خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » نامه روانشناسان مطرح آمریکایی جهت عزل ترامپ
 

 

نامه روانشناسان مطرح آمریکایی جهت عزل ترامپ

چندین تن از روانشناسان برتر دانشگاه‌های مهم آمریکا در نامه‌ای سرگشاده‌ به کنگره خواستار عزل “قانونی” رئیس‌جمهوری آمریکا شدند.

نامه روانشناسان مطرح آمریکایی جهت عزل ترامپ

چندین تن از روانشناسان برتر دانشگاه های مهم آمریکا در نامه ای سرگشاده به کنگره خواستار عزل “قانونی” مدیر جمهوری آمریکا شدند.

انزوای روانشناختی مدیر جمهوری آمریکا

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، پنج پروفسور مشهور آمریکایی در نامه ای به کنگره تاکید کردند براساس آنچه آنها “انزوای ذهنی” ترامپ می دانند، مدیر جمهوری کنونی آمریکا جهت حکومتداری “مناسب” نیست.

عبارات مهم : ریاست جمهوری – آقای ترامپ
نامه آنها که به شدت بی پرده هست، در هافینگتون پست به چاپ رسید.

در این نامه آمده است: قدرت ریاست جمهوری ناکامی های آقای ترامپ را با اثرات مخربی برجسته می کند. انزوای روانشناختی مدیر جمهوری آمریکا از جمله شامل روابط بسیار ضعیف آن با واقعیت، منجر به انزوای خطرناک ایالات متحده آمریکا از مابقی دنیا شده است هست. قانون اساسی ما بندهایی راجع به عزل هر مدیر جمهوری که قادر نیست وظایفش را در این سمت انجام دهد، دارد.

این روانشناسان تاکید کردند: به خاطر کشورمان و دنیا به نمایندگان منتخبمان تاکید می کنیم تا دلیری به خرج دهند و گام های قانونی که می شود جهت آخر ریاست جمهوری ترامپ انجام داد، بردارند.  براساس گزارش واشنگتن تایمز، این نامه به امضای جودیت ل. هرمان از هاروارد، رابرت جی لیفتون از دانشگاه کلمبیا، بندی اکس. لی از دانشگاه ییل و دی ماسبچر و نانت گارتل از دانشگاه کالیفرنیا رسیده است.

 

نامه روانشناسان مطرح آمریکایی جهت عزل ترامپ

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

واژه های کلیدی: ریاست جمهوری | آقای ترامپ | دانشگاه | آمریکایی | قانونی | آمریکا | واشنگتن | خبر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>