خانه » ورزشی » تیراندازان نخستین حضورشان در فینال فینالیست ها را تجربه می کنند
 

 

تیراندازان نخستین حضورشان در فینال فینالیست ها را تجربه می کنند

خدابنده لو گفت: تیراندازان تپانچه جهت نخستین بار از طرف فدراسیون جهانی جهت شرکت در مسابقه های فینال فینالست ها دعوت شدند.

سکینه خدابنده لو در گفتگو با خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان راجع به اعزام تیراندازان تپانچه به مسابقه های فینال فینالیست های تیراندازی بیان کرد:مسابقات فینال فینالیست های تیراندازی آبان ماه به میزبانی هند اعزام می شود و تیراندازانی که در این مسابقه ها شرکت می کنند از طرف فدراسیون جهانی تیراندازی دعوت می شوند.مسابقات فینال فینالیست ها تیراندازی هر سال برگزار می شود که برترین های رشته ها متفاوت تیراندازی که در طول سال در مسابقه ها مختلفی شرکت کردند با هم به مسابقه می پردازند.

تیم تپانچه جهت نخستین بار به مسابقه های فینال فینالیست ها دعوت شد

وی افزود:امسال از تیم تپانچه ۲ نفر در فینال فینالست ها شرکت می کنند. این جهت نخستین بار است که ورزشکاران رشته تپانچه سهمیه حضور در این مسابقه ها را کسب کردند.وحید گل خندان که سال گذشته مدال جهانی تیراندازی را کسب کرد و گلنوش سبقت الهی هم موفق شد رکورد بالایی در تپانچه به نام خود ثبت کند نمایندگان تپانچه کشور عزیزمان ایران در این مسابقه ها هستند همچنین آرمینا صادقیان نیز در رشته تفنگ در این مسابقه ها شرکت خواهد کرد.

مربی تیم تپانچه افزود:تیراندازنی که در این مسابقه های شرکت می کنند در ماده های متفاوت می توانند تیر بزنند براین اساس تیراندازان این وقت را دارند در رشته های متفاوت با حریفان مسابقه کنند.البته چون نخستین حضورشان در فینال فینالیست ها را تجربه می کنند نباید انتظار داشت که به مدال دست پیدا کنند.

تیراندازان نخستین حضورشان در فینال فینالیست ها را تجربه می کنند

خدابنده لو در پاسخ به این پرسش که اوضاع تیراندازان جهت شرکت در این مسابقه های چگونه است تصریح کرد:در حال حاضر به علت عوض کردن در ریاست فدراسیون هنوز جهت برگزاری اردو تیراندازان اقدامی نشده است و تیراندازان در استراحت به سر می برند.اما چون تیراندازان مسابقه های مهمی را در پیش دارند اردو تیراندازان باید سریع تر اغاز شود تا در شرایط آمادگی قرار بگیرند.

کسب مدال در فینال فینالیست های تیراندازی دور از انتظار نیست

مربی تیم ملی تپانچه راجع به اینکه آیا تیراندازان کشور عزیزمان ایران شانس کسب مدال در مسابقه های جهانی را دارند بیامن کرد:تیراندازان تپانچه در مساباقت جهانی که تاکنون شرکت کردند رکورد های بالای زدند اگر آمادگی خود را حفظ کنند و همان رکورد را در تمرینات بزنند شانس زیادی جهت کسب مدال در مسابقه های فینال فینالیست ها را دارند بنابراین کسب مدال دور از دسترس نخواهد بود.

وی ادامه داد: ۲ تیرانداز تپانچه که جهت حضور این مسابقه ها دعوت شدند از ورزشکاران بااستعداد تپانچه هستند که در مسابقه های جهانی و برون مرزی رکوردهای بالایی می زنند. امیدوارم در روز مسابقه نیز آمادگی خود را حفظ کنند و بدون فشار معنوی و روانی در مسابقه های حاضر شود.

المپیک آرژانتین عالی ترین وقت جهت تیراندازان جوان است

مربی تیم ملی تپانچه راجع به اوضاع تیراندازان جهت کسب سهمیه المپیک جوانان آرژانتین تصریح کرد:مسابقات قهرمانی سلاح های بادی آسیا آذرماه به میزبانی ژاپن برگزار می شود. این مسابقه های در تمام رده دهای سنی تیراندازی خواهد بود که سهمیه المپیک جوانان آرژانتین نیز توزیع می شود. بااهمیت ترین هدفی که پیگیری می کنیم کسب سهمیه کامل المپیک جوانان است وهمه تلاشملان را می کنیم تا با سهمیه کامل در این مناسبت حاضر شویم. چون عالی ترین وقت جهت تیراندازان جوان است تا تجربه حضور در یک مناسبت بزرگ را تجربه کنند.

خدابنده لو گفت: تیراندازان تپانچه جهت نخستین بار از طرف فدراسیون جهانی جهت شرکت در مسابقه های فینال فینالست ها دعوت شدند.

انتهای پیام/

نخستین حضور تیراندازان تپانچه در مسابقه های فینال فینالست های تیراندازی

واژه های کلیدی: آرژانتین | تیراندازی | مسابقات | مسابقه | جوانان | المپیک | مسابقات | آمادگی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>