خانه » ورزشی » بی‌انگیزگی بازیكنان را قبول ندارم/ پیشنهاد روس‌ها دیر رسید ، كولاكوویچ
 

 

بی‌انگیزگی بازیكنان را قبول ندارم/ پیشنهاد روس‌ها دیر رسید ، كولاكوویچ

سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران گفت: قبول ندارم كه بازیكنان بی‌انگیزه هستند آن‌ها خوب تمرین می‌كنند و عالی ترین عملكردشان را در انتخابی دنیا خواهند داشت.

بی‌انگیزگی بازیكنان را قبول ندارم/ پیشنهاد روس‌ها دیر رسید ، كولاكوویچ

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، ایگور كولاكوویچ سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین تیم ملی والیبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: زمانی كه بعد از لیگ جهانی دور تازه تمرینات را شروع كردیم بعضی بازیكنان به علت حضور در مسابقه های جام باشگاه‌های آسیا دیر به تیم ما ملحق شدند.

وی ادامه داد: تمرینات بلند مدت و طولانی را پشت سر گذاشتیم و شرایط جهت بازیكنان ساده نیست. از هفته آینده نوع تمرینات متفاوت خواهد بود و تمرینات نزدیك به مسابقه های را انجام می‌دهیم.

كولاكوویچ به اوضاع تمرینات اشاره كرد و گفت: مشكل خاصی در تمرینات وجود نداشت و تنها سید محمد موسوی و سامان فائزی كمی از ناحیه كمر مشكل داشتند كه خوشبختانه رفع شد.

بی‌انگیزگی بازیكنان را قبول ندارم/ پیشنهاد روس‌ها دیر رسید ، كولاكوویچ

سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران راجع به غیبت عادل غلامی و سعید معروف در تمرین امروز، اظهار داشت: عادل به علت مشكلات خانوادگی امروز در تمرین نبود و سعید معروف به علت دل درد امروز را استراحت كرد.

كولاكوویچ افزود: در این مدت با بازیكنان به طور تك به تك صحبت كردم و راجع به دفاع و سرویس و دیگر مشكلاتی كه در تیم وجود دارد به طور شخصی با بازیكنانم صحبت كردم. به آن‌ها گفتم كه چگونه در دفاع سه نفره شركت كنند و سرویس‌های كارآمدتر و قدرتی‌تر بزنند.

وی راجع به مسابقه های انتخابی قهرمانی دنیا گفت: مسابقه های مهمی را پیش رو داریم. هدف ما كسب سهمیه مسابقه های جهانی بلغارستان و ایتالیا است و جهت پیروزی در هر مسابقه به میدان می‌رویم.

سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران راجع به امتیاز میزبانی کشور عزیزمان ایران از این رقابت‌ها گفت: این جهت ما خوب است كه از میزبانی بهره می‌ بریم. همان طور كه در لیگ جهانی و در پایتخت کشور عزیزمان ایران تماشاگران نقش مثبت ارزش را نشان دادند در این مسابقه ها هم قطعا از حمایت مردم اردبیل بهره می بریم. امیدوارم نتیجه های هم طوری رقم بخورد كه این هواداران رضایت داشته باشند.

سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران گفت: قبول ندارم كه بازیكنان بی‌انگیزه هستند آن‌ها خوب تمرین می‌كنند و عالی ترین عملكردشان را در انتخابی دنیا خواهند داشت.

كولاكوویچ راجع به بی‌انگیزگی بازیكنان تیم ملی گفت: من قبول ندارم كه بازیكنان بی انگیزه هستند.ما خوب تمرین می‌كنیم و در لیگ جهانی هم تنها در هفته سوم بعضی مشكلات وجود داشت ولی نمی توان قبول كرد كه این بازیكنان انگیزه ندارند.برای مسابقه های پیش رو تمام توان خود را به كار می گیریم.

سرمربی تیم ملی والیبال درخصوص برگزاری اردو در تركیه گفت: از آن جایی كه تیم های اروپایی درگیر مسابقه های جام کلوب های اروپا هستند، نتوانستیم یك تیم اروپایی بهتر پیدا كنیم. در این بین تركیه گزینه خوبی بود. این تیم سبك والیبال اروپایی دارد و در لیگ جهانی با كره جنوبی كه یكی از حریفان ما در انتخابی قهرمانی دنیا است بازی كرده است.

وی راجع به رد پیشنهاد تیم ملی روسیه گفت: این پیشنهاد خیلی دیر به دست ما رسید و به همین علت آن را نپذیرفتیم.

انتهای پیام/

كولاكوويچ: تركيه مناسب‌ترين گزينه اروپايی بود/ به دنبال سهميه جهانی هستيم

واژه های کلیدی: تیم ملی والیبال | سعید معروف | لیگ جهانی | مسابقه | والیبال | ایران | سرمربی | کولاکوویچ

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>