خانه » دنیای مد » زیباترین مدل بافت مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸+ مدل بافت مو کوتاه
 

 

زیباترین مدل بافت مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸+ مدل بافت مو کوتاه

رابطه زناشویی | تابستان | برنامه | فرزندان | تابستان | برنامه | مدل بافت مو کوتاه

زیباترین مدل بافت مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸+ مدل بافت مو کوتاه

مدل بافت مو کوتاه + بروزترین مدل بافت مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸

جدیدترین و شیک ترین مدل بافت مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸

انواع مجموعه مدل مو شیک و تازه

پیشنهاد مدل مو های تازه و شیک جهت سال ۲۰۱۸ و ۹۷ می باشد

زیباترین مدل بافت مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸+ مدل بافت مو کوتاه

همراه با مدل های تازه مقالات قشنگی در ضمینه سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم

رابطه زناشویی | تابستان | برنامه | فرزندان | تابستان | برنامه | مدل بافت مو کوتاه

رازهای موفقیت همسران

فصل تابستان آمد؛ گرم‌ترین فصل سال که مدارس تعطیل می‌شوند. روزهایش کشدار و طولانی و شب‌هایش کوتاه و عجولند؛ فصلی که زیبایی‌های خودش را دارد ولی شرایط آن به‌گونه‌ای متفاوت است.مهم‌‌ترین تفاوت آن حضور حداکثری بچه‌ها در منزل و فراغت زیاد آنهاست که این باعث می‌شود شما به‌عنوان والدین، وقت کمتری جهت خودتان و بالطبع جهت باهم بودنتان داشته باشید و این عنوان می‌تواند تأثیر منفی بر رابطه‌تان بگذارد. بعد باید جهت آن فکری بکنید.

یکی از مسائل شما که باید جهت آن برنامه‌‌ای داشته باشید، ساعت خواب و بیداری فرزندان‌تان است که می‌تواند باعث دردسرتان شود. هنگامی صاحب فرزند می‌شوید داشتن یک رابطه زناشویی بدون وحشت و استرس و در وقت کافی، به‌خودی‌خود، کار سختی است چه برسد به اینکه بچه‌ها مجبور نباشند صبح سریع جهت رفتن به مدرسه بیدار شوند و بتوانند تا هر زمانی که دل‌شان می‌خواهد شب‌ها بیدار بمانند. در این صورت اگر شما به‌عنوان والدین بخواهید صبح سریع سر کار بروید و سریعتر از آنها بخوابید، کار سخت‌تر هم خواهد شد. بهتر است این قانون خانه‌تان باشد که در یک ساعت خاص همه اعضای خانواده باید به اتاقشان بروند و بخوابند. این کار اگر از وقت کودکی انجام شود به‌صورت عادت در می‌آید. به فراخور حال اعضای خانواده می‌توانید ساعت خاصی را مشخص کنید و از فرزندان‌تان بخواهید به بهانه اینکه تابستان است جای شب و روز را عوض نکنند.

ممکن است تذکر شما چندان برایشان مهم نباشد و آنها همچنان کار خودشان را بکنند، در این صورت خودتان برنامه‌ها را طوری تنظیم کنید که بچه‌ها شب‌ها خسته باشند، دیر نخوابند و شما و همسرتان هنگامی جهت باهم بودن داشته باشید؛ به عنوان نمونه صبح‌ها آنها را در کلاسی ثبت‌نام کنید که نتوانند تا ظهر بخوابند و عصرها باهم به پارک بروید و کاری کنید که فعالیت بدنی داشته باشند تا خسته شوند و بتوانند خواب خوب و آرامی در شب داشته باشند.

زیباترین مدل بافت مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸+ مدل بافت مو کوتاه

اتاقی جهت مامان و بابا

وقتی بچه‌ها مدت طولانی‌تری در منزل هستند و وظیفه و درس و مشق و امتحان ندارند، حضورشان در منزل زیاد حس می‌شود. آنها همه جا هستند و هر لحظه ممکن است خلوت شما را به هم بزنند. شاید نتوانید کاری کنید که شب‌ها سریع بخوابند ولی می‌توانید قوانینی را به آنها آموزش دهید که بتوانید با همسرتان خلوت کنید. اگر در منزل اتاق جداگانه‌ای دارید، نخستین چیزی که باید به بچه‌‌ها بیاموزید این است که این، حریم شخصی شما و همسرتان است و هیچ‌کس بدون اجازه نباید وارد آن شود. هنگامی در اتاق بسته است ابتدا باید در بزنند و اجازه بگیرند، بعد وارد شوند. در تعالیم تربیتی قرآن، در آیه ۵۸ سوره نور آمده است که حتی به فرزندان کوچک خودتان یاد بدهید که در ۳ نوبت صبح، ظهر و شب، جهت ورود به اتاق شما باید در بزنند و اجازه بگیرند.

رابطه زناشویی | تابستان | برنامه | فرزندان | تابستان | برنامه | مدل بافت مو کوتاه

اینکه فرزندان شما بدانند مادر و پدرشان گاهی نیاز دارند باهم تنها باشند، نه‌تنها بد نیست بلکه حس خوبی برای‌شان به همراه دارد. این درصورتی است که از ابتدا اینگونه عادتشان دهید و این خلوت کردن صرفا به‌معنای رابطه زناشویی نباشد. ممکن است شما قبل از خواب کتاب بخوانید یا همسرتان روزنامه بخواند و در موردش باهم حرف بزنید. شاید بخواهید در مورد مسائل محل کار یا فرزندان‌تان باهم گفت‌وگو کنید و یا هر چیز دیگر ولی همه این کارها را در اتاق‌خوابتان و در کنار هم، بدون حضور بچه‌ها انجام دهید.

