خانه » ورزشی » تهیه و تدوین اساسنامه کمیته ملی المپیک در حال ارسال است
 

 

تهیه و تدوین اساسنامه کمیته ملی المپیک در حال ارسال است

تهیه اساسنامه کمیته ملی المپیک و کمیته ملی پارالمپیک در حال ارسال است و امیدوارم با اساسنامه تازه انتخابات فدراسیون ها زوتر برگزار شود.

تهیه و تدوین اساسنامه کمیته ملی المپیک در حال ارسال است

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در نشست یکسان وزارت ورزش و جوانان با ستاد تبریز ۲۰۱۸ گفت:ورزش این امکان را ایجاد می کند که موجب خوش حالی و نشاط یک ملت شود و غرورملی را زیاد کردن دهد.

عبارات مهم : قوانین بین المللی – آذربایجان
وی افزود: بحث تهیه و تدوین اساسنامه کمیته ملی المپیک و پارالمپیک در حال ارسال هست. امیدوارم بتوانیم با اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی که به تصویب هیات دولت برسد بتوانیم انتخابات ها را برگزار کنیم امروز به عنوان یک کار اساسی متناسب با قوانین بین المللی که با قوانین داخلی هم منطبق می شود اساسنامه تازه تدوین شده است است چندین مناسبت بین المللی را در سال ۲۰۱۸ در تبریز برگزار می کنیم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: آذربایجان‌شرقی یک استان مهم و تأثیرگذار در توسعه شمال غرب کشور است و ظرفیت‌های زیادی را در زمینه اقتصادی دارد که توانسته سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی زیادی را جذب کند آذربایجان‌شرقی ظرفیت بسیار خوبی در رشته‌های متفاوت ورزشی دارد .

سلطانی فر تصریح کرد: آذربایجان‌شرقی ظرفیت‌های بسیار خوب گردشگری همچون گردشگری سلامت، مذهبی و تاریخی دارد و اعتقاد دارم تبریز با این ظرفیت‌ها نه تنها جهت کشورهای اسلامی بلکه می‌تواند به یکی از قطب‌های گردشگری دنیا تبدیل شود توسعه صنعت گردشگری آذربایجان‌شرقی می‌تواند تأثیر بسیار مطلوبی در زمینه اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی جهت این استان داشته باشد.

وی افزود: تبریز ۲۰۱۸ ظرفیت بسیار بزرگی جهت نشان‌دادن توانمندی‌های تبریز و حل مسائل آذربایجان‌شرقی همچون اشتغال هست. همچنین بر اساس توافق با زن احمدی‌پور، با تشکیل این کارگروه یکسان درصدد فعال‌کردن گردشگری ورزشی هستیم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد :میزبانی از رویدادهای مهم ورزشی همچون المپیک، جام جهانی، بازی‌های آسیایی و منطقه‌ای تأثیر بسزایی در توسعه گردشگری کشور میزبان دارد؛ به چه دلیل که هواداران زیادی از سراسر دنیا جهت تماشای این مسابقه های به کشور میزبان سفر می‌کنند امروز در این استان حضور یافتیم تا در برگزاری باشکوه مناسبت تبریز ۲۰۱۸ و مراسم افتتاحیه آن نقش‌آفرینی کنیم.

اتمام خبر/

تهیه و تدوین اساسنامه کمیته ملی المپیک در حال ارسال است

نشست یکسان وزارت ورزش با ستاد تبریز ۲۰۱۸

واژه های کلیدی: قوانین بین المللی | آذربایجان | پارالمپیک | آذربایجان | گردشگری | جوانان | المپیک | تبریز | میزبان | المپیک

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>