خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » نانوایی در آپارتمان مسکونی، آقای شهردار کجایی؟
 

 

نانوایی در آپارتمان مسکونی، آقای شهردار کجایی؟

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از کوتاهی شهرداری در اجرای حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ مبنی بر قلع و قمع نانوایی‌ای که در واحد مسکونی فعالیت می‌کرد، انتقاد کرد.

نانوایی در آپارتمان مسکونی، آقای شهردار کجایی؟

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از کوتاهی شهرداری در اجرای حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ مبنی بر قلع و قمع نانوایی ای که در واحد مسکونی فعالیت می کرد، انتقاد کرد.

کوتاهی شهرداری در برخورد با فعالیت نانوایی در آپارتمان مسکونی

مجتبی شاکری ، با بیان اینکه «چندی پیش در خصوص فعالیت یک نانوایی در خیابان جشنواره در یک آپارتمان مسکونی تذکر دادم» گفت: در خردادماه سال ۹۵ این واحد صنفی فاقد مجوز که در طبقه همکف یک آپارتمان مسکونی ایجاد شده است بود، با اعتراض هشت نفر از ساکنان و به دستور واحد صنفی با رای اتحادیه نانوایی ها پلمب شد.

عبارات مهم : آپارتمان – شهرداری
وی افزود: در پی این تخلف کمیسیون بدوی ماده ۱۰۰ صریحا حکمی را جهت تعطیلی محل کسب و قلع مستحدثات زائده صادر کرد.

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه متاسفانه با وجود آنکه اجرای حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ جهت اجرا به شهرداری منطقه ۴ فرستاده شده، گفت: ولی شهرداری تنها با قراردادن یک نیوجرسی برابر نانوایی اقدام کرده که این مساله نه تنها خللی در ادامه روند فعالیت نانوایی ایجاد نکرده بلکه به یک پیشخوان جهت قرار دادن نان ها بدل شده است است!

شاکری با بیان اینکه دودکش نانوایی از پاسیوی آپارتمان عبور داده شده است و این باعث شده است تا گرما و زائده های سوختنی به سمت پنجره سکنه هدایت شود، گفت: با اینکه معاون برنامه ریزی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در پی تذکر من مبنی بر اجرای حکم ماده ۱۰۰ از سوی شهرداری منطقه ۴ اعلام کرده است که این مسئله مرتفع و نانوایی به صورت کامل قلع و قمع شده است هست، ولی با این حال ساکنان آپارتمان اعلام کردند که هیچ اقدامی در جهت پلمب این واحد مسکونی رخ نداده است و باید هر چه سریع تر مسئولان شهرداری منطقه مذکور نسبت به انجام این مهم اقدام کنند. در غیر این صورت اقداماتی بعدی جهت حل این مسئله بکار گرفته می شود.

 

نانوایی در آپارتمان مسکونی، آقای شهردار کجایی؟

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

واژه های کلیدی: آپارتمان | شهرداری | کمیسیون | ایران | فعالیت | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>