وقتی این رفتارها عادی باشد و بعضی اوقات در اتاقتان بسته باشد، دیگر حساسیت برانگیز نخواهد بود؛ به عنوان نمونه همسر شما روی تخت دراز کشیده و شما می‌خواهید نماز بخوانید، می‌توانید این کار را در اتاق‌خواب انجام دهید و در را نیمه باز بگذارید که بچه‌ها ببینند شما ترجیح می‌دهید کنار همسرتان باشید و چشم‌شان به بودن شما در یک فضای مستقل عادت کند. این اتفاق زمانی می‌افتد که شما جهت باهم بودن‌تان برنامه داشته باشید و خلوت‌تان جهت خودتان مهم باشد. اول از همه باید خودتان به این خلوت دو‌نفره پایبند باشید تا بچه‌ها و دیگران به آن احترام بگذارند.

زیباترین مدل بافت مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸+ مدل بافت مو کوتاه

برنامه جهت باهم بودن

این ۳ ‌ماه تابستان یک وقت هست؛ فرصتی جهت مادری و پدری‌کردن بیشتر. اگر با همسرتان همسو باشید و برنامه‌هایی بچینید که هم بچه‌ها تفریح بیشتری داشته باشند و هم خودتان و همسرتان، و هم به بهانه آنها باهم خوش بگذرانید، به عنوان نمونه با یک تیر ۲ نشان زده‌اید. پسر شما علاقه به دوچرخه‌سواری دارد و او را با خود به پارک می‌برید تا دوچرخه‌سواری کند، به‌جای آنکه یکی از شما این کار را انجام دهد یا هر دو بروید ولی سرتان در گوشی‌های موبایل‌‌تان باشد، برنامه بریزید که بچه‌ها را جهت تفریح به محیط زیست ببرید و خودتان هم از این وقت استفاده کنید. کنار هم راه بروید، حرف بزنید، مراقب جنس حرف‌های‌تان باشید، به جای بحث‌های تکراری و گفتن مداوم و مکرر مسائل و چیزهایی مانند آن، با خودتان قرار بگذارید حرف‌هایی از جنس دوران نامزدی بزنید. مهم نیست با همسرتان این عنوان را در میان بگذارید، همین که شما به‌جای مطرح‌کردن کل خاطرات بد و مسائل گذشته و حال و ترس‌های آینده، طوری به رابطه‌‌تان نگاه کنید که انگار روزهای اول آشنایی‌تان هست، مسیر حرف به سمتی می‌رود که نتیجه‌اش حال بهتر هر دوی‌تان و همراهی ناخودآگاه همسرتان خواهد بود. عصرهای طولانی تابستان وقت خوبی جهت پرسه‌زدن‌های دونفره حتی با حضور بچه‌هاست.

من و تو در ۴ فصل سال

وقتی بچه‌ها کوچک‌تر هستند ممکن است سخت باشد که آنها را به دیگران بسپارید تا با یکدیگر و دو‌نفره به سینما، کوه یا سفر بروید ولی کمی که بزرگ‌تر می‌شوند و حالا که در سن مدرسه هستند، می‌توانید با توجه به سن و توانایی‌هایشان گاهی جهت چندساعت تنهای‌شان بگذارید یا آنها را به پدربزرگ و مادر بزرگ بسپارید و برنامه‌ای دونفره بچینید. اگر می‌گویید که دل‌تان نمی‌آید بدون آنها باهم به رستوران یا کوه بروید، بهتر است بدانید بچه‌ها از دیدن پدر و مادری که باهم خوشبخت هستند و یکدیگر را دوست دارند زیاد لذت می‌برند تا اینکه حس کنند علت بودن والدین‌شان با هم، حضور آنهاست. قرار نیست کل تابستان، شما تنها باهم به سفر بروید و برنامه داشته باشید، ولی قرارهم نیست حالا که بچه‌ها زیاد در منزل هستند، فرصت‌های دونفره‌تان کم شود. حتی جهت اینکه یک شب رؤیایی باهم داشته باشید هم می‌توانید اگر فرزندان‌تان دوست دارند و شرایطش مهیاست آنها را به منزل مادربزرگ بفرستید؛ هم به بچه‌ها خوش می‌گذرد و هم شما می‌توانید یک شب را مانند شب‌های اول ازدواج باهم خلوت کنید. هر فصلی از سال که باشد چیزی که مهم است مواظبت شما جهت دورنشدن از هم و تجربه‌کردن حس‌های خوب در کنار هم و شرایط متفاوت هست. این تابستان با آمدنش می‌تواند عوض کردن دلچسبی در زندگی‌تان بدهد.

زیباترین مدل بافت مو کوتاه، تصویر های بافت مو ۲۰۱۸، انواع مدل بافت مو کوتاه ۹۷

مدل بافت مو کوتاه

واژه های کلیدی: رابطه زناشویی | تابستان | برنامه | فرزندان | تابستان | برنامه | مدل بافت مو کوتاه

زیباترین مدل بافت مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸+ مدل بافت مو کوتاه

زیباترین مدل بافت مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸+ مدل بافت مو کوتاه

زیباترین مدل بافت مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸+ مدل بافت مو کوتاه

زیباترین مدل بافت مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸+ مدل بافت مو کوتاه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>