خانه » ورزشی » تضمین مورد نیاز را از باشگاه‌ها گرفته ایم/ کلوب نفت ۲ مسئله بزرگ دارد ، فتاحی
 

 

تضمین مورد نیاز را از باشگاه‌ها گرفته ایم/ کلوب نفت ۲ مسئله بزرگ دارد ، فتاحی

رئیس کمیته مسابقه های شرکت لیگ فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: از تیم‌های بدهکار در لیگ تضمین گرفته ایم و آن‌ها باید به تعهدات خود عمل کنند.

تضمین مورد نیاز را از باشگاه‌ها گرفته ایم/ کلوب نفت 2 مسئله بزرگ دارد ، فتاحی

سعید فتاحی مدیر کمیته مسابقه های شرکت لیگ فوتبال کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص مسائل زمین بازی تیم سیاه جامگان گفت: در خصوص ورزشگاه ثامن ۲ مسئله وجود دارد که از قبل به مسئولان تیم سیاه جامگان اعلام کردیم. مسئله اول چمن ورزشگاه ثامن بود که طی تماسی که با امیر قلعه نویی داشتم، او تایید کرد که زمین ثامن از کیفیت خوبی برخوردار است.

فتاحی تصریح کرد:اما در خصوص مسئله دوم که نمایشگر ورزشگاه است باید بگویم، از ۳ ماه قبل اعلام کردیم که تمامی استادیوم‌های فوتبال جهت تیم‌های لیگ برتری باید دارای نمایشگر باشد و این عنوان به خاطر قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا و احترام به هواداران هست. ورزشگاه ثامن مشهد از ۲ سال قبل مسئله اسکوربرد داشت و شرکت لیگ اعلام کرده بود تنها با یک شرط حاضر است مجوز بازی تیم فوتبال سیاه جامگان را در ورزشگاه ثامن صادر کند، مسئولان کلوب سیاه جامگان هم با انتقال نمایشگر پرتابل موقت این مسئله را حل کردند. پیش از این هم تیم‌هایی مانند پیکان در چند دیدار خود از نمایشگر پرتابل استفاده کرده بودند.

رئیس کمیته مسابقه های سازمان لیگ فوتبال ایران افزود: قبل از شروع لیگ هفدهم مسئولان فوتبال مشهد اعلام کرده بودند که ورزشگاه امام رضا میزبان مسابقات تیم سیاه جامگان هست، به همین منظور ما خیالمان راحت بود، ولی به یکباره اعلام شداین عنوان منتفی است و ما هم گفتیم اگر ورزشگاه امام رضا مورد موافقت قرار نگیرد باید بازی‌های سیاه جامگان در ورزشگاه دیگری در استان خراسان یا استان‌های همجوار برگزار شود.

تضمین مورد نیاز را از باشگاه‌ها گرفته ایم/ کلوب نفت ۲ مسئله بزرگ دارد ، فتاحی

سعید فتاحی در مورد تیم‌های بدهکار خاطرنشان کرد:برای دیدار سوپرجام لیگ جهت تیم نفت تهران مجوز صادر شد تا بازی انجام شود، ولی مورد نیاز است بدانید که کلوب نفت ۲ مسئله بزرگ دارد. نخستین عنوان این است که مالکیت این تیم به طور کامل مشخص نیست و دومین مسئله بدهی این تیم به بازیکنان سابق و فعلی خود هست. در مورد بدهی تیم‌ها به بازیکنان قوانین جهت همه یکسان است و از قبل اعلام کردیم که تیم‌ها بدهی خود را به بازیکنان پرداخت کنند و بعد از آن مجوز بازی آن‌ها صادر می‌شود. تعداد زیادی از تیم‌ها هم این عنوان را رعایت کردند. تیم‌های پرسپولیس، استقلال و نفت تهران تا روز آخر به دنبال حل این عنوان بودند و در آخر اعلام کردند که نیاز به وقت داریم.

رئیس کمیته مسابقه های سازمان لیگ فوتبال ایران تصریح کرد: به مسئولان سرخابی‌های پایتخت و نفت تهران جهت تسویه حساب با بازیکنان سابق خود وقت دادیم. در خصوص کارت‌های بازی بازیکنان نفت هم بدلیل اینکه آخر وقت بود، کارت‌ها را بدون پرس تحویل دادیم و اعلام کردیم که بعد از بازی آن‌ها را جهت پرس و طی شدن مراحل اداری بعد می‌گیریم. فقط مسئولان تیم‌ها باید بداند که طبق تضمینی که داده اند باید به تعهدات خود عمل کنند.

انتهای پیام/

رئیس کمیته مسابقه های شرکت لیگ فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: از تیم‌های بدهکار در لیگ تضمین گرفته ایم و آن‌ها باید به تعهدات خود عمل کنند.

نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئله مالکیتی دارد

واژه های کلیدی: سیاه جامگان | ورزشگاه | نمایشگر | بازیکنان | مسابقه | فوتبال | مسئولان | تهران | ایران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>