خانه » ورزشی » پرسپولیس در آستانه انفجار
 

 

پرسپولیس در آستانه انفجار

برخی از بازیکنان پرسپولیس این روزها تمرکزشان روی مسائل حاشیه ای است که این مسئله روی بازی آنها تاثیر گذار خواهد بود.

پرسپولیس در آستانه انفجار

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، سرخپوشان پایتخت با وجود اینکه لیگ هفدهم را با برد شروع کردند ولی بیانات طارمی و مسلمان بعد از بازی با فولاد خوزستان رنگ و لعاب حاشیه ای داشت.

طارمی و مسلمان در روزهای اخیر انتقادات زیادی علیه مدیریت کلوب می کنند و بعد از بازی هم دست از انتقاد برنداشتند و از پرداخت نشدن پاداش های خود گلایه مند بودند.

پرسپولیس در آستانه انفجار

باشگاه پرسپولیس مدتی پیش مبلغی از قراردادهای بازیکنان خود را پرداخت کرد ولی گفته می شود مهدی طارمی ۱۶ میلیون کمتر از مابقی بازیکنان دریافت کرد و ۶ میلیون هم جریمه شده است است.همین عنوان باعث شده است که طارمی از کوره در برود و مصاحبه های تندی علیه مدیریت کلوب پرسپولیس انجام بدهد.

این همه ماجرا نبود به چه دلیل که مصاحبه یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس با یکی از رسانه ها که طارمی و مسلمان را برهم زشت تیم دانسته است باعث خشم طارمی و مسلمان شد وآنها مسئول مربوطه را فرد بی وجود قلمداد کردند.

به هر حال پرسپولیسی ها این روزها دعوای خود را به رسانه ها کشاندند و به جای اینکه اختلافات خود را درون خانواده حل کنند، دعوای خود را رسانه ای کردند.

با توجه به اینکه سرخپوشان پایتخت در لیگ قهرمانان آسیا بازی حساس و مهمی با الاهلی عربستان پیش رو دارند اختلافات پیش آمده در روحیه بازیکنان تاثیر گذاشته و آنها نمی توانند با تمام قدرت به مصاف حریف تا دندان مسلح خود بروند.

برخی از بازیکنان پرسپولیس این روزها تمرکزشان روی مسائل حاشیه ای است که این مسئله روی بازی آنها تاثیر گذار خواهد بود.

مهدی طارمی و محسن مسلمان بیان کردند که مسائل حاشیه ای بر روی بازیشان تاثیر نمی گذارد ولی آنها در بازی با فولاد خوزستان تمرکز مورد نیاز را نداشتند و در نهایت هم از سوی برانکو تعویض شدند.

منکر این قضیه نیستیم که بازیکنان باید مطالبات خود را بگیرند و دریافت دستمزد حق طبیعی آنها است ولی طارمی و مسلمان باید بدانند روزگاری غیرت و تعصب در میان بازیکنان حرف اول را می زد.

بازیکنان بزرگی در تیم پرسپولیس بازی می کردند که بعضی از آنها در عرصه های بین المللی بازیکنان شاخصی محسوب می شوند و هیچ وقت به خاطر پول حاشیه جهت پرسپولیس درست نکردند ولی متاسفانه فوتبال آن قدر بی رحم شده است است که بازیکنان مسائل مالی را به موفقیت تیم خود ترجیح می دهند و در صورت تعویق در پرداخت مطالباتشان فریاد اعتراضشان بلند می شود.

باشگاه پرسپولیس پرونده های حقوقی زیادی در فیفا دارد و با وجود اینکه مسئولان توانستند چند پرونده را حل و فصل کنند با این حال هنوز خطر محرومیت در کمین پرسپولیسی ها است.

مسئولان پرسپولیس بر سر دو راهی قرار گرفتند که پرونده های حقوقی را ببندند یا مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند.

به هر حال باشگاه پرسپولیس فقط اسم دولتی بودن را یدک می کشد ولی حمایت چندانی از این کلوب به اصطلاح دولتی صورت نمی گیرد و حتی از دریافت حق پخش تلویزیونی هم محروم است و فقط به حمایت های هواداران دلخوش کرده است.

پرسپولیس در آستانه انفجار

البته کلوب پرسپولیس براق سازی مالی انجام نداده است تا همگان بدانند که چه مبلغی به کلوب آمده و در چه مسیری هزینه شده است هست. به هر حال اگر بازیکنان این عنوان را بدانند شاید دست از اعتراض بردارند و فقط به بازی کردن بپردازند و کاری به مسائل دیگر نداشته باشند.

همه این مباحث نشان می دهد که کلوب پرسپولیس جهت دفاع از عنوان قهرمانی خود نیاز به همدلی و رفاقت میان مجموعه مدیریتی و اعضای تیم خود دارد تا دچار مسائل حاشیه ای نشود.

فرشاد گلزاده عضو هیئت مدیره کلوب پرسپولیس راجع به این مطلب گفت: مسائل مالی زیادی داریم ولی با این همه مسائل توانستیم مطالبات بازیکنان را در موعد مقرر پرداخت کنیم . پاداش های تشویقی در قرارداد بازیکنان وجود دارد که به علت مسائل مالی نتوانستیم این پاداش ها را پرداخت کنیم. به هر حال پول که به کلوب ترزیق شود، پرداخت پاداش بازیکنان را در اولویت قرار می دهیم.

وی راجع به اعتراض بازیکنان پرسپولیس نسبت به جریمه های صورت گرفته بیان کرد: بازیکنان باید بدانند که نظم و انضباط در کلوب پرسپولیس اهمیت دارد و در صورت تخطئی از مقررات انضباطی جریمه می شوند و تبعیضی میان بازیکنان قائل نمی شویم.

برخی از بازیکنان پرسپولیس این روزها تمرکزشان روی مسائل حاشیه ای است که این مسئله روی بازی آنها تاثیر گذار خواهد بود.

عضو هیئت مدیره کلوب پرسپولیس راجع به تفاوت مبالغ قرارداد بازیکنان استقلال و پرسپولیس بیان کرد: من اطلاعی از مبالغ قرارداد بازیکنان استقلال ندارم ولی کلوب ما منابع مالی اندکی دارد و به اندازه بودجه مان می توانیم با بازیکنان قرارداد ببندیم.

به هر حال باشگاه پرسپولیس جهت دفاع از عنوان قهرمانی خود نیاز به همدلی و رفاقت میان مجموعه مدیریتی و اعضای تیم خود دارد تا دچار مسائل حاشیه ای نشود.

انتهای پیام/

تعصب و غیرت حلقه گمشده فوتبال کشور عزیزمان ایران

پرسپولیس در آستانه انفجار

واژه های کلیدی: قرارداد بازیکنان | محسن مسلمان | مهدی طارمی | مسائل مالی | پرسپولیس | پرسپولیس | رسانه ها | رسانه ای | بازیکنان | دریافت | باشگاه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>