خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » تعیین‌تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان
 

 

تعیین‌تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان

در ادامه فرایند مرحله‌ای تعیین‌تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان، به زودی نوبت به سپرده‌گذاران تا سقف ٢٠٠ میلیون تومان خواهد رسید.

تعیین‌تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان

در ادامه فرایند مرحله ای تعیین وظیفه سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان، به زودی نوبت به سپرده گذاران تا سقف ٢٠٠ میلیون تومان خواهد رسید.

سپرده گذاران تا ٢٠٠ میلیون فرشتگان به زودی تعیین وظیفه می شوند

از اردیبهشت ماه امسال تاکنون طی چهار مرحله سپرده گذاران تعاونی فرشتگان که بزرگترین تعاونی زیرمجموعه موسسه کاسپین را تشکیل می دهد تعیین وظیفه شده است اند. سپرده های تا سقف ١٠، ٢٠، ٥٠ و ١٠٠ میلیون تومان که همچنان نیز در جریان هست. ولی در تازه ترین تصمیم قرار بر این شده است تا سپرده گذاران تا سقف ٢٠٠ میلیون تومان نیز در دستور کار موسسه کاسپین قرار گرفته و اوضاع حساب های آنها مشخص شود.

عبارات مهم : میلیون – انتقال
البته بانک مرکزی هنوز وقت شروع این مرحله و سازوکار آن را اعلام نکرده است ولی آنچه مشخص است این که طبق روال قبل تا ٩٠ درصد اصل پول سپرده گذاران به طور نقد قابل پرداخت خواهد بود.

به عبارتی مبالغ پرداختی به سپرده گذاران مانند گذشته به صورت علی الحساب بوده و تسویه حساب نهایی نیز بعد از شناسایی، ارزیابی و انتقال تمام دارایی های تعاونی منحله فرشتگان به موسسه اعتباری کاسپین انجام خواهد شد. فرشتگان تا حدود ٥٠٠ هزار سپرده گذار داشته و عمده مسائل موسسه کاسپین از اوضاع این تعاونی نشات گرفته است.

 

تعیین‌تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

واژه های کلیدی: میلیون | انتقال | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>