خانه » ورزشی » منصوریان محتاطانه عمل کرد/ وکیل کلوب پیگیر محرومیت بازیکنان است ، عبدالهی
 

 

منصوریان محتاطانه عمل کرد/ وکیل کلوب پیگیر محرومیت بازیکنان است ، عبدالهی

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: منصوریان با وجود نداشتن مدافع ترجیح داد بازیکنان را در اختیار تیم امید قرار ندهد و به نوعی محتاطانه کار کرد.

منصوریان محتاطانه عمل کرد/ وکیل کلوب پیگیر محرومیت بازیکنان است ، عبدالهی

نصرالله عبداللهی در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان راجع به اینکه به چه دلیل منصوریان بازیکنان خود را در اختیار تیم امید قرار نداده است اظهار داشت: با توجه به دیدار برابر العین امارات که دست منصوریان خالی بود و نورافکن هم در تیم حضور نداشت به همین علت سرمربی تیم این بار با وجود نداشتن مدافع ترجیح داد بازیکنان را در اختیار این تیم قرار ندهد و به نوعی محتاطانه کار کرد.

وی ادامه داد: از طرفی دفاع‌های ما مصدوم بودند. مگویان و پادوانی را در اختیار نداشتیم و ITC منتظری هم صادر نشده و اگر سید مجید حسینی را به تیم امید می دادیم با مسئله مواجه می شدیم و اینها دلایلی بود که نگذاشتیم بازیکنان‌مان بروند. از طرفی امکان ندارد ما با تیم امید ملی همکاری نکنیم و کلوب استقلال به شدت به دنیال همکاری با تیم امید و تیم ملی است.

منصوریان محتاطانه عمل کرد/ وکیل کلوب پیگیر محرومیت بازیکنان است ، عبدالهی

وی راجع به محرومیت ۳ بازیکن استقلال از سوی کمیته انضباطی نیز گفت: راجع به این عنوان نظری ندارم ولی وکیل حقوقی باشگاه پیگیر این مساله است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال راجع به شکایت تیموریان و رضایی اظهار داشت: به نظر من سابقه نداشته که بازیکنان ایرانی جهت دریافت مطالبات به فیفا شکایت کنند و اصلا شاید به این شکایت ترتیب اثر داده نشود .در این میان هم فکر می کنم این شکایت ها شیطنت هایی از سوی بعضی افراد از جمله مدیر برنامه این دو بازیکن باشد .اما به طور حتم کلوب نیز جهت رفع این مسئله اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/

شکایت رضایی و تیموریان شیطنت مدیر برنامه های این دو بازیکن است

واژه های کلیدی: استقلال | منصوریان | بازیکنان | فوتبال | برنامه | بازیکن | رضایی | همکاری

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>