خانه » ورزشی » قسمت نبود در هندوستان به مدال برسم / مقدم
 

 

قسمت نبود در هندوستان به مدال برسم / مقدم

پرتابگر تیم ملی دو و میدانی کشورمان گفت:تمام تلاشم را به کار گرفتم تا بتوانم در هندوستان به مدال برسم ولی قسمت نبود تا به آن نتیجه دلخواهم، دست پیداکنم.

قسمت نبود در هندوستان به مدال برسم / مقدم

رضا مقدم در گفت و گو با خبرنگارحوزه پایه و آبی گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، در مورد اینکه به چه دلیل نتوانست در مسابقه های قهرمانی آسیا به مدال دست پیدا کند، بیان کرد: به علت اشتباه خودم نتوانستم به مدال مسابقات قهرمانی آسیا برسم و متاسفانه در نحوه تمریناتم غلط های جزئی داشتم که در روز مسابقه به آن ها پی بردم و قول می دهم در مسابقه های بعدی دیگر این نواقص را نداشته باشم تا بتوانم به مدال برسم.

وی ادامه داد: دلشاد نظراف که در المپیک ریو به عنوان قهرمانی دست پیدا کرده بود در این مسابقه های قهرمانی آسیا هم با پرتابی به میزان ۷۶ متر توانست بدون هیچ مشکلی به مدال طلا برسد.همچنین ورزشکاران چین،کره جنوبی و قطر هم از رقیبان مهم من جهت کسب مدال محسوب می شدند. به هر حال قسمت نبود در اودیشا جهت کشورم مدال آوری کنم.

قسمت نبود در هندوستان به مدال برسم / مقدم

رضا مقدم راجع به نتیجه تیم ملی دو و میدانی در هندوستان گفت:تاکنون سابقه نداشت که تیم ملی دو و میدانی در مسابقه های قهرمانی آسیا به چهار مدال طلا دست پیدا کند و در مجموع نتیجه های خوبی به وسیله ورزشکاران کشورمان در هندوستان رقم خورد.از چند وقت دیگر هم تمریناتم را جهت حضوری قدرتمند در مسابقه های پیش رو شروع می کنم تا بتوانم این نتیجه ضعیف را در اندونزی جبران کنم.

انتهای پیام/

مقدم: نتیجه خوبی در مسابقه های قهرمانی آسیا کسب کردیم

واژه های کلیدی: مسابقات قهرمانی آسیا | هندوستان | ورزشکاران | مسابقه | دو و میدانی | قهرمانی آسیا | دونده ایرانی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>