خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » تعیین وظیفه حساب‌های یکسان فرشتگان متوقف شد
 

 

تعیین وظیفه حساب‌های یکسان فرشتگان متوقف شد

در جریان پیگیری به اوضاع سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان به علت نقص فنی ایجاد شده، تعیین وظیفه حساب‌های یکسان فعلا متوقف هست، ولی بررسی سایر حساب‌ها در جریان خواهد بود.

تعیین وظیفه حساب‌های یکسان فرشتگان متوقف شد

در جریان پیگیری به اوضاع سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان به علت نقص فنی ایجاد شده، تعیین وظیفه حساب های یکسان فعلا متوقف هست، ولی بررسی سایر حساب ها در جریان خواهد بود.

به علت نقص فنی تعیین وظیفه حساب های یکسان فرشتگان متوقف شد

در ادامه پرداخت وجوه سپرده گذاران تعاونی فرشتگان که از روز گذشته (۲۴ تیرماه) و طی فرآیندی مرحله ای به سقف ۱۰۰ میلیون تومان رسیده بود، در تعیین وظیفه حساب های یکسان مسائلی از جمله نقص فنی ایجاد شده است که موسسه کاسپین به منظور رفع این نواقص فعلا از پیگیری به حساب های یکسان خودداری و آن را متوقف کرده است.

عبارات مهم : میلیون – خبر
این در حالی است که ظاهرا تعداد حساب های یکسان یعنی حساب هایی که بیش از یک کد مشتری دارند، قابل توجه بوده و بلافاصله بعد از رفع مسائل موجود در زمانی دیگر تعیین وظیفه این حساب ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

با این حال پیگیری و پرداخت وجوه سایر حساب های تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان همچنان در موسسه کاسپین ادامه دارد. این در شرایطی است که بنا بر اعلام قبلی در هر مرحله از پرداخت به حساب کلیه سپرده گذارانی که در سقف پرداختی اعلام شده است قرار دارند، مبلغی به عنوان علی الحساب از مانده حساب آنها مورد محاسبه قرار گرفته و پرداخت می شود.

پرداختی به سپرده گذاران فرشتگان بر اساس محاسبه اصل سپرده و با حذف سود از شهریور ۱۳۹۶ یعنی از وقت انحلال آن خواهد بود.

فرشتگان بزرگترین تعاونی زیر مجموعه موسسه اعتباری کاسپین  با حدود ۴۵۰ هزار حساب فعال و دارای وجه است که تعیین وظیفه سپرده گذاران آن از ۲۸ اردیبهشت ماه و به طور مرحله ای با پرداخت های تا سقف ۱۰ میلیون تومان شروع شده است است.

 

تعیین وظیفه حساب‌های یکسان فرشتگان متوقف شد

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

واژه های کلیدی: میلیون | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>