خانه » ورزشی » ۸۰۰ میلیارد تومان جهت جوان ترین سوژه نقل و انتقالات اروپا ، آرامش نسبی بزرگا
 

 

۸۰۰ میلیارد تومان جهت جوان ترین سوژه نقل و انتقالات اروپا ، آرامش نسبی بزرگا

نقل و انتقالات اروپایی در چند روز گذشته با زیاد شدن فعالیت‌های تیم‌های بزرگ اروپایی رنگ و بوی متفاوتی گرفته است.

800 میلیارد تومان جهت جوان ترین سوژه نقل و انتقالات اروپا ، آرامش نسبی بزرگا

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، نقل و انتقالات اروپا بعد از چند روز که خبر خاصی را در پی نداشت بسیار پر خبر شده است و تیم های بزرگ اروپایی در حال ارائه پیشنهاد های متفاوت و جذب بازیکنان دیگر تیم ها هستند. در این میان تیم هایی مانند بایرن مونیخ ، رئال مادرید و آرسنال در چند روز گذشته فعالیتی را در این بازار نداشته اند.

لیگ جزیره

لیگ جزیره این روز ها شاهد یار گیری بسیار نیرومند تیم هایی مانند چلسی ، منچستر یونایتد و آرسنال است . الیته دیگر تیم های این لیگ هم در چند روز گذشته بسیار پر خبر بوده اند و بازیکنان زیادی را جذب کرده اند.

۸۰۰ میلیارد تومان جهت جوان ترین سوژه نقل و انتقالات اروپا ، آرامش نسبی بزرگا

چلسی

آنتونیو کونته آخر خرید بزرگ چلسی را با صید موراتا از رئال شروع کرد . آبی های لندن که در ابتدای بازار نقل و انتقالات فعالیت خاصی نداشتند در چند روز گذشته پیشنهاد های زیادی را ارائه دادند و بازیکنان مختلفی را جذب کرده اند.مولر ، دنیلو ، بنجامین مندی و رایان برنارتز از دیگر گزینه های چلسی جهت نقل و انتقالات امسال هستند.

منچستر یونایتد

مورینیو بر خلاف یکی – دو هفته گذشته به سراغ بازیکنان خاصی نرفته است و کم تر از هر لحظه در این بازار فعالیت داشته هست. وراتی و بیل از گزینه هایی هستند که این مربی کهنه کار پرتغالی به دنبال جذب آن ها جهت فصل پیش رو است.مسئولان منچستر با روملو لوکاکو، ویکتور لیندلوف و آندرس پریرا به توافق رسیده اند و قرارداد امضا کردند.

نقل و انتقالات اروپایی در چند روز گذشته با زیاد شدن فعالیت‌های تیم‌های بزرگ اروپایی رنگ و بوی متفاوتی گرفته است.

منچستر سیتی

گواردیولا که در چند وقت گذشته فعالیت چندانی در این بازار نداشته ظاهرا به دنیلو جهت پیوستن به این تیم به توافق رسیده است . البته هنوز این خبر قطعی نیست و احتمال دارد این بازیکن به چلسی هم بپیوندد.

آرسنال

ونگر بر خلاف گذشته در چند روز گذشته خبر ساز نبوده و ظاهرا توپچی های لندن دیگر علاقه ای جهت جذب بازیکنی در این بازار ندارند و فقط رافینیا را از بارسلونا زیر نظر دارد.

لیورپول

لیورپولی ها در این بازار نقل و انتقالات کمتر از دیگر تیم های بزرگ فعالیت داشته اند ولی بازیکنان خوبی جذب کرده اند آخرین خبر از لیورپول حاکی از آن است که احتمالا تا چندی دیگر لیورپول درخواست جذب مولر را به بایرن ارائه دهد.لازم به ذکر است که اندرو رابرتسون رسما با لیورپولی ها قرداد امضا کرد.

۸۰۰ میلیارد تومان جهت جوان ترین سوژه نقل و انتقالات اروپا ، آرامش نسبی بزرگا

لالیگا اسپانیا

باشگاه های اسپانیایی به قدری از ستارگان فوتبال سود می برند که در این بازار زیاد نقش فروشنده را بازی کردند تا خریدار با این حال بارسلونا آخر بعد از مدت ها فعالیت خود را در این بازار جهت جذب بازیکن تازه شروع کرده است.

بارسلونا

بارسایی ها آخر در این بازار خبر ساز شدند آن ها که در چند وقت گذشته به دنبال بازیکن خاصی نرفته بودند در این هفته به سراغ کوندوگیبا رفته اند و بار دیگر پیشنهاداتی را به وراتی و امباپه ارائه داده اند . همچنین شنیده شده است که مسئولان این کلوب با پائولینیو جهت پیوستن به این تیم در زمستان صحبت هایی داشته اند.مسئولان بارسلونا در بازار نقل و انتقالات خواهان جذب کوتینیو بازیمکن لیورپل شدند و دیبالا را نیز زیر نظر دارند.

