خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » طرح تحریم کشور عزیزمان ایران و روسیه با لابی ترامپ با مقامات کنگره
 

 

طرح تحریم کشور عزیزمان ایران و روسیه با لابی ترامپ با مقامات کنگره

یک پایگاه خبری آمریکایی به نقل از منابع آگاه گزارش داد: مقامات دولت ترامپ به طور مخفیانه با مقامات کلیدی کنگره جهت تضعیف لحن طرح تحریمی سنا علیه کشور عزیزمان ایران و روسیه لابی کرده‌اند.

طرح تحریم کشور عزیزمان ایران و روسیه با لابی ترامپ با مقامات کنگره

یک پایگاه خبری آمریکایی به نقل از منابع آگاه گزارش داد: مقامات دولت ترامپ به طور مخفیانه با مقامات کلیدی کنگره جهت تضعیف لحن طرح تحریمی سنا علیه کشور عزیزمان ایران و روسیه لابی کرده اند.

لابی دولت ترامپ با مقامات کنگره راجع به طرح تحریم کشور عزیزمان ایران و روسیه 

به نقل از پایگاه خبری دیلی بیست، مقامات دولت ترامپ هفته گذشته در تلاش به طور شخصی جهت تضعیف طرح تحریمی سنا علیه کشور عزیزمان ایران با رهبران و اعضای کمیته های کلیدی کنگره دیدار کردند.به گفته دو دستیار کنگره که از این دیدار مطلع بوده اند، یک مقام ارشد وزارت خزانه داری با مسوولان ارشد مجلس نمایندگان و دستیاران کمیته های کلیدی دیدار کرده و راجع به عوض کردن یک بخش مهم طرح سنا رایزنی کرده هست. این طرح که ماه گذشته با ۹۸ رأی موافق در سنا به تصویب رسید اکنون جهت بررسی به مجلس نمایندگان رفته ولی آنجا به علت یک نقض آئین نامه ای با مسئله مواجه شده است است.

عبارات مهم : انتخابات ریاست جمهوری – مجلس نمایندگان
بر اساس این گزارش، جان اسمیت مدیر دفتر کنترل اموال خارجی و یک مقام رسمی وزارت خزانه داری که مسوول نظارت بر اجرای تحریم های خارجی هست، پنج شنبه گذشته با مسوولان دفتر کوین مک کارتی رهبر اکثریت جمهوری خواه و نانسی پلوسی رهبر اقلیت مجلس نمایندگان به علاوه رهبران کمیته های روابط خارجی و خدمات مالی دیدار کردند.

پلوسی و مک کارتی به درخواست دیلی بیست جهت توضیح راجع به این دیدار پاسخی ندادند.

این مرجع آگاه در کنگره گفت: عوض کردن اساسی که دولت ترامپ خواستار آن هست، موجب تضعیف یکی از بااهمیت ترین بخش های این طرح خواهد شد.

سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا نیز از اظهارنظر راجع به این خبر سر باز زد و گفت که نمی تواند آن را تأیید یا تکذیب کند.

مصوبه تازه سنا در صورت تبدیل شدن به قانون به وضع تحریم های تازه علیه روسیه به بهانه مداخله ادعایی مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ در آمریکا و تحریم کشور عزیزمان ایران به بهانه ادامه برنامه موشکی پایتخت کشور عزیزمان ایران و اوضاع حقوق بشر در این کشور منجر خواهد شد.

 

طرح تحریم کشور عزیزمان ایران و روسیه با لابی ترامپ با مقامات کنگره

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 

واژه های کلیدی: انتخابات ریاست جمهوری | مجلس نمایندگان | دولت ترامپ | تحریم ها | آمریکایی | آمریکا | کلیدی | روسیه | خارجی | ایران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>