جوایز تیم های قهرمان لیگ امسال را با حمایت اسپانسرها و حامیان مالی ۲ برابر کند. امید وارم این برنامه اجرایی شود چود در این صورت مسابقه بیشتری بین تیم ها ایجاد خواهد شد و تیراندازان با انگیزه بیشتری در مسابقه های شرکت می کنند.

برگزاری لیگ اهداف پروازی هزینه بالای می طلبد

او راجع به اینکه برنامه احیای لیگ اهداف پروازی گفت: دستور العمل جهت برگزاری لیگ اهداف پروازی هنوز فراهم نشده است و فدراسیون در حال حاضر در شرایطی نیست که بخواهد جهت برگزاری لیگ اهداف پروازی اقدام کند.

حسینی ادامه داد: به علت هزینه بالای رشته اهداف پروازی جهت بسیاری از تیم ها این شرایط امکان پذیر نیست تا در لیگ شرکت می کنند و اگر بخواهیم لیگ اهداف پروازی را احیا کنیم بیش از ۴ یا ۵ تیم اعلام آمادگی نمی کنند. جذب اسپانسر جهت تیراندازی بسیار سخت است و کلوب ها هم قادر نیستند به تنهایی هزینه های شرکت درمسابقات را بپردازند. در حال حاضر برگزاری لیگ اهداف پروازی در دستور کار ما قرار ندارد.

حسینی گفت: مدیر فدراسیون تیراندازی قول داد جوایز یازدهمین دوره لیگ برتر تیراندازی را نسبت به سال گذشته ۲ برابر کند.

فدراسیون تنها قادر به برگزاری لیگ سلاح های بادی است

دبیر شرکت لیگ تیراندازی افزود: با توجه به مشکلاتی که در تامین مهمات جهت تیراندازان وجود دارد فدراسیون تنها قادر است در بخش سلاح های بادی مسابقه های برگزار کند و تا کنون موفق نشدیم مسابقات رشته های خفیف تیراندازی را در لیگ برتر راه اندازی کنیم.

او درپاسخ به این پرسش که آیا مطالبات و جوایز تیم ها و تیراندازان که از سال های گذشته باقیمانده است به ورزشکاران پرداخت شد عنوان کرد: جوایزی که جهت تیراندازان در نظر گرفته شد بعد از آخر مسابقه های پرداخت می شود. ولی این عنوان در مورد مطالبات تیم ها تفاوت می کند چون هر تیم بخواهد در لیگ برتر شرکت باید ۵میلیون تومان پرداخت کند و چون بعضی تیم ها توان پرداخت این مبلغ را ندارند مجبور می شوند حوایز را در ازای مبلغ ورودیه به فدراسیون بدهند. براین اساس فدراسیون به تیم ها هیچ بدهی ندارد. اعتقاد دارم فدراسیون تیراندازی نسبت به سایر رشته های ورزشی حمایت بشتری می کند البته ممکن است در بعضی مواقع کم و کاستی هایی وجود داشته باشد.

انتهای پیام/

کمبود مهمات و مسائل لیگ برتر تیراندازی

واژه های کلیدی: شرایط مالی | تیراندازی | مسابقه | برنامه | برگزاری | فدراسیون تیراندازی | دبیر شرکت لیگ تیراندازی | مشکلات تیراندازی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>