خانه » ورزشی » کشور عزیزمان ایران برنده بازی دوستانه شد ، پیروزی امیدهای والیبال برابر شاگردان لوزانو
 

 

کشور عزیزمان ایران برنده بازی دوستانه شد ، پیروزی امیدهای والیبال برابر شاگردان لوزانو

تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال کشور عزیزمان ایران در یک دیدار دوستانه برابر تیم ملی والیبال چین به پیروزی رسید.

کشور عزیزمان ایران برنده بازی دوستانه شد ، پیروزی امیدهای والیبال برابر شاگردان لوزانو

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، تیم ملی والیبال امید کشور عزیزمان ایران که به منظور حضور در مسابقه های قهرمانی مردان آسیا در کشور اندونزی به سر می‌برد، عصر امروز دیدار دوستانه‌ای را برابر تیم ملی والیبال چین برگزار کرد.

خوان سیچلو جهت ابتدای این بازی سلیم چپرلی، سعید جواهری، امین اسماعیل نژاد، رحمان تقی زاده، سهند الله وردیان، شایان حمودی و محمد دلیری را به میدان فرستاد. در آن طرف میدان رائول لوزانو جی داچوی، لیو لیبین،جیان چوآن، چن لونگهای،رائوشوهان و لی رانمینگ که بازیکنان مهم تیم چین هستند را به میدان فرستاد.

شاگردان خوان سیچلو در ست نخست این دیدار در شرایطی به پیروزی رسیدند که هر دو تیم نمایش پایاپایی داشتند. بازیکنان ایران در این ست روی توپ‌های برگشتی بهتر از حریفشان ظاهر شدند و در نهایت ۳۰ بر ۲۸ به پیروزی دست یافتند. این ست ۳۰ دقیقه به طول انجامید.

کشور عزیزمان ایران برنده بازی دوستانه شد ، پیروزی امیدهای والیبال برابر شاگردان لوزانو

در ست دوم تیم ایران برتری محسوس‌تری نسبت به چین داشت و در آخر ۲۵ بر ۲۰ شاگردان لوزانو را مغلوب کرد. در این ست عملکرد تیم ملی ایران در فاکتور حمله بهتر از دیگر فاکتورها بود. شاگردان سیچلو در این ست از حملات خود موفق به کسب ۱۶ امتیاز شدند. ست دوم این دیدار دوستانه ۲۵ دقیقه وقت بُرد.

در ست سوم سیچلو دست به تغییراتی در ترکیب تیمش زد.آقچه‌لی، اسماعیل مسافر و فردین قلعه‌وند در این ست وقت بازی پیدا کردند. بازیکنان چین در ست سوم بهتر از کشور عزیزمان ایران کار کردند ولی در آخرهای ست سوم این تیم والیبال کشور عزیزمان ایران بود که برتری خود را نشان داد و ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید.

انتهای پیام/

شاگردان سیچلو در دیداری تدارکاتی چین را شکست دادند

واژه های کلیدی: تیم ملی والیبال | تیم والیبال | بازیکنان | پیروزی | ایران | لوزانو | مسابقات قهرمانی امیدهای آسیا | فدراسیون والیبال

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>