نقل و انتقالات اروپایی در چند روز گذشته با زیاد شدن فعالیت‌های تیم‌های بزرگ اروپایی رنگ و بوی متفاوتی گرفته است.

رئال مادرید

رئالی ها در چند وقت اخیر فعالیتی در بازار نقل و انتقالات نداشته اند وتنها بازیکنان خود را به تیم های دیگر فروخته اند که از جمله آن ها می توان به موراتا اشاره کرد.موناکویی ها جهت انتقال امباپه به تیم رئال مادرید مبلغ ۱۹۰ میلیون یورو درخواست کرده است.

سری آ ایتالیا

باشگاه های ایتالیایی در چند روز گذشته بسیار خبر ساز بودند و نقل و انتقالات بزرگی را در این بازار انجام داده اند . یوونتوس ، میلان و اینتر کلوب هایی بودند که حضور خوبی در این بازار داشته اند.

۸۰۰ میلیارد تومان جهت جوان ترین سوژه نقل و انتقالات اروپا ، آرامش نسبی بزرگا

یوونتوس

یووه ای ها که چندی پیش بونوچی را به میلان فروخته بودند دی شیلیو را از این کلوب خریدند به غیر از این بازیکن با شزنی هم قرارداد رسمی امضا کردند . آن ها همچنان در این بازار فعال هستند و دنبال بازیکنانی چون کیتا بالده ، مولر و برنادسکی هستند.جرارد دلفئو که مسئولان یوونتوس او را از مدت ها قبل زیر نظر داشتند به توافق اولیه رسیده است.یووه به غیر از بازیکنان نام برده به دنبال جذب کریخوویاک و برنارسکی نیز هستند.

میلان

مسئولان میلان ایتالیا با بازیکنانی نظیر لوکاس بیلیا، لئوناردو بونوچی، هاکان چالهان اوغلو، آندره سیلوا، متئو موساکیو، ریکاردو رودریگز، فرانک کسیه، آندرا کونتی و فابیو بورینی قرارداد امضا کردند.میلانی ها هنوز از ارائه پیشنهاد به بازیکنان متفاوت و خرید دست نکشیده اند و در چند روز گذشته با آندره بلوتی و دیگو کاستا ( البته جهت یک نیم فصل ) به توافق رسیده اند آن ها همچنان به دنبال کالینچ و بنزما هم هستند.

اینتر

اینتری ها که علی رغم تیم همشهری خود حضور کم رنگی در بازار نقل و انتقالات داشته اند . به تازگی سراغ بازیکنانی چون اینیستا ، کیتا بالده و وچینیو رفته اند.گفتنی است مسئولان اینتر با دنلیه پادلی، بورخا والرو و میلان اسکرینیار به توافق رسیده اند.

رم

مسئولان رم ایتالیا با گریگوری دیفرل، ماکسیم گونالونس، برونو پرس، ماریو روی، ژوان ژسوس، هکتور مورنو، فدریکو فازیو و ریک کارسدروپ قرارداد امضا کردند. رمی ها همچنان حضور قدرتمندی در این بازار نداشته اند ولی به دنبال بازیکنانی چون ریاض محرز و کولاروف هستند.

لوشامپیونه فرانسه

لیگ فرانسه در چند وقت گذشته زیاد شاهد فروش بازیکنان این لیگ به دیگر تیم های ایتالیایی بوده است ولی تیمی مانند پاری سن ژرمن حضور خوبی در این بازار داشته و به دنبال بازیکنان مختلفی رفته است.

پاری سن ژرمن

پاریسی ها در چند وقت گذشته بسیار خبر ساز بوده اند و به سراغ بازیکنانی چون الکسیس سانچس ، نیمار ، گبیا و پارتریک شیک رفته اند آن ها همچنین در این مدت خوان فیوث آرژانتینی را هم جذب کرده اند.طبق اخبار رسانه های اروپایی نیمار بازیکن بارسلونا به توافق نهایی با فرانسوی ها رسیده است.

موناکو

موناکویی ها در این بازار زیاد فروشنده بودند تا خریدار با این حال آن ها هنوز خرید چندانی انجام نداده اند و تلاش خود را زیاد بر روی حفظ امباپه گذاشته اند.

انتهای خبر /

نقل و انتقالات لیگ‌های معتبر اروپا

واژه های کلیدی: نقل و انتقالات | بارسلونا | روز گذشته | بازیکنان | بازیکن | مسئولان | قرارداد | میلان | توافق | بازار | فعالیت

800 میلیارد تومان جهت جوان ترین سوژه نقل و انتقالات اروپا ، آرامش نسبی بزرگا

۸۰۰ میلیارد تومان جهت جوان ترین سوژه نقل و انتقالات اروپا ، آرامش نسبی بزرگا

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>