خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » سرورهای خبر رسان تلگرام به کشور عزیزمان ایران انتقال شد
 

 

سرورهای خبر رسان تلگرام به کشور عزیزمان ایران انتقال شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات راجع به انتقال سرور و CDN محتوای خبر رسان تلگرام به کشور عزیزمان ایران گفت: هر ۲ درست هست، اکنون سرور خبر رسان

سرورهای خبر رسان تلگرام به کشور عزیزمان ایران انتقال شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات راجع به انتقال سرور و CDN محتوای خبر رسان تلگرام به کشور عزیزمان ایران گفت: هر ۲ درست هست، اکنون سرور خبر رسان تلگرام به کشور عزیزمان ایران آمده و CDNها هم در حال راه اندازی است که نتیجه توافقات کشور عزیزمان ایران و خبر رسان تلگرام است.

انتقال سرور و CDN محتوای خبر رسان تلگرام به ایران

به گزارش انتخاب، محمود واعظی در حاشیه افتتاح پارک فناوری اطلاعات و فناوری ارتباطات در کرج در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که اعلام شده است خبر رسان تلگرام سرورهایش را به کشور عزیزمان ایران آورده، در این قضیه سرور انتقال شده است یا CDN (توزیع محتوا) گفت: هر دو درست است تا سرور وجود نداشته باشد CDN در آن راه اندازی نمی شود.

عبارات مهم : وزیر ارتباطات – اطلاعات
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: کار بسیار بزرگی انجام شده است که جهت کانالهای پر ظرفیت و کانالهایی که مراجعه زیادی داشته اند اکنون سرور را به کشور عزیزمان ایران آورده اند و CDNها را هم آنجا راه اندازی کرده اند و کار در حال انجام است.

وی گفت: این اقدام شروع یک کار بزرگ است و فکر می کنم اجازه دهیم همین سیاستی که بین ما و مدیر خبر رسان تلگرام توافق شده است پیش برود و گام به گام در حال پیشرفت هستیم و امیدواریم انشاالله همانطور که وعده کرده ایم به نتیجه برسد.

واعظی در پاسخ به این پرسش که در نهایت مذاکرات نتیجه داده، گفت: بله، در کشور عزیزمان ایران سرور در حال راه اندازی است و CDN بیاید نتیجه توافقات ما است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

سرورهای خبر رسان تلگرام به کشور عزیزمان ایران انتقال شد

 

واژه های کلیدی: وزیر ارتباطات | اطلاعات | فناوری | اندازی | ایران | تلگرام | انتقال | خبر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>