خانه » ورزشی » مسابقه های جهانی را به عنوان یک تماشاگر دنبال می کنم / ثمری
 

 

مسابقه های جهانی را به عنوان یک تماشاگر دنبال می کنم / ثمری

دارنده مدال طلای مسابقه های دو و میدانی قهرمانی آسیا گفت: هرچند از حضور در مسابقه های دو و میدانی قهرمانی دنیا بازماندم ولی همراه تیم به انگلیس می روم.

مسابقه های جهانی را به عنوان یک تماشاگر دنبال می کنم / ثمری

علی ثمری در گفت و گو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، راجع به حضور نداشتنش در مسابقه های دو و میدانی قهرمانی جهان در لندن اظهار داشت: از آنجا که اتحادیه جهانی دو و میدانی اعلام کرده بود چنانچه استارت لیست مواد پرتابی به حدنصاب نرسد قهرمانان مسابقه های دو و میدانی قهرمانی آسیا (هند) می توانند در مسابقات جهانی لندن حضور پیدا کنند ولی بدشانسی دست از سر من برنداشت و ۲ ورزشکار بلاروس و روسی توانستند به رکورد ورودی ۲۰:۵۰ متر دست پیدا کنند.

او ادامه داد: قرار بود ۳۲ نفر در مسابقات جهانی لندن شرکت کنند. من پیش از به ثبت رسیدن حد نصاب مذکور از سوی این ورزشکاران در این فهرست حضور داشتم ولی این ۲ ورزشکار در روز آخر توانستند سهمیه به دست آورند. قصد داشتم در لندن رکورد پرتاب وزنه کشور عزیزمان ایران را ارتقا دهم ولی قسمت نبود در مسابقه های جهانی شرکت کنم.

وی در ادامه تاکید کرد: بعد از این اتفاق مسئولان فدراسیون دو و میدانی مکاتباتی را با کنفدراسیون آسیا و اتحادیه جهانی انجام دادند تا بتوانم در آنجا به عنوان ورزشکار شرکت کنم ولی این اعتراض هیچ فایده ای نداشت لیکن اولویت با ورزشکارانی بود که توانسته بودند به رکورد جهانی دست پیدا کنند.

مسابقه های جهانی را به عنوان یک تماشاگر دنبال می کنم / ثمری

دارنده مدال طلا مسابقه های قهرمانی آسیا اظهار داشت: با این وجود همراه سایر ملی پوشان به انگلیس می روم. امیدوارم در آینده با ارائه عملکردی بهتر بتوانم سهمیه دوره های آتی مسابقه های قهرمانی دنیا را به دست آورم. از غیبت در لندن ناراحت نیستم و با توجه به اینکه در ابتدای راه قهرمانی هستم، جهت رسیدن به موفقیت زیاد تلاش می کنم. در نخستین هدف به دنبال مدال آوری در مسابقه های داخل سالن ترکمنستان هستم و جهت ورزشکاران اعزامی به لندن هم آرزوی موفقیت می کنم.

انتهای پیام/

غیبت علی ثمری در مسابقه های مسابقه های دو و میدانی قهرمانی جهان

واژه های کلیدی: فدراسیون دو و میدانی | کنفدراسیون آسیا | قهرمانی جهان | ورزشکاران | ورزشکار | مسابقات | موفقیت | مسابقه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>